Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fraudowanie reklam i innych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fraudowanie reklam i innych (/Temat-Fraudowanie-reklam-i-innych-109253)



Fraudowanie reklam i innych - belly93 - 23-02-2015 23:54

Hej, jest to mój pierszy post w dziale. Mam niezmiernie wielkie pytanie do was. Co najlepiej opłaca się fraudować.

Mam narazie tylko pomysł na:
-youtube : klikanie w reklamy podczas filmików
-strona : klikanie w reklamy na stronie o dobrej tematyce, gdzieś kiedyś czytałem że CPC zależy od tematu strony
-reklamy gier viawwww : klikanie i rejestracja kont, rozwianie postaci.

Pewnie znajdzie się kilka osób które powiedzą że nie ma sensu się to bawić bo idzie łatwo wyłapać bana. Zdaje mi się że znalazłem, na to sposób a jest nim program TeamViewer. Do takiego przed wsięziecia potrzeba by było trochę osób żeby miało ono sens.

Mój pomysł zrodził się, ponieważ kiedyś czytałem o grupie obcokrajowców około 500osób, którzy klikają sobie nawzajem w reklamy. Dostałem się do grupy, ale niestety polaków blokują i nawet nie wiem za co.

Każdy kto chciał by dołączyć do takiej grupy potrzebował by zaplecza, czyli jakieś stronki, a najlepiej kilkudziesięciu stron.

Znaleźli by się chętni którzy chcieli by spróbować współpracować na takiej zasadzie? Może macie wy jakieś pomysły na jaki spsób można by było jeszcze zarobić?

Ogólnie dodam, że moje założenia nie wzieły się z nikąd. Zajmowałem się PHP i JS przez 6lat. Wywnioskowałem po czym można wyśledzić ślady, po tym że ktoś sam sobie klika. Jeśli znaleźli by się zainteresowani tematem, to mógł bym jutro coś napisać od siebie jeszcze pare rzeczy, jak to miało by wyglądąć.


RE: Fraudowanie reklam i innych - Voldir - 24-02-2015 00:27

Ehhh. Czy to pytanie musiało znaleźć się w strefie? facepalm

Jeśli szukasz takiej grupy osób to chyba nie myślisz logicznie. W strefie jest może ok 200 osób a na ogólnym? Przecież łatwiej będzie Ci, tam kogoś znaleźć.


RE: Fraudowanie reklam i innych - belly93 - 24-02-2015 05:26

Tutaj raczej chodzi o to aby nie brać pierwszej lepszej osoby, ponieważ może ona nie dostosować się do zasad jakie mają panować.


Fraudowanie reklam i innych - surfer0700 - 24-02-2015 09:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.