Sprawdź:
W związku z tym, że dużo ludzi używa pustej oferty na własnej stronie www mamy dla Was kilka praktycznych uwag:
- swoje strony najlepiej robić na zasadzie konkursów z nagrodą, która istnieje i zamiast losowania, na które wymagana jest zgoda, róbcie na zasadzie "należy wysłać mail na adres .... z odpowiedzią dlaczego Ty masz otrzymać nagrodę. Wygra najbardziej kreatywna wiadomość.
- pustą ofertę należy umieścić jako niezależną reklamę w oddzielnej ramce. W tej ramce na dole pod "wpisz numer" musi być standardowa stopka z firecenter. Jeżeli ramka jest mała i stopka nie zmieści sie, to użyjcie widocznego suwaka.
Nasza stopka ma być pod nasz reklamą a nie na dole Waszej strony. Stopka dotyczy naszej usługi a nie zawartości Waszej domeny.
- Informację dot. Waszego konkursu zróbcie na zasadzie własnej stopki
Najlepiej poprosić nas o weryfikacje domeny, zawsze staramy się pomóc.