@[michal86ole] @[michal_olga] zajebiście fair, uwalając 50% leadów do czego się przyznali sami. Dzięki takim osobom ciągle pamiętamy że jesteśmy w Polsce i jest ciche przyzwolenie na robienie w ***** współpracowników.
Vex wg moich informacji wypłacił wszystko co miał wypłacić. Zwlekał to zwlekał bywa, ale nie zrobił ludzi w *****.
@[2z2c] był byś jedyną osoba która tam zarabia, myślisz że ktoś będzie na tyle głupi żeby zarabiać w serwisie gdzie właściciel sam przyznaje się do oszukiwania swoich współpracowników?
(16-04-2014 18:16)Ciastek napisał(a): Każdy serwis tnie na leadach co idzie łatwo sprawdzić..
@[Ciastek] dowody albo zamilknij, bo gadać głupoty potrafi każdy, teorie spiskowe etc łatwo jest wysnuć, łatwo jest też zniszczyć opinię serwisowi. Czekam na dowody i listę serwisów które tną. Jak nie masz to przeproś ładnie Kiljana do którego również miałeś jakieś ale... oraz resztę serwisów bo obraziłeś wszystkich zaczynając od fajerkaszów przez astro po instantera