Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Odpowiedz 
Eforsa.pl - Temat Ogólny » Dyskusje ogólne dotyczące Programów Partnerskich Eforsa.pl

Autor Wiadomość
Post: #6481
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Sprawdź:
Też zleciłem wypłatę 15 dni temu, ale dziś i zweryfikowali konto i wysłali płatność. Dzięki ef!
Post: #6482
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Wszystkich naszych uzytkownikow nie zbanujemy, ale probowac warto.

~eforsa 2018
Glosy: Wojo-MyLead (+1), czesiuleczek (+1), CHWDP (+1), Lanserek (+1), Rak (+1), Dante_/ (+1), bodorek (+1), Dan14NR (+1), VoreCC (+1), komiks (+1), piotrgk4 (+2), mahuzz (+1)
Post: #6483
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
(05-02-2018 13:51)eforsa napisał(a):  Nie blokujemy kont bez podejrzeń naruszeń. Napisz do nas maila, wszystko się powinno wyjaśnić. Jak i w pozostałych przypadkach.

Witam banujecie konta bezpodstawnie a nie jak podejrzewacie naruszenie. Mój sposób na zarobek znał wasz cały support bo za każdym razem się kontaktowałem z Panią Sylwią i za każdym razem mówiła że mogę robić to co robię bo ludzie dostają to co mają. Ale prawie od 3 tygodni konto zablokowane piszę na meila to mi piszecie że jeszcze nie moja kolej weryfikacji. Wiec jak to jest support zezwala na promocje a ktoś inny blokuje konto bo niby naruszenie. Na mailu 3 tygodnie nie mogę sie doprosić o decyzję co z moim kontem i kasą. Na szczęście mam wszystkie maile z panią Sylwią na potwierdzenie tego że na wszystko dostawałem zgode

lapribbi, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2013.
Glosy: bodorek (+1), piotrekprorok (+5)
Post: #6484
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Raczej słyszeliście kiedyś o "aferze" odnośnie AI facebook'a, co stworzyły swój własny język ( niby po to by usprawnić komunikacje ), jak dla mnie teraz to się dzieje na eforsie Jerk2 System banuje ( czasami nawet po kilka razy te same osoby ), a support musi odblokowywać Lol

Majka Jak tam wypłata z początku stycznia? Big Grin
Post: #6485
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Dziś wyszła; )

ALLEGRO PAY - ODBIERZ KUPON 40ZŁ
Glosy: piotrekprorok (+5)
Post: #6486
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Ja czekam na weryfikacje od 1lutego, kiedy poszedl przelew. A tak w ogole otrzymuje juz 3 raz od tego czasu zlotowke do salda, czy oprocz leadow innych eforsa rozdaje tez czyjes zlotowki?

NapalonaOla16, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2016.
Post: #6487
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Mi też rozdali jedną złotówke Big Grin
Post: #6488
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Ja tu rozkminiam co tu się dzieje leady nie wpadają, wyświetleń nowych brak a tu taki wałek: domena easydownload.pl nie działa....
Post: #6489
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Sporo rzeczy jest do usprawnienia, przede wszystkim komunikacja z użytkownikami. O zmianie domeny plikowrzut.pl dowiedziałem się przypadkiem, dzień po tym jak wszystkie linki padły. Nasze forum jest cholernie aktywne, moglibyście zamieścić notkę również tutaj, nie tylko w dziale aktualności, i nie tylko po fakcie. Ponadto nikt nie obrazi się jeśli o takich sprawach będziecie informowali powiadomieniem w panelu, czy nawet mailowo.

Rozumiem że dostajecie sporo narzekań i mało konstruktywnej krytyki, ale przecież zarabiamy razem pieniądze. Niech to będzie jakaś profesjonalna współpraca.
Glosy: Lerum (+1), piotrgk4 (+2), Dan14NR (+1), Czaq (+1), mysc (+2)
Post: #6490
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Dziękujemy za konstruktywną krytykę. Na pewno postaramy się informować o zmianach częściej również na forum - jednakże to właśnie Aktualności w panelu głównym są bardziej odpowiednim medium przekazu w naszym serwisie, między innymi ze względu na to, że nie wszyscy nasi Partnerzy korzystają z forum. Dodatkowo zmiany często wprowadzamy natychmiast po powiadomieniach od operatorów lub w reakcji na ich roszczenia w późnych godzinach nocnych, nie są one przez nas zwykle planowane, więc niestety nie możemy przed faktem informować o zmianach jakie wprowadzamy. Będziemy jednak starać się informować o tych zmianach najszybciej jak to możliwe.
Glosy: Lerum (+1)
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kolejne problemy z eforsą chomik3 3 4,540 21-04-2021 15:21
Ostatni post: ariendark
  eforsa, czy warto? dzenus 22 21,858 19-03-2019 16:32
Ostatni post: eforsa
Sad Problem z logowaniem sie do serwisu eForsa sirsiwy998 7 8,846 25-07-2018 05:43
Ostatni post: eforsa
Photo Link MP4 eforsa dafid95 2 6,928 08-11-2017 10:56
Ostatni post: MansCheerup
  Eforsa prosi o nr.tel i kod aktywacyjny helix 5 8,472 24-10-2017 21:15
Ostatni post: Czaq

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: