Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Witam Chciałbym Zaprezentować Wam Moją stronę która ma generować zarobki z:
Refflinków,
Reklam Adsense,
Reklamy Facebook,
Mailingu.
Link do domeny: http://www.mmomania.pl/
Opis Przedsięwzięcia: Widziałem sporo stron tego typu ale były nie przejrzyste i ogólnie źle się prezentowały, niektórzy też wychodzą z założenia że wystarczy popakować artykuły i refflinki i będzie fajnie. Udało mi się zrobić stronę bardzo przejrzystą i wypełnić ją artykułami. W fazie budowy jest jeszcze forum które ma na celu sprawienie że ludzie będą wracać na stronę. Jest jeszcze bezwzględna podstawa w postaci Fanpejdża na którym byłyby organizowane konkursy itd. bazę z grafikami tematycznymi już przygotowałem.
Czego ja potrzebuję od osoby z którą bym chciał podjąć współpracę???
Niestety nie znam się na pozycjonowaniu a przydałaby mi się osoba która posiada takowe umiejętności. Która by umiała na podane przeze mnie frazy wypozycjonować stronę w miarę szybko.
Jeśli ktoś posiada fanpejdże z potężną ilością fanów to nawet to by być zamiast pozycjonowania na krótką metę.
Wymagałbym też pełnego poświęcenia w tejże działalności nie interesują mnie osoby ze "słomianym zapałem" a także dobrego kontaktu np. na gg.
Co oferuję? Udziały % w zarobkach. Mogę dawać zrzuty z ad4mmo, adsense itd. I na tej podstawie dzielić zyski. A jeśli ktoś mi ewentualnie by nie ufał to umowa też by mogła być.
Strona jest oparta na Jooomli. Obecnie ma Zaindeksowanych 2740 podstron w googlu i 20 uników dziennie. Jest 6,192,779 w rankungu Alexy.
A teraz na sam koniec pytanie do profesjonalistów. Może być tak że całe przedsięwzięcie nie będzie miało sensu bo jest duża konkurencja która umknęła mojemu oku. Prosiłbym o krytyczne opinie.
O kontakt proszę na priva Zarabiam.com loguję się tutaj codziennie
Powinienes zalozyc fanpage dla tej strony, zbudowac na prawde spore zaplecze na fb co na pewno pomoze ci w zdobyciu ludzi zainteresowanych ta tematyka. Optymalizuj strone: http://thedomainry.com/ -pokaze ci co masz poprawic na stronie, dodawaj do seo katalogow, aby podniesc range w google, pinguj posty, zadbaj o odpowiednie otagowanie postow, dbac o jakosc kazdego postu/artykulu a z czasem strona zdobedzie zainteresowanie...
Glosy:
01-04-2014 19:56
raikks
krętacz - nie handlować z nim
Liczba postów: 187
Dołączył: May 2012
Forum Gold: 0.00
(01-04-2014 19:56)szufliko napisał(a): Powinienes zalozyc fanpage dla tej strony, zbudowac na prawde spore zaplecze na fb co na pewno pomoze ci w zdobyciu ludzi zainteresowanych ta tematyka. Optymalizuj strone: http://thedomainry.com/ -pokaze ci co masz poprawic na stronie, dodawaj do seo katalogow, aby podniesc range w google, pinguj posty, zadbaj o odpowiednie otagowanie postow, dbac o jakosc kazdego postu/artykulu a z czasem strona zdobedzie zainteresowanie...
Fanpage jest wierzę że to podstawa (po prawej stronie taki pasek rozwijany). Niestety nie mam bazy jakiejś solidnej żeby udostępniać ciągle nowy FP.
Na optymalizacji się nie znam już korzystałem z tej strony. Drobne rzeczy pozmieniałem np. dodanie Faviconki moderacja meta danych.
Dodałem do dwóch seo katalogów PR5-6 płatne linki wiele to w sumie nie dało.
Wykupiłem pozycjonowanie na dwie frazy "szukam gry mmo" "szukam gry przeglądarkowej" po dwóch tygodniach strona wbiła się dla pierwszej frazy na początek 4 strony i dla drugiej frazy na koniec siódmej strony wyszukiwań
fajnie się statystyki prezentują w zasadzie. Musiałbym jeszcze część się wyuczyć znaczeń bo nie ogarniam niektórych rzeczy dla mnie pozycjonowanie to czarna magia w większości
Ostatnie 4 dni nic nie robiłem bo gdyż musiałem czym innym się zająć. Przez ten czas.
Dla pierwszej frazy strona jest na trzeciej stronie googla a dla drugiej na pierwszej. Więc jakoś to idzie .
Na forum strony widzę że statystyki są ładne Najwięcej użytkowników online - 617 - było Dzisiaj o 04:45 PM. Szkoda tylko że większość ludzi pochodzi z przysłowiowej Kambodży niektórzy też mi spamują po hebrajsku anchorami i reklamami .
Przez 4 dni fansite uzyskał jednego lajka. A Portal (bez forum google analytics go nie uwzględnia) uzyskał 36 UU :/
Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.