Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Odpowiedz 
Poradnik [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D

Autor Wiadomość
Post: #1471
RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D
Sprawdź:
Niestety nie. Powodem tego jest konieczność założenia działalności gospodarczej. Gdy tam zarabiałem mój miesięczny dochód spokojnie łapał dwie średnie krajowe. A jak wiadomo jest to sprzedaż ciągła czy tam zaplanowana i nie obejdzie się bez odpowiedniej 'rejestracji'. Dlatego wolę zarabiać NIC, niż mieć problemy ze skarbówką i płacić kosmiczne kary.
Prawdopodobnie w wakacje albo po wakacjach założę DG, wtedy będę mógł wziąć się za to na poważnie. Tymczasem allegro przeglądam odnotowując różnie istotne elementy, które pozwolą mi na szybsze wyminięcie konkurencji Tongue
Post: #1472
RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D
Zalozenie dzialalnosci dzis to doslownie 1 dzien Wink Z tego co rozmawialem z rodzicami, troche sie na tym znaja. Ja bede mial o tyle dobrze, ze moj Ojciec zaklada firme i bede mogl sie podpiac Big Grin Co do kont rapidshare etc. Z tego co sie orientuje nie mozna ot tak zmienic hasla, min. przez maila, do ktorego dostepu nikt poza Toba nie ma. Wink Jednak trzeba uwazac zeby nie sprzedac zbyt wielu osobom 1 konta, bo troche lipa by byla jakby zbanowali albo limit zostal osiagniety. Posypalyby sie negatywy, a tego nie chce przeciez nikt z nas. Z reszta teraz sie ciezko na tym wybic raczej, aukcji jest juz pelno, lepiej poszukac innych sposobow. Tak swoja droga z ciekawosci, ile dziennie czasu poswiecacie na allegro?
Post: #1473
RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D
No nie wiem czy taki jeden dzień... Tongue Poza tym zanim ją założę chcę rozważyć wszystkie za i przeciw oraz oszacować miesięczne koszta oraz minimalne wynagrodzenie, które pozwoli mi zarówno na spłatę rachunków jak i spokojne życie. Smile

Jak ja zarabiałem na allegro to poświęcałem około 2-3 godzin dziennie na realizację zleceń.
Post: #1474
RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D
I jak Surfer?
Zapoznałeś się z moim cennikiem?
Jesteś czymś zainteresowany? Wink
Właśnie wróciłem z trzydniowego weekendu, jestem zrypany, ale forum ogarnąłem i dyskusję Exclamation

Post: #1475
RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D
Aktualnie nie mam nic ciekawego, ale u mnie wszystko bardzo szybko się zmienia. Więc nie wykluczone że się do Ciebie odezwę.
Glosy: mlekoju (+1)
Post: #1476
RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D
Jak wam tam zarobki idą panowie? Nie wiem czy zaczynać coś działać,bo brak mi weny
Post: #1477
Odp: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D
Ja na razie czekam az dojdzie mi kasa z payu . Jak bedzie hajs sie zgadzal to dalej lecimy ze sprzedaza.
Ps. Mlekoju , moglbys pokazac przykladowy artykul ? Nie wiem jak zaczac to pisac i co ma sie tam znajdowac ...

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
Post: #1478
RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D
Nie wierzę że da się chociaż 500 miesięczne wyjąć z tego. List hurtowni przykładowo nikt nie kupuje, posty pisze już tyle osób że hej.

998 to numer na straż pożarną. Nie rocznik urodzenia.
FORZA JUVE
Post: #1479
RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D
Ja na swoim sposobie z allegro spokojnie zarabiałem 500 zł miesięcznie. Teraz przez ten nowy wygląd sprzedaż spadła mi o ok. 30-40%. Postanowiłem więc trochę z tym przystopować, głównie z powodu, że nie mam DG. Wkrótce wrócę z nowymi pomysłami Wink
Post: #1480
RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D
(03-05-2013 23:36)milosz998 napisał(a):  Nie wierzę że da się chociaż 500 miesięczne wyjąć z tego. List hurtowni przykładowo nikt nie kupuje, posty pisze już tyle osób że hej.

Fakt 500 się nie da. Da się więcej Jerk2

Może nie w pierwszym miesiącu, ale sądząc po działalności kilku osób z tego tematu na allegro widać że się da 3 i 4 razy tyle Wink

Ja dopiero zaczynam, więc się okaże ale jestem dobrej mysli Big Grin
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
 
Poradnik
 3 Nisze na allegro/olx na których zarobiłem 4000 PLN
dzemba 7 13,693 15-05-2025 18:16
Ostatni post: asasin24
Star
Poradnik
 Ponad 2500 PLN w 5 godzin
Workis 217 95,808 28-03-2020 00:58
Ostatni post: osk4rr
 
Poradnik
 [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux.
patulsky1337 87 57,759 23-07-2019 11:27
Ostatni post: beredka90
Star
Poradnik
 Ponad 1000 PLN w około 5 godzin
Workis 34 23,243 27-11-2018 15:41
Ostatni post: rachman
Thumbs Up
Poradnik
 [Poradnik] Najskuteczniejsze zarabianie na PTP zainwestuj ~28zł i zarób ~70zł
MrocznyKILL 22 26,455 21-10-2018 11:58
Ostatni post: MrocznyKILL

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: