Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Kalesoniaza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy Kalesoniaza (/Temat-Typy-Kalesoniaza-45566)



Typy Kalesoniaza - Kalesoniaz - 06-11-2011 12:52

Witam wszystkich, jeśli chodzi o obstawianie to zajmuje się tym dośc na poważnie 2 lata, chciałbym wam przedstawić w tym temacie moje typy związane tylko i wyłącznie z piłką nożną, typy będą obejmowały przede wszystkim naszą ekstraklasę. Zaczynam z kwotą 530zł, no to jazda Smile

TYPY NA DZISIAJ :

17:00 / 06-11

Cracovia 4.25 - 3.20 - Wisła Kraków 1.88

Bukmacher : Bwin
Typ : Zwycięstwo Wisły
Kwota obstawiana : 500zł
Kwota po trafieniu : 940zł

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Typy o wysokim kursie, obstawiane małą kwotą :


14:30 / 06-11

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

Bukmacher : Bwin
Typy :

1-3 Wygra Śląsk Wrocław
Kurs : 23.00
Obstawiana kwota : 25zł
Kwota po trafieniu : 575zł

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teraz typ najmniej prawdopodobny Big Grin :


Mecz : Cracovia - Wisła
Dokładny wynik (wiele opcji) :

0:1, 0:2 lub 0:3 Kurs : 4.00
0:4, 0:5 lub 0:6 Kurs : 67.00
1:2, 1:3 lub 1:4 Kurs : 6.50
2:3, 2:4, 3:4 lub 1:5 Kurs : 21.00
Zespół 1 zwycięży w innym rozmiarze Kurs : 251.00
Zespół 2 zwycięży w innym rozmiarze Kurs : 251.00

Bukmacher : Bwin
Typ : Zespół 2 zwycięży w innym rozmiarze
Kurs : 251.00
Obstawiana kwota : 5zł
Kwota po trafieniu : 1255zł ( To by był szok Big Grin )



Podsumowanie wieczorem



RE: Typy Kalesoniaza - Xanthi - 06-11-2011 19:32

Peszek z Wislą... ^^ A czułem że Cracovia wygra Big Grin


RE: Typy Kalesoniaza - Kalesoniaz - 06-11-2011 20:38

(06-11-2011 19:32)Xanthi napisał(a):  Peszek z Wislą... ^^ A czułem że Cracovia wygra Big Grin

Powiem ci że nie wysłałem kupony na wygraną wisły, po dokładniejszym przeanalizowaniu ich meczy szczególnie ten z fulham nie byłem przekonany co do ich zwycięstwa, skończyło się że postawiłem na remis 50zł, wolałem nie ryzykować. Co do śląska to do 85 minuty było 1-3 tak jak typowałem Smile no ale skończyło się na tym że vosk wpakował bramkę w 86 minucie i było już po wszystkim... a mogło być tak ładnie z 25zł zrobiło by się 575zł... zakład za 5 zł był dla jaj, lubię czasami zaszaleć ;-D


Podsumowanie :

Wydana kwota : 80 zł
Trafione : 0/3
Kwota przed : 530 zł
Kwota po : 450 zł


Oczywiście nie poddaje się i obstawiam dalej Big Grin


RE: Typy Kalesoniaza - Kalesoniaz - 16-09-2012 10:08

Bukmacher : Bwin
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź (Poł./Koniec spotkania) Typ: X / Zagłębie Lubin
Kurs : 5.25
Obstawiana kwota : 30zł
Kwota po trafieniu : 157,5zł

--------------------------------------------------------------------------

Bukmacher : Bwin
Górnik Zabrze - Legia Warszawa (Poł./Koniec spotkania) Typ: X / X
Kurs : 4.75
Obstawiana kwota : 30zł
Kwota po trafieniu : 142,5zł


RE: Typy Kalesoniaza - mareczek - 16-09-2012 14:22

twoje typy sa strasznie kiepskie, zero analizy, jak przeczytalem: "jeśli chodzi o obstawianie to zajmuje się tym dośc na poważnie 2 lata" a potem zobaczylem typy to skonałem, przeciez rownie dobrze mozna isc do bukmachera i postawic 300zl na zwyciestwo Realu Sociedad z Barcelona, po prostu strzelasz na pale, a ze slabo ci to wychodzi to chyba widac po meczu Zaglebia, znowu X/1, no z dupy taki typ w ogole szanujacy sie typer nie ruszy nawet takich zakladow jak pol/koniec meczu bo to loteria tak naprawde, lepiej zostaw bukmacherke, bo szkoda kasy czlowieku


RE: Typy Kalesoniaza - Kalesoniaz - 16-09-2012 21:33

Nie strzelam na "pale", gram po prostu ryzykowne typy. Oglądam mecze polskiej ekstraklasy i po nich dokonuje analizy. Co do zagłębia fakt że zagrało słabo, z takim zespołem jak Widzew który tak naprawdę nie gra rewelacyjnie a mimo to ma komplet punktów. Nie wiem czy oglądałeś mecz Górnika z Legią (Przypuszczam że nie) w pierwszej połowie nic się nie działo, gol padł tylko dlatego że bramkarzowi wypadłą piłka z rąk, w drugiej połowie jak co sezon w tym jakby to nie mówiąc zakurzonym klasyku, obie ekipy grał ofensywnie i wyrównanie co efektem są 3 bramki i końcowy remis 2:2. W tamtym roku obstawiałem tylko i wyłącznie pol/koniec i wyszedłem na plusie. Średnio co 3/4 mecz wchodził przy kursie około 5 (Jak znajdę kupony z totomixa to wsatwie ;]) W tamtym roku siadł mi między innymi singiel o kursie 20.00 a także 18. Nie wiem więc skąd możesz wiedzieć jak grałem wcześniej i oceniasz mnie po kilku typach.


RE: Typy Kalesoniaza - mareczek - 17-09-2012 14:17

Dajesz te dowody, oceniac moge jak najbardziej, bo jak juz pisalem prawdziwy typer nie gra pol/kon. a do tego ekstraklasa... chyba jedyna liga w ktorej przewidywanie meczow jest jak rzut moneta, błazenada ta nasza liga, ale w sumie, rob co chcesz, graj te swoje pol/kon. na wielki plus na pewno nie wyjdziesz, ale twoja kasa