Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Odpowiedz 
Program partnerski, afilicyjny - www.afiliant.com

Autor Wiadomość
Post: #11
Afiliant.com - Weryfikacja konta
Sprawdź:
Witam, mam jeden problem odnośnie strony Afiliant.com i tu liczę na waszą pomoc. Moje pytanie może być dla was banalne ale serio nie czaje co wybrać bo się nie znam Big Grin
Mam 2 opcje do wyboru w celu weryfikacji konta:

I Wydawca nie prowadzący działalności gospodarczej i nie będący podatnikiem VAT

II Wydawca nie prowadzący działalności gospodarczej i będący podatnikiem VAT

I nie wiem co wybrać, o co chodzi z tym podatnikiem vat, skąd mam wiedzieć czy nim jestem? Tongue
Post: #12
RE: Afiliant.com - Weryfikacja konta
bo nie jestes Smile wybierasz 1 opcje
Post: #13
RE: Afiliant.com - Weryfikacja konta
No właśnie wczoraj tak zrobiłem czyli dobrze wybrałem Wink
Post: #14
Wink RE: Program partnerski, afilicyjny - www.afiliant.com
Na programie credit agricole można zarobić 90 zł praktycznie w 10 min. Założyłem konto które za raz zamkne a i tak wypłacili mi 90 zł Idea
Post: #15
Affiliant.com - opinie
Chciałbym by wypowiedział się na ich temat ktoś kto miał okazje z nimi współpracować. Bo nie wiem czy warto.

Osobiście zauważyłem jedyny atut taki, że nadal mają stawki godne uwagi za PKO Konto za zero; Millenium 360; Nest Bank - warunkiem jest jedynie podpisanie umowy o bankowość.

Jak u nich z wypłatami? Jak z kontaktem? Ja osobiście mam wielkie trudności z uzyskaniem odpowiedzi e-mailowej i na ich fanpage FB też odpisują z wielkim bólem.

Warto do nich iść czy to zwykła firma krzak niczym agoraperformance która się zwineła niedawno i też za dobrej opinii nie mieli?
Post: #16
RE: Affiliant.com - opinie
Ten afiliant.com działa już sporo lat. Sam mialem konto tam z 7-8 lat temu, zostałem zbanowany, ale z mojej winy (kombinacje za małolata). Skoro tyle lat działają i są na rynku, to powinni być wypłacalni, choć to opinia nie z autopsji. Ale widzę że design i ta stopka o dofinansowaniu z UE niezmienne, mimo upływu tylu lat Big Grin.
Post: #17
RE: Affiliant.com - opinie
(03-07-2019 20:04)radek0389 napisał(a):  Ten afiliant.com działa już sporo lat. Sam mialem konto tam z 7-8 lat temu, zostałem zbanowany, ale z mojej winy (kombinacje za małolata). Skoro tyle lat działają i są na rynku, to powinni być wypłacalni, choć to opinia nie z autopsji. Ale widzę że design i ta stopka o dofinansowaniu z UE niezmienne, mimo upływu tylu lat Big Grin.
A może jako że mają dofinansowanie z UE to są zobowiązani do prowadzenia działalności przez jakiś określony czas? Tongue chociaż nie wiem czy są tak długie okresy jak kilka lat. Zazwyczaj chyba dwa lata.

A co do tematu:
kojarzę tą sieć, miałam z nią jakąś styczność 4-5 lat temu. Nie pamiętam, co wynikło ze współpracy, wiem, że już z nimi nie współpracuję, więc chyba raczej nic fajnego Smile
Jeśli chodzi o te kampanie Nest Banku i inne to dopytaj czy to są wszystkie warunki na pewno, zauważyłam, ze czasami sieci nie podają wszystkiego w warunkach, a później i tak zaakceptują Ci tylko to co podał im reklamodawca. Jeśli nie upomnisz się o powody odrzuceń, to nie będziesz wiedział co tak naprawdę i dlaczego Ci odrzucili ( o ile te powody odrzuceń będą chcieli Ci przesłać lub o ile je dostaną od reklamodawcy, bo z tym też czasami są problemy).

PS. A no i jeśli nie masz z nimi kontaktu, to proponuję odpuścić. Jest masa konkurencyjnych sieci na rynku. Skorzystaj ze współpracy z tą, z którą będziesz miał dobry kontakt.

AngelikaG, dumny członek Zarabiam.com

[Obrazek: 11ce70aa1cb4a5e8a01314faad848e99_b6.png]
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information NutriProfits - Program partnerski - Zdrowie i uroda NutriProfits.com 27 5,387 16-03-2026 10:29
Ostatni post: NutriProfits.com
  TrueMed$ - Farmaceutyczny program partnerski! TrueMeds 0 373 27-10-2025 04:47
Ostatni post: TrueMeds
  program partnerski - ubezpieczenia Ania-Bąk 0 539 20-06-2025 13:02
Ostatni post: Ania-Bąk
  Program partnerski dla.... Ania-Bąk 3 764 19-01-2025 12:27
Ostatni post: itmaster
  Program partnerski z kuponami asd4 1 879 09-10-2024 10:04
Ostatni post: Czaq

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: