Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej
System wypłat jest trochę dziwny...
Chce dołączyć rachunek a tu wywala, że wypłatę zlecić można tylko na początku miesiąca... Nie prościej byłoby jakbym już sobie zakolejkował wypłatę i czekała by ona po prostu na realizację?
Poza tym pisze, że można zlecić wypłatę w pierwsze dni miesiąca, ale nie pisze ile tych dni jest.
Glosy:
08-09-2015 12:01
SokoleOko
Banned
Liczba postów: 294
Dołączył: Dec 2014
Forum Gold: 0.00
RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej
@up nie trzeba ustawiać wystarczy wysłać link z ofertą, jak ktoś wejdzie na tą stronę i jest zalogowany do facebooka, to link z oferta mu się pokaże na tablicy
Glosy:
08-09-2015 14:23
szpilmen
Forumowy Fanatyk
Liczba postów: 973
Dołączył: Mar 2012
Reputacja:
397 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 450.00
RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej
(08-09-2015 12:01)chomik3 napisał(a): System wypłat jest trochę dziwny...
Chce dołączyć rachunek a tu wywala, że wypłatę zlecić można tylko na początku miesiąca... Nie prościej byłoby jakbym już sobie zakolejkował wypłatę i czekała by ona po prostu na realizację?
Poza tym pisze, że można zlecić wypłatę w pierwsze dni miesiąca, ale nie pisze ile tych dni jest.
W pierwsze 3 dni można zlecić wypłatę każdego miesiąca. Informacje są w temacie + FAQ. Na chwile obecną systemu wypłat nie zmienimy. Myślę że za 2-3 miesiące wejdą normalne wypłaty do których jesteście przyzwyczajeni.
(08-09-2015 12:51)SokoleOko napisał(a): viralka już działa i można z niej korzystać ? jest ona dostępna dla wszystkich za darmo? może ktoś objaśnić jak to ustawić? bo jestem w tym zielony
1. Tak
2. Tak
3. Tak. Wchodzisz na facebooka z fake konta, tworzysz grupę publiczną, stawiasz jakiś tekst + obrazek + link w nim. Dodajesz posta. Klikasz godzinę dodania posta. Kopiujesz link z okna przeglądarki. Wchodzisz na earnsub, najeżdżasz na program, klikasz przycisk z ikonką fejsa, potem wklejasz link w promowane posty i włączasz viral. Gotowe
RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej
(08-09-2015 15:57)szpilmen napisał(a):
(08-09-2015 12:01)chomik3 napisał(a): System wypłat jest trochę dziwny...
Chce dołączyć rachunek a tu wywala, że wypłatę zlecić można tylko na początku miesiąca... Nie prościej byłoby jakbym już sobie zakolejkował wypłatę i czekała by ona po prostu na realizację?
Poza tym pisze, że można zlecić wypłatę w pierwsze dni miesiąca, ale nie pisze ile tych dni jest.
W pierwsze 3 dni można zlecić wypłatę każdego miesiąca. Informacje są w temacie + FAQ. Na chwile obecną systemu wypłat nie zmienimy. Myślę że za 2-3 miesiące wejdą normalne wypłaty do których jesteście przyzwyczajeni.
(08-09-2015 12:51)SokoleOko napisał(a): viralka już działa i można z niej korzystać ? jest ona dostępna dla wszystkich za darmo? może ktoś objaśnić jak to ustawić? bo jestem w tym zielony
1. Tak
2. Tak
3. Tak. Wchodzisz na facebooka z fake konta, tworzysz grupę publiczną, stawiasz jakiś tekst + obrazek + link w nim. Dodajesz posta. Klikasz godzinę dodania posta. Kopiujesz link z okna przeglądarki. Wchodzisz na earnsub, najeżdżasz na program, klikasz przycisk z ikonką fejsa, potem wklejasz link w promowane posty i włączasz viral. Gotowe
Czyli jak pierwsze dni miesiąca jestem zawsze na delegacji/wyjeździe to nie wypłacę? ; )
Glosy:
08-09-2015 22:03
szpilmen
Forumowy Fanatyk
Liczba postów: 973
Dołączył: Mar 2012
Reputacja:
397 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 450.00
RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej
(08-09-2015 22:03)chomik3 napisał(a):
(08-09-2015 15:57)szpilmen napisał(a):
(08-09-2015 12:01)chomik3 napisał(a): System wypłat jest trochę dziwny...
Chce dołączyć rachunek a tu wywala, że wypłatę zlecić można tylko na początku miesiąca... Nie prościej byłoby jakbym już sobie zakolejkował wypłatę i czekała by ona po prostu na realizację?
Poza tym pisze, że można zlecić wypłatę w pierwsze dni miesiąca, ale nie pisze ile tych dni jest.
W pierwsze 3 dni można zlecić wypłatę każdego miesiąca. Informacje są w temacie + FAQ. Na chwile obecną systemu wypłat nie zmienimy. Myślę że za 2-3 miesiące wejdą normalne wypłaty do których jesteście przyzwyczajeni.
(08-09-2015 12:51)SokoleOko napisał(a): viralka już działa i można z niej korzystać ? jest ona dostępna dla wszystkich za darmo? może ktoś objaśnić jak to ustawić? bo jestem w tym zielony
1. Tak
2. Tak
3. Tak. Wchodzisz na facebooka z fake konta, tworzysz grupę publiczną, stawiasz jakiś tekst + obrazek + link w nim. Dodajesz posta. Klikasz godzinę dodania posta. Kopiujesz link z okna przeglądarki. Wchodzisz na earnsub, najeżdżasz na program, klikasz przycisk z ikonką fejsa, potem wklejasz link w promowane posty i włączasz viral. Gotowe
Czyli jak pierwsze dni miesiąca jestem zawsze na delegacji/wyjeździe to nie wypłacę? ; )
Nie dajmy się zwariować że zawsze w pierwsze 3 dni miesiąca jesteś na delegacji, nie masz internetu w telefonie etc.
Zawsze możesz maila napisać jak wrócisz z delgacji to wł Ci możliwość zlecenia wypłaty.
Glosy:
09-09-2015 10:18
bimber14
Bywalec
Liczba postów: 294
Dołączył: Sep 2013
Reputacja:
41 Forum Gold: 80.00
RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej
Wytłumaczy mi ktoś że tak powiem łopatologicznie zasade działania virala i co zrobic zeby udostępnić program ofiarom? Pod co go podpiąć żeby się pokazał np fb podglądacz. Albo jak stawić linka do programu żeby ktos mógł zobaczyc ze jest coś takiego. Wiem ze może pytania lamusa ale miałem naprawde długą przerwe w zarabianiu przez neta a tym bardziej że wczesniej zarabiałem przez PPA
Glosy:
09-09-2015 20:01
Lotheo
Stały Bywalec
Liczba postów: 603
Dołączył: Jun 2015
Reputacja:
280 Forum Gold: 0.00