Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
RE: PONAD 160 NAGRÓD DLA UŻYTKOWNIKÓW ZARABIAM.COM - Forumowy Restock 2016!
Sprawdź:
(08-12-2016 09:16)adios123 napisał(a): widać, KTO ma użytkowników w dupie
taki trepay może dać lepsze nagrody, a takie kiljany czy inne milionerki takie słabe nagrody dali
adios123Zgodnie z tą zasadą, że taki trepay ( więc ty ) daj również dobre nagrody dla ogółu i będzie sprawiedliwie bo pewnie nie jesteś milionerem jak kiljan i nie jest trepay
Nie dość że są sponsorzy i nagrody ( każdy daje wedle uznania a nie przymusu) to się znajdzie taka menda której coś nie będzie pasowało, może specjalnie dla Cb kiljan merola ma dać ??????
W d.pie się nie którym po prostu już przewraca
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2016 09:19 przez mikuss.)
RE: PONAD 160 NAGRÓD DLA UŻYTKOWNIKÓW ZARABIAM.COM - Forumowy Restock 2016!
(08-12-2016 09:18)mikuss napisał(a):
(08-12-2016 09:16)adios123 napisał(a): widać, KTO ma użytkowników w dupie
taki trepay może dać lepsze nagrody, a takie kiljany czy inne milionerki takie słabe nagrody dali
@[adios123]Zgodnie z tą zasadą, że taki trepay ( więc ty ) daj również dobre nagrody dla ogółu i będzie sprawiedliwie bo pewnie nie jesteś milionerem jak kiljan i nie jest trepay
Nie dość że są sponsorzy i nagrody ( każdy daje wedle uznania a nie przymusu) to się znajdzie taka menda której coś nie będzie pasowało, może specjalnie dla Cb kiljan merola ma dać ??????
W d.pie się nie którym po prostu już przewraca
zapomniałem dodać, chodziło mi o to aby serwisy miały zrównoważone nagrody a nie jeden da wiecej, drugi mniej
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2016 09:22 przez adios123.)
Glosy:
08-12-2016 09:22
mikuss
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 3,259
Dołączył: May 2015
Reputacja:
833 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 0.50
RE: PONAD 160 NAGRÓD DLA UŻYTKOWNIKÓW ZARABIAM.COM - Forumowy Restock 2016!
(08-12-2016 09:22)adios123 napisał(a):
(08-12-2016 09:18)mikuss napisał(a):
(08-12-2016 09:16)adios123 napisał(a): widać, KTO ma użytkowników w dupie
taki trepay może dać lepsze nagrody, a takie kiljany czy inne milionerki takie słabe nagrody dali
adios123Zgodnie z tą zasadą, że taki trepay ( więc ty ) daj również dobre nagrody dla ogółu i będzie sprawiedliwie bo pewnie nie jesteś milionerem jak kiljan i nie jest trepay
Nie dość że są sponsorzy i nagrody ( każdy daje wedle uznania a nie przymusu) to się znajdzie taka menda której coś nie będzie pasowało, może specjalnie dla Cb kiljan merola ma dać ??????
W d.pie się nie którym po prostu już przewraca
zapomniałem dodać, chodziło mi o to aby serwisy miały zrównoważone nagrody względem innych serwisów a nie jeden da wiecej, drugi mniej
Ale każdy daje co chce i ile chce
Jakieś warunki będziesz każdemu dyktował czy jak ?
Nie pasuje to nie bierz udziały i tyle sprawa jest prosta, ja nie widzę żadnego problemu
Sponsor daje to co uważa i chce a nie że ma jakiś przymus do czegokolwiek, bo równie dobrze może nie dawać nic i takie jego prawo prawda Kiljan bo Twoja kwestia została tutaj poruszona przez przedmówcę
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2016 09:25 przez mikuss.)
RE: PONAD 160 NAGRÓD DLA UŻYTKOWNIKÓW ZARABIAM.COM - Forumowy Restock 2016!
adios123 Kazdy daje tyle na ile moze lub chce. Sam gest zaoferowania sie to juz duzo. Bez sponsorow nie byloby resa. Wiekszosc pewnie bierze udzial dla atmosfery podczas wyczekiwania na resa na tsie, a nie dla nagrod. Kto bral udzial w poprzednim ten wie. Wiadomo czasem sie znajda chciwi jak Ty, ale to nieuniknione. Banan juz pisal: daj palec, wezma cala reke
Kiljan
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 3,710
Dołączył: Mar 2010
Reputacja:
2679 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 331.48
RE: PONAD 160 NAGRÓD DLA UŻYTKOWNIKÓW ZARABIAM.COM - Forumowy Restock 2016!
(08-12-2016 09:16)adios123 napisał(a): widać, KTO ma użytkowników w dupie
taki trepay może dać lepsze nagrody, a takie kiljany czy inne milionerki takie słabe nagrody dali
Restocki na zc zawsze obfitowały w większości w gadżety firmowe sponsorów, my na restockach byliśmy zanim ty zarejestrowałeś się na forum. Nasze podejście do restocków zawsze było takie samo, restock to nie coś gdzie userzy forum powygrywaja same konsole, telewizory i laptopy, restock jest pewnego rodzaju smaczkiem z lockerz. Nagrody wygrywa się w konkursach, restock to zabawa. W dodatku w pełni dobrowolna zabawa. Nie można mieć tak samo pretensji do kogoś jeśli na restock nie dał nic, każdy daje jeśli chce i daje to co chce. My na restock przeznaczyliśmy ~3000zł i nie widzę tutaj powodu do wstydu.
RE: PONAD 160 NAGRÓD DLA UŻYTKOWNIKÓW ZARABIAM.COM - Forumowy Restock 2016!
(08-12-2016 18:44)Kiljan napisał(a):
(08-12-2016 09:16)adios123 napisał(a): widać, KTO ma użytkowników w dupie
taki trepay może dać lepsze nagrody, a takie kiljany czy inne milionerki takie słabe nagrody dali
Restocki na zc zawsze obfitowały w większości w gadżety firmowe sponsorów, my na restockach byliśmy zanim ty zarejestrowałeś się na forum. Nasze podejście do restocków zawsze było takie samo, restock to nie coś gdzie userzy forum powygrywaja same konsole, telewizory i laptopy, restock jest pewnego rodzaju smaczkiem z lockerz. Nagrody wygrywa się w konkursach, restock to zabawa. W dodatku w pełni dobrowolna zabawa. Nie można mieć tak samo pretensji do kogoś jeśli na restock nie dał nic, każdy daje jeśli chce i daje to co chce. My na restock przeznaczyliśmy ~3000zł i nie widzę tutaj powodu do wstydu.
Zostałeś rozgrzeszony!
A tak poważnie to dzięki Wam - sponsorom, możemy cofnąć się w czasy restocków! Osobiście jestem zaskoczona ilością nagród i bardzo wszystkim dziękuję. Liczę na dobrą zabawę zakończoną fajnym gadżetem!
RE: PONAD 160 NAGRÓD DLA UŻYTKOWNIKÓW ZARABIAM.COM - Forumowy Restock 2016!
jak za dawnych lat!
(08-12-2016 18:50)Majka napisał(a):
(08-12-2016 18:44)Kiljan napisał(a):
(08-12-2016 09:16)adios123 napisał(a): widać, KTO ma użytkowników w dupie
taki trepay może dać lepsze nagrody, a takie kiljany czy inne milionerki takie słabe nagrody dali
Restocki na zc zawsze obfitowały w większości w gadżety firmowe sponsorów, my na restockach byliśmy zanim ty zarejestrowałeś się na forum. Nasze podejście do restocków zawsze było takie samo, restock to nie coś gdzie userzy forum powygrywaja same konsole, telewizory i laptopy, restock jest pewnego rodzaju smaczkiem z lockerz. Nagrody wygrywa się w konkursach, restock to zabawa. W dodatku w pełni dobrowolna zabawa. Nie można mieć tak samo pretensji do kogoś jeśli na restock nie dał nic, każdy daje jeśli chce i daje to co chce. My na restock przeznaczyliśmy ~3000zł i nie widzę tutaj powodu do wstydu.
Zostałeś rozgrzeszony!
A tak poważnie to dzięki Wam - sponsorom, możemy cofnąć się w czasy restocków! Osobiście jestem zaskoczona ilością nagród i bardzo wszystkim dziękuję. Liczę na dobrą zabawę zakończoną fajnym gadżetem!
ale co adios moze wiedziec o lockerz :|
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2016 00:53 przez Tidus.)