Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
heh i terazz nie wiem co mam robic bo brakuje mi nie duzo znajomych do Z-listy
i czy zrobic sobie ta Z przed 19 czy po bo jak pisza ze pozniej lepsze nagrody
@kowallinioo - "lepsze nagrody" dla lockerz mogą oznaczać niekoniecznie lepsze dla nas. Szczerze mówiąc jak koledzy wyżej zakładają zapewne będzie to kubek z jakimś długopisem czy magnes na lodówkę. A co do utraty PTZ to jeśli będzie sklepik to przed wyzerowaniem wykupisz najdroższą nagrodę, na jaką cię stać i będzie gites, ale to że z-lista trzeba zbierać od nowa to już nie mały problem - bo gdzie ja znajdę kolejne 20 osób, które uwierzą w to, że dostaną coś za darmo i zarejestrują się z mojego zaproszenia
(10-03-2010 11:57)dar_ole napisał(a): a czasem nie chodzi o to ze po 12 miesiacach normalnemu userowi wygasa zlist. czyli dla tych czlonkow 'grandfather in' wygasnie np po 15 miesiacach?
Tak. No ludzie, czytajcie uważnie - przecież jasno pisze, że zamierzają nam dać dodatkowe miesiące w których będziecie mogli wykorzystać PTZ i zliste, a wy narzekacie. Przez dodatkowe rozumiem, że dodatkowe po upłynięciu normalnego terminu (1 rok). Jak ktoś się zarejestruje w późniejszym czasie, to mu będzie normalnie wygasało po roku wszystko, tylko my mamy takie przywileje.
Zresztą mają dać niedługo info to się dowiemy wszystko dokładnie..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2010 12:47 przez Tech.)
Wkurzają mnie ich zmiany , najlepiej aby był sklep i tyle pewna nagroda
a nie restock gdzie rzadko coś weźmiesz , PTZ niech normalnie po roku
se znikają , nie wiem co im przyszło do łba żeby Z-list po roku również
wygasało skoro staraliśmy się o to aby go mieć , i potem od nowa.
yhmmm ..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2010 18:45 przez 69ScR33n69.)