Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
przez opcję "utwórz gateway". Najpierw wybierasz wygląd samego okna z surveyami, treść nagłówka i opis. Nazywasz go w systemie i opisujesz (informacje raczej tylko dla Ciebie żeby się nie pogubić), dodajesz adres do strony, która ma się odblokować po wykonaniu surveya. Czekasz na akceptację ze strony administratora i dostajesz kod do umieszczenia na stronie i start widget.
Roku - pingujesz co 5h średnio nowe wpisy,które jeszcze nie ukazały się w wyszukiwarce google. Potrzebna może byc wtyczka SBstats, która sprawdza indexację. Polecam stronę do pingowania http://pingomatic.com/ . Co do tego ile pingować. Pingujesz do momentu, w którym znajdzie się w wyszukiwarce. Potem przestajesz pingowanie, bo może polecieć spam raport