Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
(19-10-2016 21:25)Gratsy napisał(a): Czy można coś kupić, np. Jakąś zniżkę, bez podawania danych, nr tel?
Produkt zamawiasz na normalnych stronach, a więc jak zamówsz na dane fejkowe to produkt wysłany dojdzie zupełnie do nikogo
A czy można bez podawania danych, będzie ciężko.
Siemka, mam pytanie 3 dni temu założyłem konto wg pierwszego posta, dostałem te 5$, wczoraj dokonałem zakupu na Aliexpress (44$ )( przeglądarka goła bez blokerów itd ) Dzisiaj patrzę a na moim koncie nic mi nie doliczyli jeszcze... mam konto też w Planetaplus i tam widzę że po ok 12 godzinach jest juz transakcja w oczekiwanych a w GivingAssistant nic mi nie pokazuje... Podpowie mi ktoś ile mniej więcej od zamówienia ukazuje się info o naliczeniu ? Tak to u mnie wygląda jak poniżej.
Jeżeli po 2 tygodniach od zakupu nie będziesz miał zwrotu to piszesz do supportu z numerem zamówienia, sklepem, kwotą razem z wysyłką i nazwą przedmiotu i ręcznie CI to zaliczą, z tym że dopiero po 2 tygodniach. Miałem taki problem z GearBest i kazała mi napisać dopiero po upływie 14 dni
(03-11-2016 17:56)lukasz112 napisał(a): Siemka, mam pytanie 3 dni temu założyłem konto wg pierwszego posta, dostałem te 5$, wczoraj dokonałem zakupu na Aliexpress (44$ )( przeglądarka goła bez blokerów itd ) Dzisiaj patrzę a na moim koncie nic mi nie doliczyli jeszcze... mam konto też w Planetaplus i tam widzę że po ok 12 godzinach jest juz transakcja w oczekiwanych a w GivingAssistant nic mi nie pokazuje... Podpowie mi ktoś ile mniej więcej od zamówienia ukazuje się info o naliczeniu ? Tak to u mnie wygląda jak poniżej.
Dokładnie tak jak pisze kolega wyżej, w razie utrzymującego się problemu, pisz do Supportu. Oni powiedzą co masz przygotować i w razie gdy wszystko będzie ok zaliczą ręcznie