Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Wątek zamknięty 
Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com » realni ludzie, realna firma

Autor Wiadomość
Post: #1041
RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com
Sprawdź:
Jakie bieżące naliczenia, z czego, jak paczki wzięli, chyba o to chodzi z możliwością wycofania środków dla osób, które nie wypłaciły wkładu, że oddadzą paczki żeby ten wkład wyciągnąć z naliczeń.
Post: #1042
RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com
tak tak masz racje Smile chyba źle zrozumiałem twój poprzedni post. Osoby które nie odzyskały wkładu powinny mieć wszystko bez zmian czyli ilość ad packów jaką miały przed zmianami no i naliczenia od pondz do piątku, naliczenia na weekendy niestety wylączyli.
Post: #1043
RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com
Osobiście zakończyłem przygodę w programie, bo mam wyzerowane paczki. Raczej nie ma co się łudzić, że kiedyś one ruszą.
Jeżeli ktoś ma wyzerowane konto(wstrzymane paczki), a nie wypłacił jeszcze wkładu to trzeba napisać ticketa. Jeżeli brak odpowiedzi na ticketa, bądź jest jakiś problem postaram się pomóc. ( o ile admini zachowają się w porządku ) Wtedy proszę info na prv.
Post: #1044
RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com
(26-06-2017 23:22)kanibal54d napisał(a):  Osobiście zakończyłem przygodę w programie, bo mam wyzerowane paczki. Raczej nie ma co się łudzić, że kiedyś one ruszą.
Jeżeli ktoś ma wyzerowane konto(wstrzymane paczki), a nie wypłacił jeszcze wkładu to trzeba napisać ticketa. Jeżeli brak odpowiedzi na ticketa, bądź jest jakiś problem postaram się pomóc. ( o ile admini zachowają się w porządku ) Wtedy proszę info na prv.


Wpłaciłeś kupe kasy. Wkład wyciągnąłeś? Pytam z czystej ciekawości.
Post: #1045
RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com
Jeżeli mam zablokowane paczki to znaczy, że tak.
Post: #1046
RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com
dzisiaj robili jakiś webinar widział może ktoś co nowego będzie?

antykt, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2016.
Post: #1047
RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com
Ja próbuje wypłacić wkład.. z obecnymi naliczeniami zajmie to pół roku ponad Big Grin Mam nadzieję, że kiedyś to zmienią. Osobiście nie polecam się pchać teraz w TAT
Post: #1048
RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com
Ogromny skrót z wczorajszego live: Po pierwsze, tłumaczą jak wiele można zyskać, korzystając z usług reklamowych TAT i mówią o mnogości rodzajów reklam, które możemy wykorzystać dla naszych zysków. Po drugie, o niewłaściwym promowaniu TAT przez niektórych liderów, którzy nie mówią ludziom o możliwościach reklamowych, przez co ludzie traktują TAT jak bank, a nie platformę reklamową. Po trzecie: mowa o reprezentantach regionalnych, do których można się zwracać zawsze, jeśli Wasz sponsor nie potrafi, lub nie chce Wam pomóc. Oczywiście nowi użytkownicy mogą wybrać swojego reprezentanta przy rejestracji, a Ci którzy już są w programie, mogą w profilu użytkownika także wybrać swojego reprezentanta. Na koniec Najam dodaje, że wszyscy powinni się uczyć o tym, jakie możliwości reklamowe daje TAT, oraz że prace nad TAT Pro i Crypto wciąż trwają, ale na razie skupmy się na właściwym promowaniu TAT, aby wszystko szło w dobrą stronę zarówno w revshare, jak i w akademii. Jeśli macie problem, wysyłajcie ticket, ale prosimy o cierpliwość, ponieważ kolejka jest duża i może to potrwać dłużej niż zwykle, ale możecie być pewni, że postaramy się rozwiązać Wasz problem.

P.S. Pamiętajcie, że pozytywne działania przynoszą pozytywne efekty Smile To tak ode mnie, na koniec Wink
Post: #1049
RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com
(01-07-2017 16:34)RafaelMarston napisał(a):  Ja próbuje wypłacić wkład.. z obecnymi naliczeniami zajmie to pół roku ponad Big Grin Mam nadzieję, że kiedyś to zmienią. Osobiście nie polecam się pchać teraz w TAT

pół roku? to chyba większość już wypłaciłeś albo patrzysz na te nowe naliczenia? Lol
mi się rzygać już chce jak patrzę na tą stronę, a dobre 1-1,5 roku wypłacanie wkładu potrwa beka

PS. ale plusem jest czytanie oficjalnej grupy. Zawsze się można pośmiać z łatwowiernych muslimów co kolejne tysiące $$ wpłacają do programu
Post: #1050
RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com
Witam, miałem konto w TheAdsTeam, wypracowałem tam około 400$ i zostały mi dwa AdPacki po 10$ oraz około 15$ na koncie, ostatnio wszedłem patrzę na wszystkich kontach 0$, założyłem ticketa o zwrot, po 4 dniach wchodzę a ticket status CLOSE, a w dodatku zniknęły mi te dwa adpacki jest ktoś w stanie mi pomóc?
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [scam]get4file to scam - oszukal mojego kumpla na 120 $ Kapitan statku 3 2,400 03-12-2025 09:48
Ostatni post: Hybrid1990
  WorldCoin - 120$ shepard138 1 654 15-11-2024 13:45
Ostatni post: Hybrid1990
  Our Traffic Pays - ROI 120-150% - www.ourtrafficpays.com Plemnik 4 2,081 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  TheTrafficIncome - 120% ROI TheTeemoMan 14 4,908 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  BestBitcoinInvest.com - 110% po 10 godzinach/500% po 7 dniach mumminos 14 4,311 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: