Sprawdź:
Witam Ciebie!
W poniższym poradniku pokaże Tobie jak zacząć zarabiać w internecie.!
Krok 1: Co będzie Tobie potrzebne.
W każdej pracy potrzebujesz narzędzi, które są niezbędne abyś mógł prawidłowo wykonywać swoje czynności tak jak w zarabianiu przez internet potrzebujesz odpowiednich rzeczy. Poniżej znajdziesz listę rzeczy, które są niezbędne do pracy w TrafficMonsoon.
Rachunek z bankowością online
2. Konto na popularnych procesorach płatniczych. Np payza.
3. Konto w serwisie Facebook: jest to wyłącznie rzecz opcjonalna. Dlaczego wspomniałem o tym elemencie? Bo to właśnie tam, w specjalnie do tego stworzonych zamkniętych grupach toczymy najwięcej dyskusji na temat zarabiania przez internet. Facebook daje nam również najszybszą możliwość podzielenia się z wami informacjami o nowych programach, pozwala szybko uzyskać interesujące nas odpowiedzi,
4. Konto e-mailowe na Gmail'u - jest potrzebujemy konta na gmailu, ponieważ podczas rejestracji w TM nie możesz podać adresu email np. z onet.pl czy wp.pl.
Jeżeli spełniłeś już wszystkie powyższe punkty zarejestruj się pod tym linkiem:
xxx
Rejestracja w TrafficMonsoon jest banalnie prosta.
Podczas rejestracji wypełni pola identycznie jak w poniższych screenach:
Po rejestracji otrzymasz na swojego maila link aktywacyjny na który musisz kliknąć.
Po rejestracji napisz do mnie maila na:
[email protected] lub daj znać na GG: 57279609
Dzięki temu otrzymasz ode mnie wszelakie materiały, informacje dotyczące sposobu zarabiania w TrafficMonsoon. Oprócz tego pokażę Tobie jak możesz w bardzo prosty sposób zacząć zarabiać w Trafficmonsoon!
A co najważniejsze otrzymasz aż 25% zwrotu z mojej prowizji!!!
W TM mamy możliwość zarobku w następujące sposoby:
Cashlinks – zarabiasz na klikaniu w płatne linki.
Cashlinks z poleconych – zarabiasz 100% tego, co „wyklika” twój polecony.
Inwestycja w pakiety reklamowe tzw. Adpacki.
Dzięki temu, że zarejestrowałeś się pod moim linkiem podpowiem Tobie jakie
dodatkowe korzyści może przynieść Tobie TrafficMonsoon. Dodatkowo takie osoby mają zapewnione moje wsparcie w sprawach związanych z TrafficMonsoon.
Idąc o krok dalej zagwarantuje Tobie podział zysków. Jeżeli kupisz np. 10 adpacków otrzymasz 25% mojej prowizj czyli 50 zł. Jeżeli wyklikasz w ciągu miesiąca np. 5$ otrzymasz 1$. Cały zwrot z prowizji zwracam raz w miesiącu.
Wybierz idealną strategie dla Siebie.
Cashlinks
Płatne reklamy tzw. Cashlinks powinny być twoim pierwszym etapem w zarabianiu pieniędzy w Trafficmonsoon. Kilka razy w ciągu całego dnia na twoim profilu użytkownika będą się pojawiały płatne reklamy (zielone prostokąty – screen poniżej). Po kliknięciu przeniesie nas do nowego okna, w którym wyświetlana jest reklama. Po upływie 20 sekund pojawi nam się kod weryfikacyjny, który należy wpisać a następnie kliknać "Credit Click!" Po wpisaniu prawidłowego kodu pierwsze pieniądze będziemy mieć już na koncie.
Następnie możesz kliknąć na "Back to Account" gdzie będziesz mógł kliknąć na kolejną płatna reklamę. Nie musisz nic inwestować aby zacząć zarabiać w TM. Jeżeli uda się Tobie zdobyć poleconych to dzięki temu będziesz mógł otrzymywać prowizję za kupione adpacki czy cashlinki. Oprócz tego jeżeli twój polecony obejrzy płatna reklamę otrzymasz taką sama kwotę jak on.
UWAGA!!!
Tak jak wcześniej wspominałem jedynym warunkiem jaki musisz spełnić jest min. raz na 24h przeklikać 10 darmowych reklam. Rzecz, która zajmie Tobie niespełna 5 min.
Inwestycja w paczki reklamowe (AdPacki)
Jeżeli posiadasz wolne środki i chcesz je zainwestować to ta metoda będzie dla CIEBIE najlepsza.
Zyski z Adpacków są rozliczane regularnie co godzine. Dzienne naliczenia to w przybliżeniu 2% wartości paczki, która wygasa po 55 dniach przynosząć Tobie całkowity zysk na poziomie 110%. Po roku reinwestycji czysty zysk dochodzi do poziomu nawet 70% zainwestowanego kapituału. Wydaje się to niemożliwe a jednak tak jest a to wszystko dzięki kapitałowi składanemu.
Aby rozpocząć zarabianie w ten sposób wystarczy mieć 50$ plus ok 2,65$ na prowizję. Na jednym z obsługiwanych procesorów płatniczych, np. Payza. Jest to koszt jednego AdPacka, czyli tzw. „paczki reklamowej”. Każda paczka reklamowa daje nam 20 kliknięć w stworzony przez nas banner oraz 1000 (Traffic Exchange Credits) kredytów wymiany ruchu , tych samych, które otrzymasz za oglądanie reklam.
Abyśmy otrzymali 110% zysku z Adpacka musimy pamiętać o darmowych reklamach, które musimy przeklikać raz na 24h.
Reasumując po upływnie 55 dni jeden AdPack przyniesie nam zysk w wysokości 110% czyli aż 10% czystego zysku.
Każda paczka przynosi nam zysk ok 1$ w ciagu całego dnia. Jeżeli zakupimy 10 paczek to dzienny zysk wyniesie 10$. Po 5 dniach będziemy mogli kupić kolejnego AdPacka. Po kojenych 5 dniach na naszym koncie będzie widniało już 55$ i dzieki temu będziemy mogli kupić już 12-stego AdPacka . W tym momencie pracuje dla NAS 12 adpacków. Możemy kupić już po 4 dniach kolejną paczkę (4×12$) + 5$ które nam zostało. Im więcej paczek kupimy tym szybciej będziemy mogli kupować kolejengo i inwestować. Ważnym elementem jest ocena ile możesz zainwestować oraz do jakiej ilości paczek chcesz reinwestować swoje środki.