Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Odpowiedz 
PaidVerts - program typu Rev Share » Dzieli sie zyskiem z użytkownikami

Autor Wiadomość
Post: #101
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
Sprawdź:
@up
Identycznie jak Ty - wyklikałem śmieci rano, chwila drzemki, PEW PEW i mam 40 reklam, z czego w przedziale 0.17$-0.02$ też z 10 Smile
Post: #102
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
U mnie to samo, na razie rekordowa wartość reklamy $0.28
Post: #103
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
Rozmawiałem z administratorem na temat reklam, ponieważ miałem 50k BAP a dostawałem reklamy za kilka centów maksymalnie. Odpisał mi:

1) Automatic 1% ads distributed at random at the start of a new server day, from all the recent ad purchases.
2) A bulk ad distribution of very low value ads to all users at random (purchase the ad filter to block these and other low value ads if you want, from your My Account page)
3) The "Daily Ad Issue" -- this is where you'll get one or more big value ads proportional to your BAP. This happens once a day; sometime in the afternoon / early evening(server time - see bottom of page)

1) Automatycznie 1% reklam jest losowo przydzielanych do losowych użytkowników na początku nowego dnia na serwerze, (godzina 2 naszego czasu) ze wszystkich wykupionych reklam.
2) Paczka reklam o niskiej wartości jest także wysyłana do losowych użytkowników (wykup filtr aby zablokować reklamy o niskiej wartości, zrób to w zakładce moje konto)
3) "Kwestia dziennych reklam" - tutaj otrzymujesz jedną lub więcej reklam proporcjonalnych do twoich punktów BAP. Dzieje się to raz dziennie: po południu albo pod wieczór (czas serwera można zobaczyć na dole strony)

Rzeczywiście tak jest. Dzisiaj trafił mi się rekord jednej reklamy:
[Obrazek: 353a3vc.jpg]

Z tego wynika, że nie ma sensu wydawać 10$ na filtr ponieważ to, że zablokuje on nam reklamy o niższej wartości nie da nam dużo, jedynie mniej klikania
Glosy: Mag!c (+1), nyn (+1)
Post: #104
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
Ja mogę dodać od siebie również to, że opłaca się zapłacić 0.05$ za reklamy z recyklingu - Jo (admin) napisał mi, że losowo rozsyła się te reklamy - wiadomo, najtańsze czasem nie chce się klikać i lecą na recykling. Ale są sytuacje, że ktoś przez parę dni nie wchodzi na konto a dostaje bardzo dobre reklamy i trafiają one do recyklingu - także jest szansa, że za 0.05$ można dostać jedną reklamę za 1$ albo i więcej.
Post: #105
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
Wykupiłem reklamę za tego jednego dolara, zobaczymy co z tego będzie. Spróbować można Smile
Post: #106
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
**Monthal ** - dzięki za refa. Nie tylko można ale trzeba spróbować bo naprawdę warto. Nie mam dużego doświadczenia ani stażu w zarabianiu ale w żadnym serwisie zarobkowym nie zarobiłam 28$ w dwa tygodnie, bez inwestycji, zaczynając od 0
Post: #107
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
A ja poczekam aż mi się upgrade skończy i nie będę kupował następnego bo wydaję mi się, że może to być nie opłacalne. Fakt faktem jest szansa, że wpadnie nam jakaś lepsza reklama od kogoś kto długo nie wchodził na konto albo zakupił sobie filtr. Ale mnie osobiście nie chce się klikać 70 reklam po 0,002 i 0,0005 bo takie dostaje od momentu upgradu a pkt BAP lecą.

Czy po zakupie filtru można zmieniać w nim wartości reklam jakie chcemy dostawać czy to jest tylko jednorazowe ustawienie?

Ciekawi mnie jedna rzecz skończyła mi się kampania za 1$, jest status delivered i w opisie mam 53/50 wyświetleń po 0,02. Jedno undelivered i 2 poszły do recyklingu. Czyli 1$ tyle ile za nią zapłaciłem, a gdzie jest ten zysk 47% ?

