Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Odpowiedz 
Odpracowanie ostrzeżenia

Autor Wiadomość
Post: #1
Odpracowanie ostrzeżenia
Sprawdź:
Mam np +2 punkty do ostrzeżenia, czy jest możliwość że za tam jakieś akcje admin/moderator da mi -1 punkty? Nie że anuluje ostrzeżenie tylko że da inne które to wcześniejsze pomniejszy lub zneutralizuje?
Post: #2
RE: Odpracowanie ostrzeżenia
Po polsku proszę.

[Obrazek: zarabiam.com.png]
Glosy: rekki (+1), trybulski (+1)
Post: #3
RE: Odpracowanie ostrzeżenia
Kolega sie pyta czy istnieje mozliwosc wkupienia w łaski administracji poprzez zrobienie czegos dobrego na rzecz forum chyba
Post: #4
RE: Odpracowanie ostrzeżenia
Nie wiem czy dobrze kumam tę czaczę ale chyba chodzi o http://zarabiam.com/Temat-Dostales-warna...anie-50748
Post: #5
RE: Odpracowanie ostrzeżenia
Chodzi mi czy mając np +2 punkt co daje 40% ostrzeżenia można zbić np do 20% przez to że admin/moderator da no naszego konta -1 punkt.

Da się częściowo odpracować ostrzeżenie, czyli mając np war co daje 40% odpracuje tylko 20%? Czy tylko całościowo się da czyli mam 40% to tylko i wyłącznie mogę odpracować 40%?
Post: #6
RE: Odpracowanie ostrzeżenia
szymon1051 no przecież wstawiłem link jak odpracowac %
zresztą masz to w tym dziale przypięte
Post: #7
RE: Odpracowanie ostrzeżenia
wszystko masz opisane w przedstawionym powyżej linku http://zarabiam.com/Temat-Dostales-warna...anie-50748

[Obrazek: zarabiam.com.png]
Post: #8
RE: Odpracowanie ostrzeżenia
1) Nie wiem dlaczego sądziłem że tamten temat jest zamknięty Smile. Dlatego stworzyłem ten, admin jak możesz to przenieś posty do tamtego.

2) Pytałem bo wnioskowałem o usunięcie iluś procent z wara i dostałem odp że ileś tam się może należeć i tyle. Nie dostałem tego zbicie procentów z ostrzeżenia i dzisiaj się przypomniałem i chyba dostałem. Między czasie miałem bana na pisanie Smile, za chat nie posty na forum. Admin jak wiadomo zapracowany, dlatego wolałem się na forum zapytać jak to wygląda. W tamtym temacie jest za jakie akcje można się starać o obniżenie ostrzeżenia i o ile.
Cytat:*Aby odpracowanie zostało zaliczone musisz odpracować sumę procentów równą wartości najmniejszego warna, nie ma możliwości odpracowania połowy czy części otrzymanego warna.
Ten wpis jest trochę nie jasny adminowi/moderatorowi zabrakło słowa chyba bo powinno być "najmniejszego otrzymanego wara". Jedna połowa wyklucza drugą połowę zdania bo najmniejszy war to 10% chyba, a ktoś ma np 20% to z pierwszej części wynika że może odpracować 10% a potem dalsza część która to wyklucza.
Nie wiem czy gdzieś się nie zgubiłem impreza.
Glosy: trybulski (+1)
Post: #9
RE: Odpracowanie ostrzeżenia
Jak dla mnie twoje czytanie ze zrozumieniem stanowi tu problem bo cytowane przez Ciebie zdanie jest dla mnie w pełni jasne i mówi ze możesz odpracować najmniejszego otrzymanego Warna czyli jeśli masz 90% Warna a twoje warny to 20, 30 i 50% to aby zgłosić odpracowanie musisz wypracować conajmniej 20%. Przez lata nikt na ten podpunkt sie nir skarżył i dla każdego był zrozumiały. Mimo wszystko jeśli uważasz ze cos należy tam dodać np. "Otrzymanego" to chętnie wysłucham sugestii aktualizując ten wątek.


W kwestii mojego zapracowania nie wiem co masz na myśli bo na każde swoje pw dostawałeś po kilku, kilkunastu minutach odpowiedź w której napisałem Ci w skrócie to co powyżej.

W razie problemów służę pomocą.

[Obrazek: zarabiam.com.png]
Glosy: rachman (+1)
Post: #10
RE: Odpracowanie ostrzeżenia
Wiesz jak w prawie nie jest coś ściśle i jedno znacznie wyjaśnione to się biorą luki prawne, które prawnicy wykorzystują Smile.
Pisałem gdy miałem bana przez kontakt do Was a prawdopodobnie do Admina bo z kontaktu idzie chyba na e-mail, a wydaje mi się że moderatorzy nie mają do niego dostępu i odpowiedzi nie dostałem.
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ostrzeżenia Ememq 5 4,772 18-04-2020 23:04
Ostatni post: Gremquen
  Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! Killer 37 84,769 10-10-2019 17:16
Ostatni post: Czaq
  pytanie odnoście odpracowania ostrzeżenia Pawlak093 1 1,508 06-08-2013 19:26
Ostatni post: Admin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: