Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MMS premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MMS premium (/Temat-MMS-premium-125684)



MMS premium - artixz - 15-12-2015 23:35

Witam serdecznie. Może najpierw się przedstawię, jestem artixz, jestem osobą nową, bodajże 2 dni temu zarejestrowałem się na tej stronie gdyż zainteresował mnie temat zarabiania w sieci.

Będę szczery. Mam praktycznie ZEROWE pojęcie o prawach rządzących w internecie jeżeli chodzi o kwestie zarabiania, próbowałem znaleźć mentora który poprowadziłby mnie za "rączkę" po podstawach i ewentualnie pokazałaby mi kilka sztuczek, ale poszukiwania zakończyły się fiaskiem. Moim celem logując się tutaj było zarabianie 20zł dziennie, nie do końca pasywnie, ale przy minimalnym nakładzie pracy (oczywiście w stadium, gdy dopiąłbym wszystko na ostatni guzik), ale...

Ale apetyt rośnie w miarę jedzenia - wiem, że jestem w stanie zarobić więcej. Mimo, że jestem absolutnym laikiem w kwestii zarabiania w internecie, co napisałem na początku, to jestem osobą WYBITNIE kreatywną. Nieprzespane dwie noce, wypalona masa papierosów, założony papierowy dziennik "Wzlotów i upadków" i BUM, znalazłem WSPANIAŁY pomysł na zarobek, wspaniały sposób na pozyskiwanie fanów na FB czy znajomych.

Przez dwa dni oraz ~4h spędzonych na FB mogę pochwalić się liczbą znajomych na "trap" koncie w wyokości ok. tysiąca, przynależnością do ok 20 sporych grup, oraz niezawodnym schematem który chroni przed banem na grupach (istotna rzecz dla skrótowców, osób korzystających z Adf.ly itp.). A funpage? Funpage się rozwija coraz szybciej i szybciej. Jedynym problemem dlaczego nie mogę się rozwinąć jest brak wiedzy.

Chciałem na początku zarabiać ze skracanych linków ale przy 2giej paczce papierosów dostałem olśnienia - mam lepszy pomysł, korzystniejszy!

Przejdę do sedna - chciałbym się dowiedzieć jak i czy w ogólę jest możliwość skorzystania z opcji MMS premium, tzn - Ktoś wysyła SMS o treści np: XX3199LL na numer XXXX i dostaje w MMS'ie zwrotnym zdjęcie za które zapłacił i które ja wybrałem. Zależy mi na tym naturalnie aby całość szła MASZYNOWO, automatycznie, bez jakiejkolwiek mojej ingerencji. Nie chodzi mi tu o SUB-SMS (to jest pewna alternatywa, ale wolę skupić się na moim pierwotnym pomyśle).


Więc, czy jest taka możliwość? Jeżeli tak, to jak wygląda sprawa z kosztami i zyskiem? Jeżeli jest ktoś w stanie wytłumaczyć mi krok po kroku ewentualną procedurę podzielę się z nim moją niszą, napiszę specjalny poradnik dla tej osoby - gwarantuję, że będzie zaskoczona, a zarobek byłby przyzwoity przy niskim nakładzie pracy, wiedza to nie wszystko, kreatywność w tych sprawach również jest rzeczą istotną, a tym drugim dysponuję.

Jeżeli coś jest niezrozumiałe, chaotyczne - przepraszam, postaram się ustatecznić moją myśl tak aby wszystko było klarowne i przejrzyste.

Za ewentualne błędy - przepraszam Lol

Z poważaniem, artixz


PS: Jeżeli wybrałem niewłaściwy wątek to proszę o przeniesienie tematu a nie jego usuwanie - dziękuję!


MMS premium - Hybrid1990 - 05-10-2021 17:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.