Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
RE: Mówili że się nie da a jednak (mypay, clixsense, opinie.pl)
Sprawdź:
Mały sukces= okazał się mini porażka
Po tym jak przekonałem się z jaką łatwością mogę zarabiać pieniądze, paradoksalnie przestałem zarabiać. Stwierdziłem że "Dobra spokojnie dam rade nadrobić jutro; Jeden dzień nic nie zmieni" Stwierdziłem że na clixsense nie chce mi się już działać bo fajniejsze pieniądze mogę mieć z mypay poświęcając podobną ilość czasu.
Zarobione: 154,91 zł + 2 130 pkt na opinie.pl
Wypłacone: 104,73 zł (+przelew z mypay w kolejce 42.74zł minus prowizja paypal)
Podsumowując te kilka dni nie można zaliczyć ich do tych udanych, małe zarobki wygenerowane na mypay, brak chęci (usprawiedliwiałem się tym że niby nie mam czasu ale tak teraz myśląc mogłem znaleźć kilka chwil żeby zysk z tych dni był spokojnie dwa a może trzykrotnie większy).
Pozdrawiam Pastuch
(W razie pytań zapraszam na PW)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-05-2017 13:07 przez pastuch15.)
Glosy:
27-05-2017 12:26
smagi1709
Początkujący
Liczba postów: 56
Dołączył: Mar 2015
Reputacja:
6 Forum Gold: 0.00
RE: Mówili że się nie da a jednak (mypay, clixsense, opinie.pl)
Też mam takie myśli, żeby zrezygnować z clixsensa i zająć się tylko mypayem (na clixsensie tylko same reklamy klima, tasków nie mam, a ankiety nie wchodzą ;/) - ale jak co do czego przychodzi to i tak staram się chociaż te reklamy wyklikać ;p
Ogółem to życzę powodzenia, bo takie małe zarobki ogólnie są deprymujące i szybko zniechęcają :/
RE: Mówili że się nie da a jednak (mypay, clixsense, opinie.pl)
Nie wiem jak wy takie sumy bijecie na mypayu ...
Czy macie lepiej platne zadania czy lepsza strategie, ja wyplacilem 10zl w okolo 3h roboty, mam 20akcji, z ktorych robie tylko 3 (15gr,30gr,10gr) robie je w kolko, (zmiana ip, usuwanie ciastek i lece dalej).
Prosze oświećcie mnie jak Wy to robicie
Glosy:
28-05-2017 15:24
pastuch15
Świeżak
Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2017
Reputacja:
4 Forum Gold: 0.00
RE: Mówili że się nie da a jednak (mypay, clixsense, opinie.pl)
Do osiągnięcia Etapu I został jeszcze miesiąc (cel 300zł) jestem dobrej myśli mimo braku czasu udało się trochę zarobić.
Zarobione/Cel
203,28 zł/ 300zł
Mypay 43,03 zł wypłacone(42.74zł wciąż w kolejce i 29,66 zł na koncie) Z tej platformy jestem bardzo zadowolony.
Clixsense 61,70 zł (tutaj przestałem działać mimo że polecam ten serwis, jeśli ktoś ma problem ze zmiennym IP jest bardzo fajny, można trochę dorobić poświęcając nie wielką ilość pracy)
Opinie.pl 18,65zł= 3 730 pkt
swpanel 7,50zł=15 StudentsPoints (wchodzę od czasu do czasu jak jest jakaś ankieta to wypełnie)
Wypłacone: 104,73 zł
Mimo że od ostatniej aktualizacji nie wiele się zmieniło to mam nadzieje że przez ten miesiąc dam radę dobić do 300zł i zakończyć Etap I. Wczoraj na mypay pojawiły się bardzo fajne ceny za akcje i udało się trochę zarobić nie wielkim kosztem czasu. Poza wczorajszym dniem praktycznie nie robiłem tam akcji (wpadło kilka zł od poleconych- 2/3 osoby coś popracowały). Zaczynam rozglądać się nad czymś gdzie mógłbym w przyszłości ulokować te pieniądze aby działały pewnie na niewielki %, albo zacząć pracować tymi pieniędzmi, jak by ktoś miał fajny pomysł i wyniki zapraszam PW (nie szukam osoby która liczy tylko na reflink a resztą się nie interesuje, ale kogoś kto pomorze mi się rozwijać i zarabiać)
W razie pytań co do serwisów w których pracuje zapraszam PW (mile widziana rejestracja z reflinka który też podam na PW)
Glosy:
01-06-2017 13:48
pastuch15
Świeżak
Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2017
Reputacja:
4 Forum Gold: 0.00
RE: Mówili że się nie da a jednak (mypay, clixsense, opinie.pl)
Nietypowa inwestycja okazała się wielkim sukcesem.
Jakiś czas temu wyszła nowa operacja do gry CS GO która kosztowała 5,6 Euro. Jako niedzielny gracz Cs'a stwierdziłem, że to może być dobra inwestycja z nadzieją że dostanę skin warty kilka Euro (W CS GO są skiny które są warte realne pieniądze, dostęp do operacji umożliwił otrzymanie większej ilości tych skinów za granie w odpowiednie tryby gry) Udało mi się dzisiaj wygrać fajnego skina dzięki któremu zyskałem 55zł + kilka mniej wartych skinów za które policzę zysk na początku września, ponieważ wtedy skończy się operacja i moje dodatkowe szanse na wygranie skinów. Podsumuje wtedy całą inwestycje. Ostatnimi dniami bardzo się obijałem co skutkuje niewielkim zyskiem. (kilka zł na mypay oraz 200pkt. na opinoie.pl)
Opinie.pl 19,65zł= 3 930 pkt
Mypay 111,58 zł Wypłacone + 4,5zł na stronie
Clixsense 61,70 zł (Bez zmian)
swpanel 7,50zł=15 StudentsPoints
Steam 55-23,44zł(cena za operacje)= 31,56zł
Tutaj zmienimy trochę formę nie będę sumował zarobków ale wypłacone pieniądze.
Zarobione/Cel
236,99 zł/ 300zł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2017 22:11 przez pastuch15.)
RE: Mówili że się nie da a jednak (mypay, clixsense, opinie.pl)
Stary pomysł nowa motywacja na jego wykonanie.
Założyłem sklep na cupsell.pl związany z niszowym hobby, na razie 0zł zysku ale powoli reklamuje mam zamiar w niedalekiej przyszłości zainwestować trochę w reklamę tego sklepu zobaczymy co wyjdzie.