Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Obserwuję forum od dłuższego czasu, pojawia się bardzo dużo metod, pomysłów, propozycji zarabiania w internecie. Niektóre są bardzo kuszące inne jak np buxy wydają mi się strasznie "tandetne" i mało realne.
Dziś postanowiłem, że koniec z przyglądaniem się ! Pora wziąć się do roboty... no właśnie, ale co wybrać.
Nakreślę moją obecną sytuację.
Postawiłem sobie jasny cel - do lutego chciałbym zarobić na wakacje w Tajlandii + pierścionek zaręczynowy dla (mam nadzieję ) mojej przyszłej żony.
Pracuję przy komputerze, co prawda w pracy dużo się dzieje, ale mogę poświęcić łącznie 3 godzinny dziennie, między obowiązkami na jakieś dodatkowe czynności w sieci. Oczywiście dodatkowo mogę logować się wieczorami w domu, lub działać na telefonie.
Miałbym do Was pytanie, co polecacie takiej osobie, żeby miesięcznie mogła zarobić i odłożyć małą sumę do skarbonki ?
Bardzo ciekawi mnie też inwestowanie, ale to jest już temat bardziej skomplikowany. Może macie do polecenia jakiegoś "mentora", który działałby na zasadzie - zapłata w formie umówionego procenta od zarobionej wartości ?
In touch !
Glosy:
15-08-2018 21:37
mattxx
Bywalec
Liczba postów: 316
Dołączył: Apr 2015
Reputacja:
27 Forum Gold: 50.00
Jeżeli chcesz zacząć handlować na krypto to załóż sobie konto na jakieś giełdzie np binance wpłać mała kwotę i zacznij poznasz działanie, zobaczysz czy masz na to czas i czy taki sposób Ci odpowiada.
Jeżeli chcesz kupić i trzymać jakieś kryto to masz dwa wyjścia albo wybrać i samemu sprawdzić w miarę możliwości daną krypto albo zaufać analizie wykonanej przez kogoś jeżeli chcesz jakieś info na temat kanałów na YT związanych z krypto to daj znać.
Raczej nie ma sensu szukać kogoś za $ kto wprowadzi Cie w krypto bo wszystkie materiały jakie są Ci potrzebne są dostępne w necie za darmo.
Co do inwestycji to warto inwestować tylko tyle ile można stracić i odradzam oddawanie swoich pieniędzy komukolwiek, w zamian za obietnice ich rozmnożenia. Niestety w Internecie wiele mamy firm, które działają jak piramidy finansowe (dokładnie są oparte na schemacie Ponziego). Poniżej takie nagranie, które fajnie tłumaczy na czym to wszystko polega: https://www.youtube.com/watch?v=I0TtM2t20JI
Czyli jak masz zamiar bawić się w inwestycje, to z głową i tak by mieć cały czas dostęp do swoich pieniędzy. Pamiętaj też, żeby nie ponosić się tutaj emocjom, tutaj akurat one nie są do niczego potrzebne
Faktycznie metod jest wiele. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie co chciałbyś robić, w czymś czułbyś się najlepiej. Generalnie to wszystko kręci się wokół sprzedaży / polecania czegoś. Wszakże pieniądze biorą się z obrotu produktem badź usługą (no czasami jeszcze mogą się one brać z budżetów reklamowych jakiś firm, ale też tutaj chodzi o to by w przyszłości ten obrót był większy). Można polecać swoją jakąś pracę - czyli szukasz zleceniodawców i coś dla nich robisz. Tu trzeba się na czymś znać. Bo za bezwartościową prace nikt dużo nie zapłaci - dlatego buxy czy ankiety są słabo płatne.
Możesz sprzedawać produkty swoje albo innych osób - afiliacja, programy partnerskie, sieci afiliacyjne.. z tym musisz się zapoznać
Można też polecać współprace ze sobą, czyli budować jakieś struktury, siatkę poleconych, itd.. Tu ważne jest to do czego polecasz i czy to ma jakiś sens.
No, różnie
Kolejny element to umiejętność docierania do ludzi którzy nas interesują.. do zleceniodawców, poleconych, klientów, itd. Tutaj metod jest mnóstwo. Strony www, portale społecznościowe, fora, listy mailingowe.. no jest sporo możliwości