Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

 • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
 • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
 • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
 • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Dostosuj swój prywatny profil,
 • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
 • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
 • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
 • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer MinecraftWątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
 • 15 Głosów - 4.47 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!

Autor Wiadomość
Tomaszegon Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Aug 2022
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #321
RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!
Sprawdź:
Bedzie sie dzialo w najblizszych tygodniach a wiec owocnych tradow Smile
I czekamy na aktualizacje Smile
Glosy: Ropsont (+2)
11-10-2022 10:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Ropsont Offline
Wielki Inkwizytor
*

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Sep 2011
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 68.52
Post: #322
RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!


Witam Ponownie! Cool

Po dłuższym czasie wracam do uaktualnienia zagrań od połowy Czerwca aż do tych najbardziej bieżących. Cały czas mam bardzo dużo pracy związanej z rynkiem i daytradingiem, więc aktualizacja dziennika była ciągle przekładana i przekładana. Postaram się wrzucać to po kolei, odpowiednio oddzielając miesiące, by wszystko było jak najbardziej czytelne i uporządkowane. Wpisy będą dodawane w kolejności miesiącami, tak jak to miało miejsce wcześniej oraz okraszone screenami z MetaTrader4 wraz z krótkim, treściwym komentarzem. Podsumowania następujących po sobie miesięcy zostaną podlinkowane w pierwszym poście tego tematu.

Zatem zaczynamy:Stany Zjednoczone - Decyzja w Sprawie Stóp Procentowych - GBP/USD

[Obrazek: GBPUSDM1-15.06.22.png]


Okres w którym Stopy Procentowe głównych Banków Centralnych idą w górę jest zarówno okresem wysokiej zmienności, jak i jednocześnie paniki rynkowej z tym związanej. Tym razem podwyżka Stóp w USA była wyższa niż zakładane oczekiwania i kolejny raz reakcja trochę się rozjechała. Postanowiłem zagrać tego Dolara parując go z Funtem Brytyjskim. Niestety zbyt odważne ustawienie przeze mnie poziomu maksymalnego lota i rynkowe szarpnięcie wycięło moje zlecenie, powodując stratę całej stawki. Oczywiście ujemne saldo zostało wyzerowane przez brokera zgodnie z założeniami Negative Balance Protection, co uwidoczniłem na poniższym screenie.


_________________________________

WYNIK-1000$
_________________________________


[Obrazek: GBPUSD-Strata-15.06.22.png]

Wielka Brytania - Decyzja w Sprawie Stóp Procentowych - EUR/GBP

[Obrazek: EURGBPM1-16.06.22.png]


Podobnie jak wyżej w tej sytuacji znowu poszarżowałem z poziomiem lota. Zagranie to zdążyło wciąć mnie jeszcze przed publikacją danych. Spread na tym wydarzeniu u brokera był bardzo wysoki i to spodowało niepowodzenie w tym przypadku. Bardziej boli fakt, że przewidziany przeze mnie kierunek ruchu był prawidłowy, więc tak naprawdę brak zysku jest tutaj zdecydowanie gorszy niż strata stawki. Niestety muszę tę pozycję wrzucić w koszta. Od następnych zagrań poziom maksymalnego lota będzie przeze mnie obniżany, gdyż w okresie tak gwałtownych zmian Stóp Procentowych, wejścia nie są już tak czyste i klarowne, a ustalany przez brokerów spread stał się bardzo wysoki na tego typu wydarzeniach.


_________________________________

WYNIK-945,78$
_________________________________


[Obrazek: EURGBP-Strata-16.06.22.png]Podsumowanie Zysków/Strat - Czerwiec 2022

Zestawienie wszystkich pozycji SkyTower-FX rozegranych w Czerwcu. Stała stawka na zagranie w dalszym ciągu wynosi 1000$. Nie był to zbyt zadowalający miesiąc, głównie z uwagi na spore wahania przy odczytach w jego drugiej połowie. Popełniłem kilka błędów odnośnie agresywnego stawkowania, a także nie zagrałem wszystkiego co mógłbym zagrać zwiększając ogólny procent. Mimo to udało się jednak zakończyć bilans dodatnim wynikiem. W kolejnych miesiącach czekają mnie następne wyzwania i drobna zmiana strategii na mniej agresywną. W kolejnych podsumowaniach będzie to widoczne. Tymczasem w Czerwcu wyglądało to następująco:
03/06/2022 - USD/CAD +821,71$
07/06/2022 - AUD/USD +2972,64$
10/06/2022 - USD/CAD +2005,64$
15/06/2022 - GBP/USD -1000$
16/06/2022 - EUR/GBP -945,78$_____________________________________________________

MIESIĘCZNY WYNIK+3854,21$
_____________________________________________________


Oznacza, to że przy stałej stawce 1000$, w Czerwcu pomnożyłem kapitał dokładnie o 385,42%.26-10-2022 17:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ropsont Offline
Wielki Inkwizytor
*

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Sep 2011
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 68.52
Post: #323
RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!


