Sprawdź:
Witam serdecznie. Może najpierw się przedstawię, jestem artixz, jestem osobą nową, bodajże 2 dni temu zarejestrowałem się na tej stronie gdyż zainteresował mnie temat zarabiania w sieci.
Będę szczery. Mam praktycznie ZEROWE pojęcie o prawach rządzących w internecie jeżeli chodzi o kwestie zarabiania, próbowałem znaleźć mentora który poprowadziłby mnie za "rączkę" po podstawach i ewentualnie pokazałaby mi kilka sztuczek, ale poszukiwania zakończyły się fiaskiem. Moim celem logując się tutaj było zarabianie 20zł dziennie, nie do końca pasywnie, ale przy minimalnym nakładzie pracy (oczywiście w stadium, gdy dopiąłbym wszystko na ostatni guzik), ale...
Ale apetyt rośnie w miarę jedzenia - wiem, że jestem w stanie zarobić więcej. Mimo, że jestem absolutnym laikiem w kwestii zarabiania w internecie, co napisałem na początku, to jestem osobą WYBITNIE kreatywną. Nieprzespane dwie noce, wypalona masa papierosów, założony papierowy dziennik "Wzlotów i upadków" i BUM, znalazłem WSPANIAŁY pomysł na zarobek, wspaniały sposób na pozyskiwanie fanów na FB czy znajomych.
Przez dwa dni oraz ~4h spędzonych na FB mogę pochwalić się liczbą znajomych na "trap" koncie w wyokości ok. tysiąca, przynależnością do ok 20 sporych grup, oraz niezawodnym schematem który chroni przed banem na grupach (istotna rzecz dla skrótowców, osób korzystających z Adf.ly itp.). A funpage? Funpage się rozwija coraz szybciej i szybciej. Jedynym problemem dlaczego nie mogę się rozwinąć jest brak wiedzy.
Chciałem na początku zarabiać ze skracanych linków ale przy 2giej paczce papierosów dostałem olśnienia - mam lepszy pomysł, korzystniejszy!
Przejdę do sedna - chciałbym się dowiedzieć jak i czy w ogólę jest możliwość skorzystania z opcji MMS premium, tzn - Ktoś wysyła SMS o treści np: XX3199LL na numer XXXX i dostaje w MMS'ie zwrotnym zdjęcie za które zapłacił i które ja wybrałem. Zależy mi na tym naturalnie aby całość szła MASZYNOWO, automatycznie, bez jakiejkolwiek mojej ingerencji. Nie chodzi mi tu o SUB-SMS (to jest pewna alternatywa, ale wolę skupić się na moim pierwotnym pomyśle).
Więc, czy jest taka możliwość? Jeżeli tak, to jak wygląda sprawa z kosztami i zyskiem? Jeżeli jest ktoś w stanie wytłumaczyć mi krok po kroku ewentualną procedurę podzielę się z nim moją niszą, napiszę specjalny poradnik dla tej osoby - gwarantuję, że będzie zaskoczona, a zarobek byłby przyzwoity przy niskim nakładzie pracy, wiedza to nie wszystko, kreatywność w tych sprawach również jest rzeczą istotną, a tym drugim dysponuję.
Jeżeli coś jest niezrozumiałe, chaotyczne - przepraszam, postaram się ustatecznić moją myśl tak aby wszystko było klarowne i przejrzyste.
Za ewentualne błędy - przepraszam
Z poważaniem, artixz
PS: Jeżeli wybrałem niewłaściwy wątek to proszę o przeniesienie tematu a nie jego usuwanie - dziękuję!