Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej (/Temat-Earnsub-pl-Innowacja-w-premium-sms-Viral-fb-refferal-locker-skracacz-i-wiecej-115870)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - szpilmen - 13-06-2015 10:41

Earnsub.pl - Innowacyjny serwis sms premium.[Obrazek: be.png]

Co nas wyróżnia od konkurencji?
-Zintegrowany viral facebook do każdego programu:
* Możliwość dodania 10 różnych postów.
* Dodanie własnej domeny.
* Dodanie własnego obrazka w podglądzie.
* Zamiast brzydkiego okienka, reklama pepsi która podnosi wiarygodność.
* Autorski skrypt, nie braliśmy gotowych, darmowych rozwiązań.
* Viralka się nie sypie jak to w przypadku darmowych wersji.
* Viralce zamyka się okno po pewnym czasie od pierwszego klika, więc nie dojdzie do sytuacji że reklama będzie zasłaniała ofertę.

-Referral locker (aby odblokować dostęp do oferty, ofiara musi wysłać swój specjalny link 10 osobom, te osoby aby odblokować treść też muszą rozesłać link dalej):
* Możliwość ustawienia tekstu zachęcającego do rozesłania linku.
* Możliwość ustawienia obrazka zachęcającego do rozesłania linku.

-Wysoko konwertujące programy:
* Grafik z 6 letnim doświadczeniem.
* Legalnie ukryta stopka.
* Posiadamy podpisaną umowę z grafikiem. Gwarantujemy Wam miesięcznie min 2 nowe programy.

-Skracacz:
* Na start 50 domen. Domeny są śmieciowe (typu ga, gq, ml, lecz nie wpływa to na konwersje).
* Dzięki licznym testom, nasze domeny wytrzymują parę dni/tygodni.
* 10 nowych domen tygodniowo, jeśli macie propozycje co do domen wystarczy mu przesłać informacje na zarabiam bądź gg (niżej).
* Skracacz nie jest autorski, skrypt został zakupiony.

-Gateway (wkrótce).

-Stawki:
* 1.50
* 3.50
* 7
* 10
* Możliwość szybkiej edycji stawki do danego programu/linku. Przydatne narzędzie dla osób, którzy zarabiają na blogach.

-Programy:
[Obrazek: 7.jpg]

[Obrazek: 6.jpg]

[Obrazek: 5.jpg]

[Obrazek: 4.jpg]

[Obrazek: 3.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 1.jpg]

Nasza ekipa:
Szpilmen
* Właściciel serwisu, można pisać w każdej sprawie.
GG: 2038313

@[So*Izzy]
* Pomoc w sprawach ogólnych.
GG: 54377738

@[Kede]
* Nasz grafik.
GG: 3643569

Wszelkie problemy/pytania proszę kierować na [email protected] lub do Administracji.

Zasada działania virala:





RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - selfie - 13-06-2015 10:54

Zapowiada się naprawdę ciekawie. Jak będę w domu to na pewno przetestuje Big Grin


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - szykiryki - 13-06-2015 11:00

Wygląda całkiem przyjemnie.
Program pliki (a tylko ten mnie interesuje Smile) bardzo ok.

Chcialabym tylko zapytać, co kryje się pod hasłem "legalnie ukryta stopka"?

Powodzenia!


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - FreeZzz - 13-06-2015 11:02

(13-06-2015 11:00)szykiryki napisał(a):  Wygląda całkiem przyjemnie.
Program pliki (a tylko ten mnie interesuje Smile) bardzo ok.

Chcialabym tylko zapytać, co kryje się pod hasłem "legalnie ukryta stopka"?

Powodzenia!

[Obrazek: 56743062879276739609.jpg]
Wygląda to tak, nie ma napisu że strona jest Typ landing page Wink
Czyli odniesienie do regulaminu gdzie wszystko jest zgodne z prawem Wink


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - szpilmen - 13-06-2015 11:05

(13-06-2015 11:00)szykiryki napisał(a):  Wygląda całkiem przyjemnie.
Program pliki (a tylko ten mnie interesuje Smile) bardzo ok.

Chcialabym tylko zapytać, co kryje się pod hasłem "legalnie ukryta stopka"?

Powodzenia!

Nasz prawnik, który pisał regulamin stwierdził że nie musimy mieć stopki długiej z kosztami, tylko możemy mieć odnośnik do regulaminu.

Wygląda to tak:
http://scr.hu/20z2/5pgqg


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - szykiryki - 13-06-2015 11:18

Dzięki chłopaki za szybką odpowiedź.

Ostatnie pytanie z mojej strony: umożliwiacie rozliczenie na zasadach umowy o dzieło?


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - damko123 - 13-06-2015 11:19

Witam.

A jak wyglądają u Was wypłaty ?Wink


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - szpilmen - 13-06-2015 11:20

(13-06-2015 11:18)szykiryki napisał(a):  Dzięki chłopaki za szybką odpowiedź.

Ostatnie pytanie z mojej strony: umożliwiacie rozliczenie na zasadach umowy o dzieło?

Myślę że z tym nie będzie najmniejszego problemu. Dziś specjalnie dla Ciebie napiszę do księgowej. Do paru dni dam odpowiedź tutaj/pw.


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - FreeZzz - 13-06-2015 11:25

(13-06-2015 11:19)damko123 napisał(a):  Witam.

A jak wyglądają u Was wypłaty ?Wink

Wypłatę można zrealizować w 3 pierwsze dni każdego kolejnego miesiąca.
Więcej:
http://earnsub.pl/faq.php


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - melkao - 13-06-2015 11:27

Takie jedno podstawowe pytanie.

Po co wchodzicie na rynek z nowym serwisem i z programami które są w 5 innych działających już serwisach?

Jedno i to samo...