Sprawdź:
(20-06-2016 07:59)mikuss napisał(a): (19-06-2016 21:16)maciol napisał(a): (18-06-2016 12:08)mikuss napisał(a): Nie ufam za bardzo takim firmom "krzak" a na stronie brak informacji bo w FAQ lanie wody ale na rzeczy zupełnie nie istotne, na konkretne informacji nabrana woda w usta, cicho sza więc może liderzy udzielą odpowiedzi :
czy za zakupy można zapłacić przy odbiorze ????
Za zakupy nie można płacić przy odbiorze. Przesyłka jest dostarczana bardzo szybko od momentu złożenia zamówienia.
Nie interesuje mnie czas w jaki coś od nich przychodzi.
Dla mnie najważniejsza jest forma zapłaty a nie ma przy odbiorze więc ja pozostaję przy TESCO i innych sklepach internetowych gdzie zamówię, otrzymam towar, sprawdzę i wtedy zapłacę kurierowi/listonoszowi. Żadnej firmie "krzak" jak tutaj nie uiszczę zapłaty przed otrzymaniem towaru
HelloZakupy to legalnie działający w Polsce biznes, operatorem programu jest właściciel kilku sklepów zarówno stacjonarnych jak i internetowych.
Dane właściciela są podane na stronie głównej oraz na stronie sklepu.
Jeśli chodzi o wysyłki to jest kilka form(aktualnie 5), w tym dla osób z Krakowa(i okolic) możliwość odbioru zamówionego towaru na miejscu w sklepie.
Oczywiście zostaną dodane kolejne formy wysyłek w tym "za pobraniem"(opłata przy odbiorze), ale należy pamiętać, że są one droższe od normalnych. Ta możliwość będzie dla stałych klientów sklepu(trwają rozmowy czy będzie to już po 1 czy po 2 zamówieniach). Zostanie także wprowadzona przesyłka bez opłat przy zakupie za określoną kwotę.
Jak do tej pory osoby zamawiające w sklepie nie zgłaszały skarg na temat nie otrzymania towaru. Jeśli w sklepie w danym momencie nie ma jakiegoś produktu to zawsze pracownicy kontaktują się z zamawiającym i dają możliwość wybrania:
- zamiennika;
- zwrotu kosztu za dany produkt;
- zaczekania na produkt - podają czas kiedy będzie dostępny.
Sklep zostanie niedługo(wszystko na to wskazuje, że do 10go lipca) przeniesiony na platformę PrestaShop i zostaną wprowadzone/dodane nowe funkcjonalne rozwiązania.
BTW, tesco nie powstało w tym roku, wiec dajmy czas polskiemu projektowi HelloZakupy. Na pewno jeszcze kilka rzeczy będzie udoskonalanych, tak żeby było łatwiej i przyjemniej dla klientów oraz partnerów biznesowych.
Stale są dodawane lepsze rozwiązania, choćby możliwość płacenia poprzez dotpay, czego nie było od samego początku.
Ja ze swojej strony zapraszam do współpracy i do korzystania z naszej platformy. Oczywiście z chęcią odpowiem na wszelkie pytania, wiec proszę śmiało je zadawać.