Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwny dźwięk w słuchawkach! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Dziwny dźwięk w słuchawkach! (/Temat-Dziwny-dzwiek-w-sluchawkach-80457)



Dziwny dźwięk w słuchawkach! - pietruch78 - 22-11-2013 22:06

Witam!
Mam problem przedziwaczny z słuchawkach.
Polega on na tym, że dzwięk przekształca się na gorszy i już opisuję jak.
Podczas grania w gry nie słychać rozmów, to znaczy słychać, ale bardzo cichutko, a dźwięk przetwarza się w fale radiowe i to wszystko przerywa min. raz będzie okay, a raz na jakiś czas źle.
O dziwo problem ten występował na poprzednim kompie i znikał po jakimś czasie. Po przełożeniu w obie gniazdka kabla niczego to nie zmienia.
No litości! Gram w Battlefield 4, a czuję jakbym grał w pasjamsa...

Komp nowiutki dzisiaj odebrany ze sklepu. Windowsik siódemeczka Dodgy


RE: Dziwny dźwięk w słuchawkach! - MartinS - 23-11-2013 16:51

Kiedyś miałem podobny problem, gdy używałem programu Audacity. Nie wiem co było przyczyną, ale odinstalowałem go i zaczęło działać normalnie Xpokerface


RE: Dziwny dźwięk w słuchawkach! - pietruch78 - 23-11-2013 20:29

(23-11-2013 16:51)MartinS napisał(a):  Kiedyś miałem podobny problem, gdy używałem programu Audacity. Nie wiem co było przyczyną, ale odinstalowałem go i zaczęło działać normalnie Xpokerface

Ja tam też maiłem ten program i problemów nie było.


RE: Dziwny dźwięk w słuchawkach! - KerPwn - 23-11-2013 20:50

Powiem Ci tak, też miał taki problem a co najlepsze jak zmieniałem głośność słuchawek to jak bym zmieniał fale w radiu Big Grin
Musiałem zmienić słuchawki, i problem ustąpił. Skoro piszesz że występował na poprzednim kompie to pewnie jest coś z nimi nie tak.