Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Wątek zamknięty 
Mała inwestycja w zabawki

Autor Wiadomość
Post: #11
RE: Mała inwestycja w zabawki
Sprawdź:
(30-10-2015 15:44)nicooo napisał(a):  Pozdrawiam osoby który kupują "gumki" przez internet albo sprawdzone nie wiadomo skąd facepalm
Na allegro te zestawy ponad 100 osób bodajże kupiło z jednej aukcji
Post: #12
RE: Mała inwestycja w zabawki
Teraz popyt jest na zestawy bdsm.
Wiesz film z Greyem i te sprawy Big Grin.
Pokupuj jakieś pejczyki, maski, kajdanki.
Post: #13
RE: Mała inwestycja w zabawki
A jak z zamówieniem np. z Ali? Czytałem, że przy większych zamówieniach dużo się płaci za przesyłkę.
Post: #14
RE: Mała inwestycja w zabawki
Gumki można też kupić np na bukiet na osiemnastke a nie tylko w wiadomym celu.
Post: #15
RE: Mała inwestycja w zabawki
(30-10-2015 15:52)jasieeks napisał(a):  A jak z zamówieniem np. z Ali? Czytałem, że przy większych zamówieniach dużo się płaci za przesyłkę.

Dodatkowo jak zamówisz jednorazowo za te 5 stówek to dolicz jeszcze cło i VAT, chociaż nie jestem pewien czy cło obejmuje też sex zabawki za taką kwotę Smile
Post: #16
RE: Mała inwestycja w zabawki
do usuniecia

Glexab, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2013.
Post: #17
RE: Mała inwestycja w zabawki
(30-10-2015 15:44)nicooo napisał(a):  Pozdrawiam osoby który kupują "gumki" przez internet albo sprowadzone nie wiadomo skąd facepalm

Kilka lat temu jak jeszcze nie było konkurencji na allegro to sprzedawałem takie "gumki". Zaznaczam, że sprzedawałem orginalne z przeznaczeniem do automatów. Można było kupić zależności od kursu w okolicach 70gr netto. Na allegro szły pięknie w pakietach 30sztuk za 50zł lub 1,99zł za sztuke. Dało się z tego wyciągnąć ładne kilka tysiaków/miesiąc.
Niestety Pany biznesmeny z allegro zaniżyły ceny tak, że dzisiaj większość sprzedawców bierze "podróby" z chin czy innego tajwanu.

rcielak, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
Post: #18
RE: Mała inwestycja w zabawki
Popieram ten biznes. Gdybyś miał większa sume do zainwestowania w to dzieło to by spokojnie można było z tego wyżyć Smile

Lukasz5555, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2015.
Post: #19
Mała inwestycja w zabawki
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Heart [Program + mała nisza] XFakePlayers v.1.11 Mercz 35 2,420 12-05-2026 12:30
Ostatni post: Hybrid1990
Lightbulb Skyway.capital - Inwestycja w technologię Kamil85 9 7,676 07-02-2026 11:05
Ostatni post: Hybrid1990
  Inwestycja, zarobek - HeartBingo 18+ daredevil96 8 6,936 14-08-2025 05:50
Ostatni post: Hybrid1990
Information Norfab - Inwestycja w szybkie pożyczki Prawny 1 750 19-06-2025 22:36
Ostatni post: Hybrid1990
Information Norfab - Inwestycja w szybkie pożyczki Prawny 1 450 14-03-2025 12:13
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: