Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →

Nowy wygląd Zarabiam.com — zobacz, co się zmieniło →


Odpowiedz 
Dziwny dźwięk w słuchawkach!

Autor Wiadomość
Post: #1
Dziwny dźwięk w słuchawkach!
Sprawdź:
Witam!
Mam problem przedziwaczny z słuchawkach.
Polega on na tym, że dzwięk przekształca się na gorszy i już opisuję jak.
Podczas grania w gry nie słychać rozmów, to znaczy słychać, ale bardzo cichutko, a dźwięk przetwarza się w fale radiowe i to wszystko przerywa min. raz będzie okay, a raz na jakiś czas źle.
O dziwo problem ten występował na poprzednim kompie i znikał po jakimś czasie. Po przełożeniu w obie gniazdka kabla niczego to nie zmienia.
No litości! Gram w Battlefield 4, a czuję jakbym grał w pasjamsa...

Komp nowiutki dzisiaj odebrany ze sklepu. Windowsik siódemeczka Dodgy
Post: #2
RE: Dziwny dźwięk w słuchawkach!
Kiedyś miałem podobny problem, gdy używałem programu Audacity. Nie wiem co było przyczyną, ale odinstalowałem go i zaczęło działać normalnie Xpokerface
Post: #3
RE: Dziwny dźwięk w słuchawkach!
(23-11-2013 16:51)MartinS napisał(a):  Kiedyś miałem podobny problem, gdy używałem programu Audacity. Nie wiem co było przyczyną, ale odinstalowałem go i zaczęło działać normalnie Xpokerface

Ja tam też maiłem ten program i problemów nie było.
Post: #4
RE: Dziwny dźwięk w słuchawkach!
Powiem Ci tak, też miał taki problem a co najlepsze jak zmieniałem głośność słuchawek to jak bym zmieniał fale w radiu Big Grin
Musiałem zmienić słuchawki, i problem ustąpił. Skoro piszesz że występował na poprzednim kompie to pewnie jest coś z nimi nie tak.
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziwny problem z WIFI dudko22 1 3,221 22-03-2018 18:26
Ostatni post: daveypie
  Dziwny problem z klawiauTra DJAd1 7 3,237 23-04-2011 22:02
Ostatni post: DJAd1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: