Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Dobra juz wiem o co biega znajomy miał to samo PRZY KAZDEJ WPŁACIE KTORA MUSI SIE ODBYC SZYBKO TRZEBA POTWIERDZIC NA DOLE ZAPŁACONO I trzeba to zrobic szybko powod jest taki iz zmienia sie cena zakupu ghs i bot nie widzi wplaty takiej jaką wystawił w czasie klikniecia zakupu
poczekaj do jutra i napisz do admina
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2017 22:22 przez Robson19.)
(11-07-2017 22:19)Robson19 napisał(a): Dobra juz wiem o co biega znajomy miał to samo PRZY KAZDEJ WPŁACIE KTORA MUSI SIE ODBYC SZYBKO TRZEBA POTWIERDZIC NA DOLE ZAPŁACONO I trzeba to zrobic szybko powod jest taki iz zmienia sie cena zakupu ghs i bot nie widzi wplaty takiej jaką wystawił w czasie klikniecia zakupu
To co teraz mam zrobic ?Bo bity z portfela poszly ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2017 22:22 przez Ramciam.)
(11-07-2017 23:44)Dzik Mateusz napisał(a): Hejka, czy po wysłaniu zlecania wypłaty dostaliście jakąś informację zwrotną?
Po kliknięciu submit transaction nic się nie dzieje.
Umnie dalej to samo maila od admina zadnego nie dostaje a napisalem I zwiekszenia predkosci tez nadal niema chyba walal w bambuku . Owalili mnie na jakies okolo 50zl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2017 08:15 przez Ramciam.)
Haha, zainwestowałem 60zł i już po 1 dniu mam być zrobiony w bambo? Tak nie może być..
Jeżeli dnia dzisiejszego nie otrzymamy informacji od supportu, to definitywnie strona okaże się scammem. =)
(12-07-2017 10:33)Dzik Mateusz napisał(a): Haha, zainwestowałem 60zł i już po 1 dniu mam być zrobiony w bambo? Tak nie może być..
Jeżeli dnia dzisiejszego nie otrzymamy informacji od supportu, to definitywnie strona okaże się scammem. =)
Czyli nie jestem sam. Daj znac jak cos u Cb sie ruszy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2017 10:52 przez Ramciam.)