Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Wątek zamknięty 
Fraudowanie reklam i innych

Autor Wiadomość
Post: #1
Fraudowanie reklam i innych
Sprawdź:
Hej, jest to mój pierszy post w dziale. Mam niezmiernie wielkie pytanie do was. Co najlepiej opłaca się fraudować.

Mam narazie tylko pomysł na:
-youtube : klikanie w reklamy podczas filmików
-strona : klikanie w reklamy na stronie o dobrej tematyce, gdzieś kiedyś czytałem że CPC zależy od tematu strony
-reklamy gier viawwww : klikanie i rejestracja kont, rozwianie postaci.

Pewnie znajdzie się kilka osób które powiedzą że nie ma sensu się to bawić bo idzie łatwo wyłapać bana. Zdaje mi się że znalazłem, na to sposób a jest nim program TeamViewer. Do takiego przed wsięziecia potrzeba by było trochę osób żeby miało ono sens.

Mój pomysł zrodził się, ponieważ kiedyś czytałem o grupie obcokrajowców około 500osób, którzy klikają sobie nawzajem w reklamy. Dostałem się do grupy, ale niestety polaków blokują i nawet nie wiem za co.

Każdy kto chciał by dołączyć do takiej grupy potrzebował by zaplecza, czyli jakieś stronki, a najlepiej kilkudziesięciu stron.

Znaleźli by się chętni którzy chcieli by spróbować współpracować na takiej zasadzie? Może macie wy jakieś pomysły na jaki spsób można by było jeszcze zarobić?

Ogólnie dodam, że moje założenia nie wzieły się z nikąd. Zajmowałem się PHP i JS przez 6lat. Wywnioskowałem po czym można wyśledzić ślady, po tym że ktoś sam sobie klika. Jeśli znaleźli by się zainteresowani tematem, to mógł bym jutro coś napisać od siebie jeszcze pare rzeczy, jak to miało by wyglądąć.

belly93, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2011.
Post: #2
RE: Fraudowanie reklam i innych
Ehhh. Czy to pytanie musiało znaleźć się w strefie? facepalm

Jeśli szukasz takiej grupy osób to chyba nie myślisz logicznie. W strefie jest może ok 200 osób a na ogólnym? Przecież łatwiej będzie Ci, tam kogoś znaleźć.
Post: #3
RE: Fraudowanie reklam i innych
Tutaj raczej chodzi o to aby nie brać pierwszej lepszej osoby, ponieważ może ona nie dostosować się do zasad jakie mają panować.

belly93, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2011.
Post: #4
Fraudowanie reklam i innych
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
Glosy: Voldir (+1)
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Oglądanie reklam w programie reklamowym EEHHAAA miron830 24 10,472 25-05-2026 06:45
Ostatni post: Hybrid1990
  Dosyć bezpieczny zarobek Dogecoins i innych crypto + Bot Wegen 16 9,667 14-12-2025 20:11
Ostatni post: Hybrid1990
  Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp Kiniek 130 34,629 28-11-2025 08:39
Ostatni post: Hybrid1990
  PodajDalej.app - za oglądanie reklam dostajesz bony zila 1 4,916 10-11-2025 11:33
Ostatni post: Hybrid1990
  "Rosyjskie usługi", czyli jak tanio pozyskać konta social, tel i wiele innych! xdax1 25 16,967 15-10-2025 07:52
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: