Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Witam. Jak w temacie. Pula do inwestycji na początek to 500tys. Teraz pytanie w co najlepiej zainwestować by mieć pewny i stały zysk? Trochę czytałem na oba tematy i oba wydają się bardzo dobre.
Myjnia bezdotykowa. Chciałem 4stanowiska plus odkurzacz i rozmieniarka banknotów. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć konkretnych cen ile taka zabawa może kosztować i jakie zyski mogę mieć.
Miejsce mam sam środek uzdrowiska, teren nie jest mój ale dzierżawa myślę że by przeszła. Miał bym najlepsze miejsce pod myjnie, tylko pytanie czy mi wydzierżawia teren. ?
Mieszkania Bułgaria nad samym morzem blisko brzegu. Myślałem zakupić 5 do 10 mieszkań pod wynajem. Mieszkanie można kupić już za 35tys zł.
Tutaj znalazłem to dość fajnie rozpisane co i za ile można mieć w Bułgarii, tylko ceny mieszkań tam są obecnie trochę inne.
Aktualnie otworzyłem DG z dotacji unijnych których dostałem 24k, a otworzyłem mobilną myjnie z praniem tapicerki włącznie i korekta lakieru. Choć nie ukrywam wolał bym większych klientów np firmy transportowe importerów aut itd.
Chciał bym poznać opinie innych osób które ewentualnie mają jakąś większą wiedzę. A może macie równie ciekawe pomysły?
Żyję ktoś na tym forum? Nikt nie pisze umarli czy jak?
STAŁY??
BEZPIECZNY??
Ty no może jeszcze gwarancje dostajesz?
Wszystkie Twoje posty napisane w 2 dni, no no. Kiedy odpalisz posta z refem do bota za 6000 zł, tego wiesz stałego, bezpiecznego, z gwarancją zwrotu środków, OC/AC ?...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-2019 13:26 przez Arczit.)
Glosy:
04-01-2019 13:25
Liromir
Prokurator Artur Łata
Liczba postów: 1,059
Dołączył: Jun 2011
Reputacja:
1312 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 66.00
Tak 500k i dotację 24k dobrze widzisz. Nie rozumiem czemu nie brać skoro tylko mam na tym czysty zysk.
Ty idąc drogą nie podniesiesz znalezionej kasy?
I tak miałem otwierać więc...
Wracając do meritum sprawy. Trochę czytam o Bułgarii, teraz mocno spadły u nich inwestycje w nieruchomości. Mam nadzieję że w ciągu roku do dwóch jeszcze trochę ceny spadną i wtedy kupować. Na początek kupić 3mieszkania i sprawdzić czy to prosperuje. Problem jest taki że pasuje tam mieć transport z i na lotnisko kogoś kto sprząta i sprawdza stan mieszkań po turystach. Najlepiej by było być na miejscu i dopatrywać.
Myślałem że nikt się nie zainteresuje tematem ale jednak ktoś coś piszę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2019 23:47 przez jestokejtu.)
Glosy:
05-01-2019 17:13
szykiryki
Lojalny Forumowicz
Liczba postów: 2,803
Dołączył: Feb 2013
Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 258.01
mieszkania w atrakcyjnym turystycznie miejscu to dobry pomysł, ale pamietaj, że czasami musisz być na miejscu. Pytanie, czy będziesz mógł ot tak latać do Bułgarii, gdyby coś się stało, zwłaszcza, że to raczej najem krótkoterminowy- typowo pod turystów, wiec co chwilę może się coś dziać. Ewentualnie masz jakiegoś tubylca na miejscu.
Sama wynajmuje dwa mieszkania w 3miescie- jedno studentom, 2 kroki od kampusu UG, drugie w Jelitkowie, praktycznie nad samym morzem- tutaj licze sie z tym, że styczen- marzec jest mniejszy ruch, głownie wynajem weekendowy, ale za to odbijam sobie w sezonie wiosenno-letnim. Z najmniejszą pierdołą muszę jednak jechać na miejsce, bo decyzyjną osobą jest właściciel, a nie najmujący.
Po każdym najmie krótkoterminowym jadę odebrać klucze i ocenić "stan". Oczywiście nie kasuje najemcy za stłuczony talerz itp. ale kiedyś dzieci moich turystów pomalowały pół ściany w salonie niezmywalnymi mazakami , musiałam doliczyć hajs za farbe, odpuściłam im koszty malowania, bo stary to zrobił. Jak nie będziesz kontrolował stanu mieszkania po wynajmie krótkoterminowym, mieszkanie może bardzo szybko stać się meliną
Glosy:
05-01-2019 22:48
jestokejtu
Początkujący
Liczba postów: 79
Dołączył: Sep 2018
Reputacja:
3 Forum Gold: 0.00
Bułgaria o tyle mnie zainteresowała właśnie bo jest bajecznie tania. Ale przeraża mnie właśnie dokładnie tak jak napisane jest wyżej, odległość mnie przeraża.
Najlepiej by było jakąś firmę co ogarnia opiekę nad mieszkaniami, a z tego co wiem to takie istnieją.
Temu pomysł że 1rok od 3-5 max mieszkań żeby sprawdzić te inwestycję. Przez ten rok samemu tam być cały czas i patrzeć, zdobyć więcej informacji, sprawdzić funkcjonowanie rynku i jego opłacalność.
Jeśli po roku okaże się że to dobra inwestycja to rozszerzyć o kolejne mieszkania.
Oczywiście należy zachować coś w kieszeni w razie niewypału.
Niewierze .Ale jak tak jest to cały blok biorę w kredycie hahaha
Glosy:
06-01-2019 00:40
szykiryki
Lojalny Forumowicz
Liczba postów: 2,803
Dołączył: Feb 2013
Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 258.01
Mysle, ze kolega trochę przeszarżował z ceną . Z tego co widziałam metr kwadratowy mieszkania w Bułgarii, w miarę atrakcyjnym miejscu, to koszt 3-4 tys. zł. no chyba, że mowa o zakupie 10 metrowej sutereny, to ok .
Sama swego czasu rozglądałam się za apartamentami na Malcie, tak żeby na emeryturze przytulić jakieś mieszkanko i ceny są podobne 4-5 tys./m2. To i tak znacznie taniej niż w dużych miastach Polski, gdzie ceny zaczynają się od 7k za metr... A taka Malta np. jest, wg mnie oczywiscie, znacznie atrakcyjniejszym kąskiem niż Bułgaria.
Glosy:
06-01-2019 10:39
jestokejtu
Początkujący
Liczba postów: 79
Dołączył: Sep 2018
Reputacja:
3 Forum Gold: 0.00