Australia - Decyzja w Sprawie Stóp Procentowych - AUD/USD

[Obrazek: AUDUSDM1-05.07.22.png]


Kolejna trafna decyzja o podwyżce Stóp Procentowych dla Australii. Tym razem jednak zmniejszyłem delikatnie procent stawki na jedno zagranie i w rezultacie weszło dokładnie tak jak chciałem. Sugerowałem się w dużej mierze wykresem, jednak jak widać na początku cena i tak szarpnęła całkiem nieźle w górę, więc podejmowanie ryzyka obstawienia większego procentu lota, mogło się skończyć jak ostatnio. Klasyczne zamknięcie po M5, które pozwoliło mi na pomnożenie stawki o 273%.


_________________________________

WYNIK+2733,05$
_________________________________


[Obrazek: AUDUSD-Zysk-05.07.22.png]

Stany Zjednoczone/Kanada - Zmiana Zatrudnienia w Sektorach Pozarolniczych/Zmiana Zatrudnienia/Stopa Bezrobocia - USD/CAD

[Obrazek: USDCADM1-08.07.22.png]


Tym razem postanowiłem zagrać klasycznie na wygaśnięcie M5 i zrobiłem tutaj błąd zamykając w złym momencie. Nie wiem bowiem dlaczego cena tym razem tak szybko zawróciła ale niezbadane są wyroki rynku. Zdałem się tutaj na klasyczne zamknięcie i w sumie nie mam sobie tego aż tak za złe, bo pewnych zachowań tego dzikiego organizmu nikt nie przewidzi. Sugerując się wykresem i ostatnimi świecami, postanowiłem zagrać na umocnienie się Dolara Amerykańskiego. Chociaż mogłem wycisnąć więcej, to stawka i tak podwojona.


_________________________________

WYNIK+1193,11$
_________________________________


[Obrazek: USDCAD-Zysk-08.07.22.png]

Nowa Zelandia - Decyzja w Sprawie Stóp Procentowych - NZD/USD

[Obrazek: NZDUSDM1-13.07.22.png]


Podobna sytuacja jak w zeszłym miesiącu na odczytach dotyczących Stóp Procentowych dla innych walut. Rynek niezbyt dobrze radzi sobie ze zmianami w tym zakresie i cena szarpie wtedy dość mocno. Tym razem przy ustawieniu mniejszego lota również zaliczyłem pełną wycinkę, spowodowaną przez bardzo wysoki spread na tej parze jeszcze przed odczytem. Kolejna pozycja, którą należy wrzucić w koszty. Zagranie nie było rewelacyjne, kierunek do przewidzenia dość ciężki, bo widoczny był brak zdecydowania i konsolidacja przed publikacją. Zdecydowanie powinienem to zagranie odpuścić ale nikt nie jest idealny. Specjalne wrzucam te wszystkie wycinki, by ludzie widzieli że praca z rynkiem to nie tylko wieczne sukcesy i liczy się dopiero bilans ogólny uwzględniony przez dłuższy okres czasu.


_________________________________

WYNIK-1000$
_________________________________


[Obrazek: NZDUSD-Strata-13.07.22.png]

Strefa Euro - Decyzja w Sprawie Stóp Procentowych - EUR/GBP

[Obrazek: EURGBPM1-21.07.22.png]


Podejście do pierwszej od dawna zmiany poziomu Stopy Procentowej dla Europejskiej waluty. Klasyczna zmyłka na wykresie ale nie dałem się nabrać. Postanowiłem rozegrać to w zestawieniu z Funtem Brytyjskim licząc na największą kumulację. Pozycję trzymałem chwilę dłużej wyłączając oprogramowanie i ustalając poziom Take Profit, który został bardzo szybko osiągnięty. Nie chciałem dawać wiary w dłuższe umocnienie się waluty po tak silnym wcześniejszym trendzie. Usatysfakcjonowało mnie zamknięcie zlecenia generujące 200% stawki.


_________________________________

WYNIK+2017,82$
_________________________________


[Obrazek: EURGBP-Zysk-21.07.22.png]

Stany Zjednoczone - Decyzja w Sprawie Stóp Procentowych - USD/CAD

[Obrazek: USDCADM1-27.07.22.png]


Kolejna podwyżka Stóp Procentowych w Stanach Zjednoczonych. Wykres dla mnie dość oczywisty do zinterpretowania. Cieszy fakt, że reakcja była w miarę czysta, chociaż ogólnie nie dała zbyt dużego procentu. Udało mi się tym zagraniem podwoić stawkę i po prostu zlecenie zamknęło się automatycznie na M5.


_________________________________

WYNIK+1020,82$
_________________________________
26-10-2022 20:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ropsont Offline
Wielki Inkwizytor
*

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Sep 2011
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 68.52
Post: #324
RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!


