Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Witam wszystkich, jeśli chodzi o obstawianie to zajmuje się tym dośc na poważnie 2 lata, chciałbym wam przedstawić w tym temacie moje typy związane tylko i wyłącznie z piłką nożną, typy będą obejmowały przede wszystkim naszą ekstraklasę. Zaczynam z kwotą 530zł, no to jazda
TYPY NA DZISIAJ :
17:00 / 06-11
Cracovia 4.25 - 3.20 - Wisła Kraków 1.88
Bukmacher : Bwin
Typ : Zwycięstwo Wisły
Kwota obstawiana : 500zł
Kwota po trafieniu : 940zł
Mecz : Cracovia - Wisła
Dokładny wynik (wiele opcji) :
0:1, 0:2 lub 0:3 Kurs : 4.00
0:4, 0:5 lub 0:6 Kurs : 67.00
1:2, 1:3 lub 1:4 Kurs : 6.50
2:3, 2:4, 3:4 lub 1:5 Kurs : 21.00
Zespół 1 zwycięży w innym rozmiarze Kurs : 251.00
Zespół 2 zwycięży w innym rozmiarze Kurs : 251.00
Bukmacher : Bwin
Typ : Zespół 2 zwycięży w innym rozmiarze
Kurs : 251.00
Obstawiana kwota : 5zł
Kwota po trafieniu : 1255zł ( To by był szok )
(06-11-2011 19:32)Xanthi napisał(a): Peszek z Wislą... ^^ A czułem że Cracovia wygra
Powiem ci że nie wysłałem kupony na wygraną wisły, po dokładniejszym przeanalizowaniu ich meczy szczególnie ten z fulham nie byłem przekonany co do ich zwycięstwa, skończyło się że postawiłem na remis 50zł, wolałem nie ryzykować. Co do śląska to do 85 minuty było 1-3 tak jak typowałem no ale skończyło się na tym że vosk wpakował bramkę w 86 minucie i było już po wszystkim... a mogło być tak ładnie z 25zł zrobiło by się 575zł... zakład za 5 zł był dla jaj, lubię czasami zaszaleć ;-D
Podsumowanie :
Wydana kwota : 80 zł
Trafione : 0/3
Kwota przed : 530 zł
Kwota po : 450 zł
twoje typy sa strasznie kiepskie, zero analizy, jak przeczytalem: "jeśli chodzi o obstawianie to zajmuje się tym dośc na poważnie 2 lata" a potem zobaczylem typy to skonałem, przeciez rownie dobrze mozna isc do bukmachera i postawic 300zl na zwyciestwo Realu Sociedad z Barcelona, po prostu strzelasz na pale, a ze slabo ci to wychodzi to chyba widac po meczu Zaglebia, znowu X/1, no z dupy taki typ w ogole szanujacy sie typer nie ruszy nawet takich zakladow jak pol/koniec meczu bo to loteria tak naprawde, lepiej zostaw bukmacherke, bo szkoda kasy czlowieku
Glosy:
16-09-2012 14:22
Kalesoniaz
Aktywny
Liczba postów: 129
Dołączył: Oct 2011
Reputacja:
82 Forum Gold: 0.00
Nie strzelam na "pale", gram po prostu ryzykowne typy. Oglądam mecze polskiej ekstraklasy i po nich dokonuje analizy. Co do zagłębia fakt że zagrało słabo, z takim zespołem jak Widzew który tak naprawdę nie gra rewelacyjnie a mimo to ma komplet punktów. Nie wiem czy oglądałeś mecz Górnika z Legią (Przypuszczam że nie) w pierwszej połowie nic się nie działo, gol padł tylko dlatego że bramkarzowi wypadłą piłka z rąk, w drugiej połowie jak co sezon w tym jakby to nie mówiąc zakurzonym klasyku, obie ekipy grał ofensywnie i wyrównanie co efektem są 3 bramki i końcowy remis 2:2. W tamtym roku obstawiałem tylko i wyłącznie pol/koniec i wyszedłem na plusie. Średnio co 3/4 mecz wchodził przy kursie około 5 (Jak znajdę kupony z totomixa to wsatwie ;]) W tamtym roku siadł mi między innymi singiel o kursie 20.00 a także 18. Nie wiem więc skąd możesz wiedzieć jak grałem wcześniej i oceniasz mnie po kilku typach.
Dajesz te dowody, oceniac moge jak najbardziej, bo jak juz pisalem prawdziwy typer nie gra pol/kon. a do tego ekstraklasa... chyba jedyna liga w ktorej przewidywanie meczow jest jak rzut moneta, błazenada ta nasza liga, ale w sumie, rob co chcesz, graj te swoje pol/kon. na wielki plus na pewno nie wyjdziesz, ale twoja kasa