Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto Allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konto Allegro (/Temat-Konto-Allegro-62841)



Konto Allegro - teedzio - 03-01-2013 19:53

1.Nazwa przedmiotu : Konto Allegro
2.Opis przedmiotu : Kupie konto allegro,może być z komentarzy lub bez. Zapewniam konto będzie służyc do kupowania i wystawiania aukcji,moje stare konto zostało zablokowane z powodu braku spłaty długu współlokatora który dzielił ze mną ip,próbowałem to wytłumaczyć dogadać się no,ale niestety nie przyniosło to skutku
3.Maksymalna cena : 30zł
4.Kontakt : 4692115
5.Sposób wysłania pieniędzy : paypal,przelew


RE: Konto Allegro - bios - 03-01-2013 19:58

Z tego co mi wiadomo, to nie można kupować kont allegro. Swoją drogą, to jeżeli wciąż miało by być to samo IP to nie wiem czy coś takiego udało by się.


RE: Konto Allegro - Nutric - 03-01-2013 20:00

Konto przypisane jest do danych osobowych a nie do IP.


RE: Konto Allegro - Hirek - 03-01-2013 20:05

Moim zdaniem temat do zamknięcia .
Zanim ktoś będzie żałował tego co zrobił .

Zgłoszone.


RE: Konto Allegro - Madroxx - 03-01-2013 20:11

Zrobienie konta to teraz minuta.


Konto Allegro - Jeppers - 03-01-2013 20:15

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Konto Allegro - Coristo - 26-06-2013 18:31

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.