żeby było śmiesznie jestem w plecy 30 reklam bo właśnie trwają prace konserwacyjneSadSadSad na szczęście wszystkie po 0,002Smile tylko szkoda pkt BAP

Pytanie do Dorbiel i Nyn jak ustawiliście sobie ten baner i gifa?
Post: #108
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
Cytat:A ja poczekam aż mi się upgrade skończy i nie będę kupował następnego bo wydaję mi się, że może to być nie opłacalne. Fakt faktem jest szansa, że wpadnie nam jakaś lepsza reklama od kogoś kto długo nie wchodził na konto albo zakupił sobie filtr. Ale mnie osobiście nie chce się klikać 70 reklam po 0,002 i 0,0005 bo takie dostaje od momentu upgradu a pkt BAP lecą.
Za reklamy z recyklingu nie płacisz BAPu. Tak, musisz mieć 2500 BAP żeby wykupić VIPa, ale nie traciasz tych punktów.
Przecież już ktoś stracił BAP za te reklamy ale ich nie chciał. Ty płacisz 0.05$ za przekierowanie i tyle.

Cytat:Czy po zakupie filtru można zmieniać w nim wartości reklam jakie chcemy dostawać czy to jest tylko jednorazowe ustawienie?
Jednorazowo. Każda zmiana w filtrze to 10$.

Cytat:Ciekawi mnie jedna rzecz skończyła mi się kampania za 1$, jest status delivered i w opisie mam 53/50 wyświetleń po 0,02. Jedno undelivered i 2 poszły do recyklingu. Czyli 1$ tyle ile za nią zapłaciłem, a gdzie jest ten zysk 47% ?
Źle zrozumiałeś ideę serwisu. To jest tak - w zależności od Twojej ilości punktów BAP dostaniesz reklamy o łącznej wartości
(Twoje punkty BAP) x ($0.0005).
500 BAP dziennie to 0.25$.
Za wykupienie reklamy dostajesz 3100 BAP czyli 1.55$. Część leci jako podatek do osoby nad Tobą (Twój referrer albo admin) i wychodzi 1.47$.
Im więcej masz BAP tym droższe reklamy każdego dnia dostajesz. Ja np dziennie zarabiam o 0.1 - 0.3 więcej niż dnia poprzedniego bo mam dużo BAP.
Niestety trochę trzeba poczekać żeby dostać te pieniądze w reklamach ale znajdźcie mi lepszy serwis a'la PTC (bo w sumie to właśnie jest to) gdzie na start można tak zarobić.

Cytat:Pytanie do Dorbiel i Nyn jak ustawiliście sobie ten baner i gifa?
Trzeba je najpierw mieć Smile
A tak serio to musisz mieć baner i gifa w wymiarach podanych na stronie inaczej nie można zrobić uploadu i poleci tylko landing page na 30s bez banera i gifów w serwisie - dla mnie to minus jak nie wstawiam ponieważ być może ta grafika zachęciłaby do rejestracji kogoś z mojego linku polecającego.
Jak masz ten stuff w takich właśnie wymiarach to system sam podczepia te rzeczy pod link podany na początku formularza zamówienia reklamy.
Jak nie masz to nie wstawiasz.
Post: #109
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
nyn-dzięki że mnie wyręczyłeś Huh
Post: #110
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
*zbieram reputy Smile*
Glosy: DarknyMnich (+1), dorbiel (+1)
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Paidverts benztruck 4 5,903 20-03-2019 12:43
Ostatni post: Zaperr44
  PaidVerts pomoc elitekiller1984 22 16,414 25-07-2018 12:26
Ostatni post: aligi
  paidverts michal_111 3 5,990 21-05-2018 11:34
Ostatni post: michal_111
  PaidVerts BoT marcin0409 47 32,873 03-05-2018 21:32
Ostatni post: TheBot
  Czy PaidVerts może upaść? WuJeKuBa 33 24,065 20-04-2018 16:41
Ostatni post: dario1243

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: