Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Możemy kupować Smart Packi, jak ktoś chce mieć ponad 100 paczek musi po zakupie 100 smart packów wykupić członkowstwo za 2,5$ i wtedy ma możliwość wykupienia paczek z Graduate Plan których maksymalnie możemy kupić 1000. I wtedy jak ktoś miałby możliwość kupna ponad 1100 paczek musi opłacić członkowstwo za 10$ i ma możliwość kupna 4000 paczek z GENIUS PACK.
Strategia ma być pomiędzy takimi przedziałami 25/75 and 90/10
Chyba już nie da rady łączyć zakupów jak kiedyś.
Jak ktoś jeszcze nie kupił paczek to niech to zrobi jak najszybciej bo zostało 12 minut do pierwszego naliczania, a na pierwszych jest szansa najwięcej zyskać..
Asamer jak teraz kupowałem paczki to strategia wynosiła tyle: Earning added to re-purchase balance : 60%. Więc pewnie to będzie zmieniane cały czas..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2015 15:21 przez Daniello95.)
I pierwsze naliczanie było w strategi 60/40. Ja jestem zadowolony z naliczania, 50$ zarobione w sumie, jest ok
Na pewno opłaca się teraz co 30min kupować paczki przynajmniej z repurchase balance bo z earnings balance róbcie co chcecie