Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
MrocznyKILL
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 8,867
Dołączył: Nov 2010
Reputacja:
3505 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 2.00
Nie wiem kto to powiedział ale wiem że miał 100% racji...
Cześć z tej strony Michał. Zapraszam Cie do zapoznania się z moim niecodziennym dziennikiem. Zacznijmy od samego początku a więc co mnie skłoniło do stworzenia projekty Charytatywne Weekendy. Odpowiem na to krótko To naturalna kolej rzeczy... droga jaką przeszedłem musiała mnie do tego typu projektu doprowadzić. Nie chcę zanudzać tu szczegółami odnoście mojej "drogi" jak ktoś jest ciekawy czekam na pytania .
O co w tym chodzi? Moim celem jest rozpropagowanie nowego trendu który polega na regularnym pomaganiu potrzebującym w każdy weekend (choćby miało być to nawet 1 zł tygodniowo).
Cele do zrealizowania w najbliższym czasie: -Rozwinięcie Fanpage "Charytatywne weekendy". Fanpage na początku będzie służył jedynie do promocji zbiórek lecz w późniejszym czasie również i do rekrutowania wolontariuszy.
-Rozwinięcie kanału na serwisie youtube. Kanał będzie służył do "weryfikowania" zbiórek. Chciałbym osobiście odwiedzać osoby dla których będą zbierane pieniądze a gdy to będzie niemożliwe jak wspomniałem wyżej będę posiłkował się wolontariuszami.
Cel ostateczny: -Do 2020 roku własna fundacja
Na dziś tyle nie będę tu lał wody wole konkrety. Cele/osiągnięcia będą aktualizowane przynajmniej raz w tygodniu.
MrocznyKILL
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 8,867
Dołączył: Nov 2010
Reputacja:
3505 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 2.00
2 Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. 3 Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, 4 aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.
MrocznyKILL
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 8,867
Dołączył: Nov 2010
Reputacja:
3505 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 2.00
(16-03-2018 10:20)Culturva napisał(a): Fajny pomysł, ale niestety wyczuwam tutaj jedynie rządzę zysku, a nie realnej pomocy. Cel fundacja, cel zbiórki, cel 1 zł tygodniowo...
Kicha panie!
Cały czas o pieniądzach, marnie to wygląda i niestety nie wróżę z takim podejściem sukcesu, ale obym się mylił.
Tutaj brakuje rzeczy:
Daj coś sam od siebie najpierw, weź stare ubrania pokaż jak wrzucasz do pojemnika czy oddajesz gdzieś, kup karmę dla zwierząt i pojedź do schroniska.
2 Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. 3 Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, 4 aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.
Robię dużo więcej niż sądzisz lecz nie czuję potrzeby opisywania wszystkiego tutaj.
(tutaj było kilka podpunktów opisujących w jaki sposób się udzielam i pomagam)
... NIE jednak NIE nie mam zamiaru udowadniać Ci niczego zabierając się za wymienianie tych punktów czuję że nie tędy droga sam sobie szukasz wymówek aby uzasadnić sobie dlaczego sam nie pomagasz więc czepisz się innych. Oceniaj mnie jak chcesz ja po prostu będę robił swoje.
Cytujesz mi biblię i konstruujesz post w taki sposób abym właśnie napisał Ci w odpowiedz jaki to ze mnie "aniołek" jednocześnie biczując za takie podejście do sprawy "Kicha panie!"
MrocznyKILL
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 8,867
Dołączył: Nov 2010
Reputacja:
3505 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 2.00
(16-03-2018 17:06)Muraszczyk napisał(a): Nie wiem jak można krytykować kogokolwiek kto pomaga, nawet jeśli robi to "publicznie" (za maską nicku w tym wypadku).
Ludzie powinni pomagać ludziom, niby proste a jednak... ^^
Będę obserwował, jeśli będę mógł pomóc- pomogę.
Odnośnie fundacji. Jest jakaś konkretna grupa ludzi, do której chcesz skierować tą pomoc?
Chciałbym zrobić swoją własną stronę w stylu siępomaga z tym że na stronie były by jedynie zbiórki osób odwiedzonych z kamerą przeze mnie lub zweryfikowanego wolontariusza.
Jak już musisz znajdź kogoś komu trzeba naprawdę pomóc, nie żadne wielodzietne rodziny z rodzicami leżącymi całe dnie, patologie co i tak przepiją wszytko, domy dziecka też odpadają, wiem jak tam żyją i mają często kilka razy lepiej niż normalne dzieciaki z obojgiem rodziców, czy nawet topielcom budującym domy na terenach zalewowych.
Może nawet pomogę, jak to nie będzie kolejna akcja w stylu, damy tym co już mają albo tym co mają kłopoty przez to że są głupi.
Cel ma być konkret, inaczej nie ma to sensu.
Czy ty przypadkiem nie mieszkasz w Danii? Kocham Europę, ale jej mieszkańców mam gdzieś, pomoc tylko dla swoich
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2018 01:08 przez dzemba.)
Glosy:
17-03-2018 01:06
MrocznyKILL
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 8,867
Dołączył: Nov 2010
Reputacja:
3505 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 2.00
(17-03-2018 01:06)dzemba napisał(a): Jak już musisz znajdź kogoś komu trzeba naprawdę pomóc, nie żadne wielodzietne rodziny z rodzicami leżącymi całe dnie, patologie co i tak przepiją wszytko, domy dziecka też odpadają, wiem jak tam żyją i mają często kilka razy lepiej niż normalne dzieciaki z obojgiem rodziców, czy nawet topielcom budującym domy na terenach zalewowych.
Może nawet pomogę, jak to nie będzie kolejna akcja w stylu, damy tym co już mają albo tym co mają kłopoty przez to że są głupi.
Cel ma być konkret, inaczej nie ma to sensu.
Czy ty przypadkiem nie mieszkasz w Danii? Kocham Europę, ale jej mieszkańców mam gdzieś, pomoc tylko dla swoich
Chce się skupić na pomocy chorym i niepełnosprawnym lecz jakieś pojedyncze inne przypadki nie są wykluczone.
Tak mieszkam w Danii lecz pomagał będę jedynie polakom nie dla tego że mam resztę gdzieś lecz kłopotem jest bariera językowa
Powodzenia. Krytyką się nie przejmuj i działaj. Czy to własna firma czy fundacja - wszystko kręci się wokół kasy więc krytyki się nie uniknie. Osobiście skupiam się o tej porze roku na Janosikowaniu - zabieram z systemu a przekazuje potrzebującym Rozwiązując rozliczenia podatkowe wśród rodziny sporo złocisz już trafiło do niepełnosprawnych. Nie wiele trzeba by pomóc