Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski, afilicyjny - www.afiliant.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program partnerski, afilicyjny - www.afiliant.com (/Temat-Program-partnerski-afilicyjny-www-afiliant-com-39254)

Strony: 1 2


Program partnerski, afilicyjny - www.afiliant.com - CrisPL - 30-06-2011 18:00

Masz własną stronę internetową, prowadzisz bloga, a może udzielasz się na forach lub portalach społecznościowych? Dzięki nam możesz teraz na tym zarabiać! Wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie Afiliant, a będziesz miał dostęp do najlepszych programów partnerskich. Nie czekaj, zacznij zarabiać już dzisiaj!

Więcej info na stronie:
http://www.afiliant.com/

Piszcie w postach co o tym sądzicie.


RE: Program partnerski, afilicyjny - www.afiliant.com - gregu - 15-02-2012 17:28

Przystąpiłem do tego programu i wygląda ciekawie. Wczoraj wysłałem podpisane papiery i zobaczymy. Po równym tygodniu reklamowania Afilianta uzbierałem 125zł do wypłaty. Myślę że nieźle zważywszy że jest to mój pierwszy PP i pierwszy tydzień zarabiania przez internet. Zastanawia mnie natomiast jedna sprawa. Dwa razy zdarzyło mi się że w statystykach wystąpiły dwie linie. Z różnymi danymi. Czy też tak miałeś? Powiedz jak, to wyślę Ci zrzut ekranu.


RE: Program partnerski, afilicyjny - www.afiliant.com - szwingel - 23-06-2012 20:57

Wypłacają?
Jakie papiery trzeba? ;d


RE: Program partnerski, afilicyjny - www.afiliant.com - Petr0 - 26-06-2012 10:51

Zapowiada się ciekawie. Cyba się skuszę na ten serwis.


RE: Program partnerski, afilicyjny - www.afiliant.com - twisted123 - 29-06-2012 02:43

Co za papiery trzeba? Od jakiego PR przyjmują serwisy?


RE: Program partnerski, afilicyjny - www.afiliant.com - Szakallt - 29-06-2012 05:50

oczekuję na weryfikację... zobaczymy co z tego będzie


RE: Program partnerski, afilicyjny - www.afiliant.com - skanio - 21-09-2012 16:11

Czy w tym programie dostępne są produkty reklamowe typu gry przeglądarkowe bo takie mnie interesuję ?


Jak się zapisać do www.afiliant.com będąc niepełnoletnim - v3XeR - 24-08-2013 15:32

Jak w wyżej
Jak mam się zarejestrować na http://www.afiliant.com będąc niepełnoletnim ? Mam 16 lat.
A nic na stronie znaleźć nie mogę.

Już się zarejestrowałem, tylko co zrobić żeby zaakceptowali konto i żebym mógł uczestniczyć w programach


RE: Jak się zapisać do www.afiliant.com będąc niepełnoletnim - Panix - 24-08-2013 16:17

Też właśnie założyłem tam konto i czekam na weryfikację. W regulaminie pisali o skanie dowodu. Trochę przesadzają.

A tak poza tym to nie trzeba być pełnoletnim


RE: Jak się zapisać do www.afiliant.com będąc niepełnoletnim - v3XeR - 24-08-2013 16:23

Tylko że też napisali że mogą być niepełnoletni ponoć trzeba wysłać zgodę rodziców, ale wraz nie wiem o co chodzi