Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Rymu - W logach masz pare reklam po 0.01 i 0.02, po ktorych spadles ponizej 1600 BAP, przez co nie dostales reszty reklam, majac za malo BAP zeby je otrzymac. Obecnie w pierwszej grupie naliczenia sa nieproporcjonalnie duze, przez co jesli jestes na samym dole grupy, to takie sytuacje moga sie zdarzac.
(07-01-2015 12:37)Dziubla napisał(a): Rymu - W logach masz pare reklam po 0.01 i 0.02, po ktorych spadles ponizej 1600 BAP, przez co nie dostales reszty reklam, majac za malo BAP zeby je otrzymac. Obecnie w pierwszej grupie naliczenia sa nieproporcjonalnie duze, przez co jesli jestes na samym dole grupy, to takie sytuacje moga sie zdarzac.
dziekuje bardzo.. Wsxystko ladnie wyjasnione I tego potzebowalem. Wroce do domu to dam CI reputacje.wracajac do innego wpisu to ciezko jest teraz logos szukac skoro mam juz zalozone konto
@Zultrasowany
Jeśli sprzedasz za 0,07 wyjdziesz na 0.
Najlepiej poczekać aż akcje dojdą do 0,10, 0,11 kiedy to nastąpi nie wiadomo.
Musisz śledzić to wszystko na mtv
@Zultrasowany
Admin podawał, żeby odzyskać pełną wartość BAP czyli te ~150% wkładu to trzeba akcje sprzedać po $0,11 a jeżeli tylko sam wkład to po $0,07. Sam sobie też dokładnie możesz policzyć tylko musisz sprawdzić ile miałeś tych BAP przed Swapem.
(07-01-2015 13:47)tomekamor napisał(a): @Zultrasowany
Admin podawał, żeby odzyskać pełną wartość BAP czyli te ~150% wkładu to trzeba akcje sprzedać po $0,11 a jeżeli tylko sam wkład to po $0,07. Sam sobie też dokładnie możesz policzyć tylko musisz sprawdzić ile miałeś tych BAP przed Swapem.
Your 7901 BAP has been exchanged for 37 cash shares.