Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
chłopak chce zarobić a nie wszystko stracić w 2 dni.Bukmacherka i opcje binarne to najszybszy sposób na stracenie całej kasy. Jeśli interesuje Cie jedynie zainwestowanie i odbiór po np. 2 miesiącach kasy z dużym zyskiem (186% lub opcja dla bogatych 250%) to proponuje Ci program Mytraficvalue. Ja działam tam już 3 lata i zwiekszyłem pierwotny wkład o 3000%. Jeśli chcesz więcej informacji i pomocy w ogarnieciu strony ( z poczatku trochę skomplikowana sprawa) to pisz na priv. Jeśli zapiszesz się z refa to wszystko wytłumaczę i z chęcią pomogę.
(31-08-2014 13:45)8gruzin8 napisał(a): chłopak chce zarobić a nie wszystko stracić w 2 dni.Bukmacherka i opcje binarne to najszybszy sposób na stracenie całej kasy. Jeśli interesuje Cie jedynie zainwestowanie i odbiór po np. 2 miesiącach kasy z dużym zyskiem (186% lub opcja dla bogatych 250%) to proponuje Ci program Mytraficvalue. Ja działam tam już 3 lata i zwiekszyłem pierwotny wkład o 3000%. Jeśli chcesz więcej informacji i pomocy w ogarnieciu strony ( z poczatku trochę skomplikowana sprawa) to pisz na priv. Jeśli zapiszesz się z refa to wszystko wytłumaczę i z chęcią pomogę.
Piszesz tak, bo chcesz tylko refa, "chłopak chce zarobić", no to zarobi, kupi sobie sygnały transakcyjne i jazda! Albo wystarczy trochę nauki i samemu da radę, w przyszłości bardziej mu się to opłaci, w 3 lata zarobiłeś 30x tyle co włożyłeś w MTV, a np. na opcjach binarnych można pomnożyć kapitał już w jeden dzień
Zainwestuj lepiej w jakiś serwer do gry/serwis a nie jakieś bukmacherki, ew. fanpage/jakieś strony, cms autorskie. Nie masz praktycznie żadnego ryzyka ze stratą bo zawsze możesz odsprzedać.
(31-08-2014 16:02)Yeahh napisał(a): Zainwestuj lepiej w jakiś serwer do gry/serwis a nie jakieś bukmacherki, ew. fanpage/jakieś strony, cms autorskie. Nie masz praktycznie żadnego ryzyka ze stratą bo zawsze możesz odsprzedać.
Kolego a ile na takiej stronie można wyciągnąć miesięcznie? :-)Właśnie chce żeby było najmniejsze ryzyko utopienia tego funduszu
Ceneo.pl masz przykład full automat CMS i kasa im leci na pewno nie mała za prowizje ze sprzedaży i reklam. Serwer do gry jakiejś popularnej musisz sam poszukać i kasa z itemkow do gry to masz kase jak za leady. Coś pokroju dogry.pl tylko musialbyś mieć wiecej kasy na wyplate dla userow żeby nie było jak z instanter