Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

• Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

Sprawdź:

Mistrzowie Polski po porażce na własnym boisku z Buducnostą Podgorica 0:1 w poprzednim spotkaniu kwalifikacji Ligi Mistrzów zapowiadali lepszą grę i przede wszystkim lepszy wynik w starciu z mistrzem Szwecji. Zapowiedzi Oresta Lenczyka i jego piłkarzy na niewiele się zdały, Śląsk praktycznie może zapomnieć o grze w Lidze Mistrzów w tym sezonie.

Pierwsza odsłona spotkania była wyrównana, ale groźniejsze okazje stwarzali piłkarze gości. Wreszcie w 36. minucie Śląsk dał się zaskoczyć rywalom. Wszystko zaczęło się od złego wyprowadzenia piłki przez Pawelca. Futbolówkę przejął Gashi, który chwilę dryblował w narożniku pola karnego a potem płasko podał przed bramkę. Tam tor lotu piłki przeciął najlepszy strzelec rywali Islandczyk Finnbogason i piłka odbijając się jeszcze od słupka wpadła do bramki Kelemena.

Po głupio straconej bramce i błędzie w asekuracji Polacy starali się zaatakować, nic jednak z ofensywy Śląska nie wyszło. Bramkę mogli za to zdobyć goście, jednak w 44. minucie Gashi faulował Kelemena i zagrożenie przerwał gwizdek sędziego. Do przerwy było zatem 0:1.

Po zmianie stron gospodarze nacierali, ale nie potrafili przyprzeć rywala do jego pola karnego. Ataki Śląska były nieskładne, chaotyczne i pełne niedokładności. Gdy już piłka znalazła się w polu karnym jak w 62. minucie, akcja kończyła się niecelnym strzałem - w tym przypadku Elsnera.

Wreszcie goście doszli do głosu, skontrowali i... zdobyli gola. W 72. minucie Andersson dostał podanie tuż przed polem karnym, przy szokująco biernej postawie defensywy Śląska Szwed złamał akcję do środka, przymierzył i przepięknie strzelił w samo okienko bramki Kelemena, który tylko bezradnie obejrzał się za futbolówką. Znów druga linia Śląska stała zbyt daleko od defensywy, która zagrała fatalnie. Marzenia o awansie legły w gruzach.

Tym bardziej, że fatalnie grających mistrzów Polski pognębił jeszcze Nordmark, który w 85. minucie dostał podanie na środek pola karnego od Finnbogasona, bez trudu przejął piłkę i strzelił obok bezradnego Kelemena. To co wyprawiali obrońcy Śląska przy tym golu zasługuje na miano łyżwiarstwa figurowego a nie piłki nożnej. Czarę goryczy dopełniła czerwona kartka jednego z "bohaterów" spotkania, Roka Elsnera, który zobaczył w 90. minucie drugą żółtą kartkę i osłabił zespół przed rewanżem.

Wynik nie uległ już zmianie, Szwedzi wywieźli z Wrocławia pokaźną zaliczkę, z którą za tydzień na swoim boisku spokojnie awansują do IV rundy kwalifikacji Champions League. Śląsk czeka zapewne walka o Ligę Europy.

Śląsk Wrocław - Helsinborgs IF 0:3 (0:1)
Bramka: Kjartan Finnbogason (36), Christoffer Andersson (72), Daniel Nordmark (85)
Sędziował: Ivan Bebek (Chorwacja).

onet.pl

Porażka, porażka... Dawno już nie mieliśmy tak słabego mistrza. Myślę czy w tym sezonie Śląsk nie będzie walczył o utrzymanie w Ekstraklasie.

RE: Śląsk Wrocław - Helsinborgs IF: kompromitacja mistrzów Polski
haha Śląsk Wrocław to dno i to już wiedziałem od dawna. To nie jest drużyna która może coś ugrać w pucharach europejskich. Szkoda tylko że w tym roku zajął miejsce innemu polskiemu klubowi który mógłby coś pokazać. Nie będę mówił kogo mam na myśli, bo nie myślę o konkretym klubie.

Post: #3
Ligę powinna wygrać Legia bo ona może by coś ugrała, bo tak naprawdę i Wisła i Legia tylko coś potrafią zagrać.
01-08-2012 22:27
*

Poziom:
Post: #4
Wg mnie LM jest w zasięgu jak narazie dla 3 polskich drużyn: Legii, Lecha , a nawet Wisły , która nic nie zagrała w tym sezonie
01-08-2012 22:28
*

Poziom:
Post: #5
w 100% zgadzam sie panami wyżej, taka jest prawda. Kibice Śląska muszą sie z tym pogodzić.

Post: #6
Szkoda, że poziom kibiców nie jest wprost proporcjonalny do poziomu gry Śląska Wrocław. No nic, osobiście chciałbym, żeby jakaś niespodzianka była na wyjeździe, ale bądźmy realistami.

Post: #7
Polskie piłka stoi na żenująco niskim poziomie. Kluby z Rumunii czy Szwajcarii regularnie odwiedzają Lige Mistrzow a Polacy nawet do LE nie potrafia sie zakwalifikowac ...
14-09-2012 22:49