Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Instalacja TenTego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Instalacja TenTego (/Temat-Instalacja-TenTego-168772)



Instalacja TenTego - seba274 - 20-07-2020 17:30

Cześć,

Pobrałem skrypt TenTego - http://tentego.sruu.pl/ coś ala "demotywatory strona. Robię wszystko zgodnie z instrukcją, zmieniłem uprawnienia folderów, otwieram w przeglądarce ścieżkę zawierającą skrypt i postępuje zgodnie z kolejną instrukcją. Ale w ostatnim etapie gdy już wszystko jest w porządku(napisane jest że połączono z bazą) klikam na przycisk "Zainstaluj!" ale nic się nie dzieje, nic się nie instaluje.

Może ktoś miał podobny problem z TenTego albo innym skryptem?


RE: Instalacja TenTego - eseles - 20-07-2020 19:03

Moze masz jakas blokade skryptow w przegladarce wlaczona ?


RE: Instalacja TenTego - seba274 - 20-07-2020 19:29

(20-07-2020 19:03)eseles napisał(a):  Moze masz jakas blokade skryptow w przegladarce wlaczona ?

Raczej nie. Wyłączyłem teraz nawet AdBlocka i nie pomogło. Dalej wciskam przycisk "instaluj" i nic się nie dzieje


RE: Instalacja TenTego - itmaster - 20-07-2020 19:59

A jaką masz wersję PHP na serwerze?

Po kliknięciu "Zainstaluj" przekierowuje Cie na jakąś stronę, czy tak jakby skrypt nie reagował na kliknięcie?


RE: Instalacja TenTego - seba274 - 21-07-2020 16:11

(20-07-2020 19:59)itmaster napisał(a):  A jaką masz wersję PHP na serwerze?

Po kliknięciu "Zainstaluj" przekierowuje Cie na jakąś stronę, czy tak jakby skrypt nie reagował na kliknięcie?

Wersja PHP na pewno jest "lepsza" od wymaganej.

Po kliknięciu nie przekierowuje - skrypt nie reaguje.


RE: Instalacja TenTego - rachman - 21-07-2020 16:26

Nie ma czegoś takiego jak lepsza. Jest pewnie wyższa Wink Sprawdź czy skrypt jest kompatybilny z nowsza wersją. Zazwyczaj nowsze wersje PHP są kompatybilne wstecz ale z praktyki wiem że czasami trzeba skrypt przerobić lub zmienić wersję PHP na niższą - w ustawieniach serwera spróbuj czy zadziała z niższą wersją i daj tu znać.


RE: Instalacja TenTego - seba274 - 21-07-2020 19:01

Dalej nic. Zmieniłem na 4 różne wersje, zaczynając od tej "minimalnej" i nic. Zmieniłem uprawnienia nawet witryny by na wszystko pozwalała. Przez inną przeglądarkę próbowałem - FireFox(wcześniej Chrome) - dalej to samo.
Jakbym coś źle wpisał lub coś ominął to przycisk robi się "Nie można zainstalować" i jest na szaro, a ja cały czas mam normalny przycisk "zainstaluj" i nic nie idzie ;/


RE: Instalacja TenTego - nSo - 21-07-2020 19:48

Daj znać na PW to Ci pomogę Smile