Nie wiem który pakiet z którym porównujesz więc nie odniosę się do tego za bardzo. Łatwiej byłoby jakbyś podał nazwy pakietów w poszczególnych firmach i okres na jaki bierzesz pod uwagę zamówienie bo nie mogę coś znaleźć tego co opisujesz.
Wypełniłem formularz na kei w promocji hosting najmniejszy SSD z domeną .com na rok czasu: "Do zapłaty 121,00 (skreślone 429,00) NETTO" więc po roku niewesoło to wygląda
Jeśli porównujesz oferty promocyjne wspomnianych firm z regularną ceną seohosta (czy innej firmy nie typu krzak) to musi być drożej. Weź pod uwagę że to promocje typu 70% taniej czy więcej i po roku gdy promocja się skończy będziesz płacić tyle że biorąc regularną cenę za 2 lata i tak zapłacisz więcej.
Nic. Nie namawiam. Jeśli się jednak zdecydujesz na seohost to daj znać załatwię Ci rabat 25% na hosting.
Firmy które bierzesz pod uwagę są dobre ale poza promocją nie są i nie mogą być tanie. To bardzo duzi gracze na rynku.
edit: az widzę to aż - 95% promocja. To po roku o 95% cena większa ("Naliczono rabaty w wysokości 292,74 zł")... Przemyśl to dobrze albo już planuj po roku przenosiny

skoro zależy Ci na tanim hostingu.