BIEDACZEK heh, że dalej oszustów w tym temacie nie brakuje..

Dobrym sposobem (jak sam widzisz skutecznym) jest zrobić tak jak robił ten gość który Cię wprowadzał, ale ja bym polecał pomagać ludziom, a nie olewać ich po założeniu tych kont z twojego linku (swoją drogą 6 kont to duża liczba, najlepiej jest tak 2-3 konta wybrać, wiadomo mniej zarobisz - ale 6 kont to zniechęci sporo osób na starcie, a temat już jest przeorany z góry na dół).
Ewentualnym sposobem jest polecać i pomagać 'za darmo', czyli taka osoba rejestruje się z twojego reflinka, Ty jej pomagasz i masz z niej % prowizje (z tego co wiem w ebroker jest do 15% z prowizji, także jak pokażesz komuś jak tam zarobić 1000zł, to dostaniesz 150zł prowizji z takiej osoby znajdź 10 takich osób miesięcznie to masz 1500zł zysku z samych osób pod Tobą, którym pomogłeś zarobić).
Jeśli chodzi o ebrokera, to tam trzeba czekać na pieniądze ponoć z 3miesiące (sam już czekam 2 miesiąc i póki co cisza z naliczeniami, dlatego sam używam dwóch innych programów partnerskich, które są 'pewniejsze' i sprawdzone osobiście, dzięki temu wiem że w 1 programie dostanę kasę co miesiąc i mnie zbytnio na wnioskach nie oszukają, także Program Partnerskich ebroker jest opcją dla cierpliwych ludzi..

)
Najlepszym sposobem na pozyskanie pierwszych poleconych jest obserwacja ludzi, którzy już działają w temacie, trochę 'kopiowania' od nich ich działań i robienia tego wszystkiego w taki sposób jak oni (czy to będziesz robił uczciwie czy nie, zależy od Ciebie, ale pamiętaj karma wraca - ta zła jak i ta dobra, ten oszust jeszcze dostanie za swoje..

)