Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Nie wiem skąd wziełeś to 5 zł za fb i gmaila ale daj link gdzie po tyle kupują to od jutra cała rodzina rzuca prace i robimy konta fb. A tak na prawdę to realne ceny to 50gr-1,2zł za fb i maksymalnie 50gmail choć to i tak dużo. Kiedyś sprzedawałem tu konta i robiłem 40-50dziennie (konta Facebook). W tym tempie i z twoja cena za fb już bym sie dorobił dobrego merca
Edit
Co do zebrania starterów zamawiałem na 2 adresy+jako ze mieszkam w domu o numerze powiedzmy 5 dopisywałem numery mieszkania 5/1,5/2,5/3 itp i dziennie miałem 9-12 starterów z samego playa (z niego dochodzą najszybciej inne sieci mulą z wysyłką) a startery t-mobilne sprzedawał mi gość hurtowo po 25-30gr za sztukę co muszę przyznać było dobra ceną.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2016 22:05 przez KUBA555.)
Glosy:
15-02-2016 22:01
devilll
Bywalec
Liczba postów: 499
Dołączył: Oct 2011
Reputacja:
164 Forum Gold: 10.00
(15-02-2016 22:01)KUBA555 napisał(a): Nie wiem skąd wziełeś to 5 zł za fb i gmaila ale daj link gdzie po tyle kupują to od jutra cała rodzina rzuca prace i robimy konta fb. A tak na prawdę to realne ceny to 50gr-1,2zł za fb i maksymalnie 50gmail choć to i tak dużo. Kiedyś sprzedawałem tu konta i robiłem 40-50dziennie (konta Facebook). W tym tempie i z twoja cena za fb już bym sie dorobił dobrego merca
No dlatego pisałem, że z niego niezły "byznesmen "
(15-02-2016 22:00)surfbar napisał(a): Boze jaka zazdrosc ze ktos cos sprzedac chce i na tym zarobi. Typowa polska
Temat do zamkniecia, sprzedane za 20zl
Pozdrawiam
Boże co za cebulactwo, zdobyć coś za darmo, coś co inni również mogą dostać za darmo i chcieć to sprzedawać
(15-02-2016 22:01)KUBA555 napisał(a): Nie wiem skąd wziełeś to 5 zł za fb i gmaila ale daj link gdzie po tyle kupują to od jutra cała rodzina rzuca prace i robimy konta fb. A tak na prawdę to realne ceny to 50gr-1,2zł za fb i maksymalnie 50gmail choć to i tak dużo. Kiedyś sprzedawałem tu konta i robiłem 40-50dziennie (konta Facebook). W tym tempie i z twoja cena za fb już bym sie dorobił dobrego merca
No dlatego pisałem, że z niego niezły "byznesmen "
(15-02-2016 22:00)surfbar napisał(a): Boze jaka zazdrosc ze ktos cos sprzedac chce i na tym zarobi. Typowa polska
Temat do zamkniecia, sprzedane za 20zl
Pozdrawiam
Boże co za cebulactwo, zdobyć coś za darmo, coś co inni również mogą dostać za darmo i chcieć to sprzedawać
Nie rozumiem Was trochę. Ktoś tu chce sprzedać kilkadziesiąt starterów i od razu jest wyzywany od polaka cebulaka. Może nie każdemu chce się zamawiać taką ilość starterów a potem na nie czekać? Mam znajomego, który ostatnio postanowił że wróci do zarabiania na LP i potrzebował kont do reklamy. Już wcześniej zarobił na tym duże sumy i dobrze wiedział co i jak, ale nie chciało mu się czekać na stertery, więc kupił ode mnie ok. 50 (sam je zamawiał wcześniej).
Jak ktoś coś sprzedaje a Wy nie macie zamiaru tego kupić, jednak chcecie dowalić tego typu postem to dobrze się wcześniej zastanówcie. Niby sprzedawanie darmowych starterów, ale po przemyśleniu sprawy mogę się założyć, że sami byście doszli do wniosku że to wcale nie jest takie głupie i ma sens.
Może kiedyś to Wy będziecie potrzebować takich starterów w większej ilości i to na wczoraj?
Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.