Sprawdź:
Witam wszystkich
Jestem nowym użytkownikiem na Waszym forum lecz staram się być na bieżąco z wszelkimi aktualnościami. Ostatnio postanowiłem zainwestować w swój własny biznes - a dokładniej portal www. Nabyłem już odpowiednie domeny (rankingtelefonow pl,com.pl,com) i mam wizję portalu a także osoby chętne go wykonać. Chciałbym jednak dowiedzieć sie czegoś więcej, poznać temat od innej strony niż pomysły, wygląd strony. Oto moje pytania (bardzo możliwe, że znajdują się one na forum jednak chciałbym poznać wasze opinie, porady).
Pytania:
- Czy polecacie zakładać spółkę (np cywilną) do takiej działalności?
- Czy ktoś z Was brał kiedyś udział w konkursie o dofinansowanie działalności (z UE, i tak potrafię pisać biznesplany)?
- Jeśli ktoś prowadził firmę pod portal internetowy: jakie były mniej więcej koszta miesięczne takiej działalności?
- Jakie mogą być koszta założenia portalu interentowego (oczywiście mam już jakiś cennik od podwykonawcy jednak chciałbym poznać Waszą opinie)
- Dla tematyki mojej strony jakie mogą być źródła zarobku i kiedy najlepiej je dołączyć do strony?
Oczywiście pytań jest tyle ile pomysłów jednak na początek chciałbym nawiązać jakąś konwersację. Zapraszam do rozmowy i będę wdzięczny za każde rady, wymianę doświadczenia a nawet linki do poradników. Jeśli też macie jakąś wiedzę którą chcielibyście sie podzielić w temacie zapraszam.
