Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
1.Nazwa przedmiotu : Konto Allegro
2.Opis przedmiotu : Kupie konto allegro,może być z komentarzy lub bez. Zapewniam konto będzie służyc do kupowania i wystawiania aukcji,moje stare konto zostało zablokowane z powodu braku spłaty długu współlokatora który dzielił ze mną ip,próbowałem to wytłumaczyć dogadać się no,ale niestety nie przyniosło to skutku
3.Maksymalna cena : 30zł
4.Kontakt : 4692115
5.Sposób wysłania pieniędzy : paypal,przelew
Z tego co mi wiadomo, to nie można kupować kont allegro. Swoją drogą, to jeżeli wciąż miało by być to samo IP to nie wiem czy coś takiego udało by się.
Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.
Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.