Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Odpowiedz 
Instalacja TenTego

Autor Wiadomość
Post: #1
Instalacja TenTego
Sprawdź:
Cześć,

Pobrałem skrypt TenTego - http://tentego.sruu.pl/ coś ala "demotywatory strona. Robię wszystko zgodnie z instrukcją, zmieniłem uprawnienia folderów, otwieram w przeglądarce ścieżkę zawierającą skrypt i postępuje zgodnie z kolejną instrukcją. Ale w ostatnim etapie gdy już wszystko jest w porządku(napisane jest że połączono z bazą) klikam na przycisk "Zainstaluj!" ale nic się nie dzieje, nic się nie instaluje.

Może ktoś miał podobny problem z TenTego albo innym skryptem?
Post: #2
RE: Instalacja TenTego
Moze masz jakas blokade skryptow w przegladarce wlaczona ?
Post: #3
RE: Instalacja TenTego
(20-07-2020 19:03)eseles napisał(a):  Moze masz jakas blokade skryptow w przegladarce wlaczona ?

Raczej nie. Wyłączyłem teraz nawet AdBlocka i nie pomogło. Dalej wciskam przycisk "instaluj" i nic się nie dzieje
Post: #4
RE: Instalacja TenTego
A jaką masz wersję PHP na serwerze?

Po kliknięciu "Zainstaluj" przekierowuje Cie na jakąś stronę, czy tak jakby skrypt nie reagował na kliknięcie?

Szukasz hostingu dla strony lub bloga? Zobacz Kody rabatowe na hosting
Post: #5
RE: Instalacja TenTego
(20-07-2020 19:59)itmaster napisał(a):  A jaką masz wersję PHP na serwerze?

Po kliknięciu "Zainstaluj" przekierowuje Cie na jakąś stronę, czy tak jakby skrypt nie reagował na kliknięcie?

Wersja PHP na pewno jest "lepsza" od wymaganej.

Po kliknięciu nie przekierowuje - skrypt nie reaguje.
Post: #6
RE: Instalacja TenTego
Nie ma czegoś takiego jak lepsza. Jest pewnie wyższa Wink Sprawdź czy skrypt jest kompatybilny z nowsza wersją. Zazwyczaj nowsze wersje PHP są kompatybilne wstecz ale z praktyki wiem że czasami trzeba skrypt przerobić lub zmienić wersję PHP na niższą - w ustawieniach serwera spróbuj czy zadziała z niższą wersją i daj tu znać.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
Post: #7
RE: Instalacja TenTego
Dalej nic. Zmieniłem na 4 różne wersje, zaczynając od tej "minimalnej" i nic. Zmieniłem uprawnienia nawet witryny by na wszystko pozwalała. Przez inną przeglądarkę próbowałem - FireFox(wcześniej Chrome) - dalej to samo.
Jakbym coś źle wpisał lub coś ominął to przycisk robi się "Nie można zainstalować" i jest na szaro, a ja cały czas mam normalny przycisk "zainstaluj" i nic nie idzie ;/
Post: #8
RE: Instalacja TenTego
Daj znać na PW to Ci pomogę Smile
Glosy: seba274 (+1)
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: