Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Hej.
Mam takie pytanko, chcę troszkę się przenieść z VPSami do MicroVPS ponieważ OVH leci w chu* i VPSy potrafią leżeć choć OVH twierdzi swoim panelem że działa idealnie i po restarcie działa ale potrafi znów paść..
Na https://microvps.pl/ interesuje mnie najsłabszy VPSczyli 1 Ghz + 1 GB ram z HDD 10GB, posiada ktoś u nich VPS/y, jak się sprawują? Najbardziej zależy mi na uptime aby był na wysokim poziomie, a także na przepustowości.
Posiadałem na tym VPSie TS3, nawet spoko na samym początku firmy pakiety to była masakra.
Teraz firma z tego co widziałem ostatnio jak u nich miałem VPSa awaria była tylko jedna i to na godzinkę.
Support znakomity.
(11-08-2015 13:27)NoNameGuy napisał(a): Posiadałem na tym VPSie TS3, nawet spoko na samym początku firmy pakiety to była masakra.
Teraz firma z tego co widziałem ostatnio jak u nich miałem VPSa awaria była tylko jedna i to na godzinkę.
Support znakomity.
OVH "olewa" swoich klientów ponieważ posiadają swoje łącza, etc.
Czytałem że MicroVPS wczoraj miało problemy ponieważ ich DDoSowali.
Napiszę do nich, może wezmę VPSa na próbę i zobaczę co dalej.
(29-08-2015 08:49)Obywatel napisał(a): Jak dla mnie, MicroVPS wygląda atrakcyjniej, niż DigitalOcean.
Może wypowiedzą się osoby, które korzystają?
Posiadam u nich 2 VPSy od ~miesiąca, support jest bardzo szybki, zgłosiłem 2 problemy, jeden dot. grafiki w panelu i drugi dot. mojego VPSa ponieważ się na maszynie nie utworzył (byłem pierwszym kto taki błąd miał) lecz wszystko zostało naprawione natychmiastowo. Jest także API więc mamy więcej możliwości. Nie miałem także żadnych niedogodności jeśli chodzi o uptime i samej pracy maszyny.
Jeśli nadal byś szukał VPSa zapraszamy do nas, serwerownia TIER 3+, ochrona anty ddos od radware (unikalna w skali kraju). Wszystko na redundantnym zasilaniu, łączach, klimatyzacji. Więcej na : http://microhost.pl/serwery/vps/
(30-08-2015 09:12)ympans napisał(a): Jeśli nadal byś szukał VPSa zapraszamy do nas, serwerownia TIER 3+, ochrona anty ddos od radware (unikalna w skali kraju). Wszystko na redundantnym zasilaniu, łączach, klimatyzacji. Więcej na : http://microhost.pl/serwery/vps/