Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Minęło parę dni od ostatniej publikacji. Jedna z kryptowalut którą kupiłem na rynku DeFi dość mocno spadła, jednak dzięki innym moim ruchom udało mi się zarobić i defacto jestem na plus od ostaniego postu na zarabiam
Rynki DeFi
Zmieniłem trochę swoją strategię. Zrezygnowałem z lewarowanej pozycji na CAKE/BNB na rzecz dorzucenia do produktów pożyczkowych większej ilość CAKE/BNB które kupiłem za środki z innych inwestycji.
Na obecną chwię wartość moich inwestycji na rynku DeFy wynosi 57337,59$. Od kwoty tej należy odjąć wysokość zaciągniętych pożyczek 8110,38$ co zamyka mój kapitał na kwocie 49227,21$.
Od początku części dziennika o DeFi zarobiłem 2887,83$
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-04-2022 23:00 przez krauze5.)
Aż muszę się pochwalić dzisiejszym strzałem na kryptowalucie EGG. Około godziny 15 przeglądając giełdę zauważyłem nagły spadek EGG (okolo 30% w 2 minuty). Na szybkosci kupiłem jej za mniej więcej 17000$. Zacząłem sobie swobodnie trejdować gdyż spread był moim sprzymierzeńcem.
Waves Exchange/EGG
Niesamowita akcja którą udało mi się przez przypadek ucelować. Zakupiłem około 240 sztuk EGG po cenie 77-80$ za sztukę, aby po chwili sprzedać je za średnio 100$! Dawno nie miałem tak świetnego strzału idealny koniec świąt!
Dzięki tej szybkiej akcji udało mi się zarobić około 5000$ co daje kwote około 7887,83$ od początku rozdziału DeFi!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2022 15:56 przez krauze5.)
(18-04-2022 18:00)caliber napisał(a): Gratuluje dzisiejszego strzału Przyjemnie śledzi się twoje wpisy, oby tak dalej
Dziękuję serdecznie! Szukam cały czas opcji i możliwości, a milion do 40stki sam sie nie zarobi. Spedzam naprawdę duzo czasu żeby znaleźć nowe opcje które moga przynieść mi dochód.
Btw. Udalo mi sie pojsc za ciosem i EGG mial kolejna korektę na którą sie zalapalem i dzięki temu udało mi sie dorzucić do puli okolo 1700$
Świetny dzien który powoduje u mnie banana na twarzy!
(19-04-2022 09:32)ravsk8 napisał(a): Sprawdź sobie mm finance, ekosystem cronos. Może Cię zainteresuje. Na samym stakingu $mmf masz fajny procent, a to tylko jedna z opcji.
Wiem, widziałem. Swojego czasu miałem troche tego coina jak na Annex można było go użyczyć za prawie 500% ;D
Ostatnim razem udało mi sie fajnie zarobić na kryptowalucie EGG z gamy coinow Waves. Niestety ostatatnie ruchy na Waves uszczuplaja to co uda zarobic mi się w innych miejscach. Nie mogę co prawda narzekać - jednak zawsze może być lepiej
BSC
Obecnie duzą część kapitału przerzuciłem na blockchain BSC i działającą na nim kryptowalute CAKE. Reszte możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu. Zapodaje wam też link (nie zawsze dobrze sie uaktualnia) - żebyście mogli zobaczyć mój obecny portfel inwestycyjny
Na obecną chwię wartość moich inwestycji na rynku DeFy wynosi 58056$. Od kwoty tej należy odjąć wysokość zaciągniętych pożyczek 8983$ co zamyka mój kapitał na kwocie 49073$.
Od początku części dziennika o DeFi zarobiłem 2734$. Co przekłada się niestety na stratę w porównaniu do ostatniego postu. Pocieszam się tym, że nie zawsze można tylko zarabiać. Ważne jest by w ogólnym rozrachunku być na plus!