Podsumowanie Zysków/Strat - Lipiec 2022

Zestawienie wszystkich pozycji SkyTower-FX rozegranych w Lipcu. Stała stawka na zagranie w dalszym ciągu wynosi 1000$. Pięć zdecydowanych pozycji SkyTower-FX stanowi już raczej standard w większości podsumowań, szczególnie w wakacje. Oczywiście jak wielu z Was wie, nie jest to jedyny sytem jakim prowadzę trading. Ten jest jednak najszybszy i najbardziej widowiskowy. Nie będę przedłużał i po prostu przedstawię zestawienie z kolejnego miesiąca:
05/07/2022 - AUD/USD +2733,05$
08/07/2022 - USD/CAD +1193,11$
13/07/2022 - NZD/USD -1000$
21/07/2022 - EUR/GBP +2017,82$
27/07/2022 - USD/CAD +1020,82$_____________________________________________________

MIESIĘCZNY WYNIK+5964,80$
_____________________________________________________


Oznacza, to że przy stałej stawce 1000$, w Lipcu pomnożyłem kapitał dokładnie o 596,48%.Glosy: Czaq (+2)
26-10-2022 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Zaradny Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 114
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 20 +

Forum Gold: 0.00
Post: #325
RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!
Mam pytanko, czy jeśli kupiłem kurs na samym początku jego powstania mam prawo dołączyć teraz do grupy discord i aktualizacji kursu?

Zaradny, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2015.
16-11-2022 09:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ropsont Offline
Wielki Inkwizytor
*

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Sep 2011
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 68.52
Post: #326
RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!
(16-11-2022 09:52)Zaradny napisał(a):  Mam pytanko, czy jeśli kupiłem kurs na samym początku jego powstania mam prawo dołączyć teraz do grupy discord i aktualizacji kursu?

Oczywiście, uderzaj na PW jaki nick i email zakupu, znajdę Cię w bazie i udzielę dostępu. Powiedziałem, że każdy kto zakupił kiedyś dostęp ma prawo do aktualizacji poradnika za free dożywotnio.
Glosy: mysc (+2)
16-11-2022 10:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zaradny Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 114
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 20 +

Forum Gold: 0.00
Post: #327
RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!
(16-11-2022 10:00)Ropsont napisał(a):  
(16-11-2022 09:52)Zaradny napisał(a):  Mam pytanko, czy jeśli kupiłem kurs na samym początku jego powstania mam prawo dołączyć teraz do grupy discord i aktualizacji kursu?

Oczywiście, uderzaj na PW jaki nick i email zakupu, znajdę Cię w bazie i udzielę dostępu. Powiedziałem, że każdy kto zakupił kiedyś dostęp ma prawo do aktualizacji poradnika za free dożywotnio.

Napisałem i podesłałem potwierdzenie zakupu w postaci scrinu.

Zaradny, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2022 19:39 przez Zaradny.)
16-11-2022 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
wysoki01 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 329
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 20 +

Forum Gold: 0.00
Post: #328
RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!
Jak tam aktualnie wyglądają wyniki strategii? Smile

wysoki01, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2012.
08-02-2023 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ropsont Offline
Wielki Inkwizytor
*

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Sep 2011
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 68.52
Post: #329
RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!
(08-02-2023 12:19)wysoki01 napisał(a):  Jak tam aktualnie wyglądają wyniki strategii? Smile

Niebawem wleci gruba aktualizacja, 3/4 mam już zredagowane ale chciałbym wszystko naraz już wrzucić dla porządku i podsumować cały zeszły rok. Potem oddzielić te wpisy od aktualnych.

Oprócz samych zagrań SkyTower-FX, które tutaj w dzienniku efektownie wyglądają (Ale jest ich jak wiadomo niezbyt wiele), rozwijam cały czas Money Management, który stworzyłem na podstawy tej strategii. Można go stosować w innych systemach, zazwyczaj opartych na wejściu w pozycję w konkretnym ustalonym momencie (Wskaźnik, S/R, godziny otwarcia lub inne indywidualnie ustalone). Dzięki temu nie muszę zawsze czekać na wydarzenia, które są rzadko, a zdarzają się tygodnie w których ciekawych publikacji nie ma praktycznie wcale.
08-02-2023 12:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
wysoki01 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 329
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 20 +

Forum Gold: 0.00
Post: #330
RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!
(08-02-2023 12:27)Ropsont napisał(a):  
(08-02-2023 12:19)wysoki01 napisał(a):  Jak tam aktualnie wyglądają wyniki strategii? Smile

Niebawem wleci gruba aktualizacja, 3/4 mam już zredagowane ale chciałbym wszystko naraz już wrzucić dla porządku i podsumować cały zeszły rok. Potem oddzielić te wpisy od aktualnych.

Super Smile

Planuję w marcu kupić strategię Wink

wysoki01, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2012.
08-02-2023 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy kupie na forum konto bankuwe ? GameFun 1 283 06-07-2023 22:21
Ostatni post: Hybrid1990
  Czas forum dawid327 2 2,687 24-02-2022 16:53
Ostatni post: Hybrid1990
  Najbardziej opłacalne na daną chwile opcje Vanil 1 1,079 11-10-2021 08:53
Ostatni post: Hybrid1990
  Poradnik na forum tomek7912 2 988 10-10-2021 20:43
Ostatni post: Hybrid1990
  Zarobkowa nisza z forum i zarabianie z koszulek sulliwan93 1 1,340 10-10-2021 14:23
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.