Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
[Kupie] Skrypt do MASS Mailingu

Autor Wiadomość
Post: #1
[Kupie] Skrypt do MASS Mailingu
Sprawdź:
Witam
Jestem zainteresowany zakupem skryptu do wysyłania mass mailingu
Interesuje mnie skrypt taki żeby można go było zainstalować na serwerze i dodać własną bazę z pliku .txt
Musi być taki żeby nie wymagał łączenia się z kontem pocztowym np. w Interii czy Gmail bo wiadomo mają ograniczenia dobowe.
Skrypt musi być taki żeby omijał też ograniczenia serwera co do wysyłania maili bo wiadomo serwery też mają limity...
Czekam na info
[email protected] // lub priv
Pozdrawiam
Sylwester
Post: #2
RE: [Kupie] Skrypt do MASS Mailingu
mam cos takiego pisz na pw
Post: #3
[Kupie] Skrypt do MASS Mailingu
Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [kupię] Stronę / Skrypt fusek 1 849 25-10-2024 08:53
Ostatni post: Hybrid1990
  Kupię stronę / skrypt podobną do MYM, Onlyfans lub pokrewne djseiten 1 1,338 25-10-2024 08:53
Ostatni post: Hybrid1990
  Skrypt ala wykop milo 1 1,123 04-09-2023 10:38
Ostatni post: Majka
Lightbulb [WYKONAM] Stronę internetową, system zarządzania treścią, skrypt, bota czesiuleczek 2 2,192 18-02-2023 09:07
Ostatni post: Hybrid1990
  Kupię skrypt do masowego wysyłania zaproszeń do grup Soplica 1 810 18-02-2023 08:46
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: