Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
No i mamy nowy miesiąc. Wykresy dzisiaj szalały jak opętane w momencie odczytów. Potem z kolei rynek strasznie zamulał. Stąd też dzisiaj postawiłem trzy opcje ale liczę to jako dwie Poniżej wyjaśniam dlaczego.
Podsumowanie:
ZYSK/STRATA = +35,75€
GBP/USD - Zagranie PUTx 2
Tutaj mam tylko jedno zdjęcie bo coś mi się MT4 zwieszał i nie chciały screeny się tworzyć:
Pierwsza czerwona linia to zagranie tej opcji na 25 minut. Niestety trochę się pośpieszyłem. Zagranie za 25€ zakończyło się stratą w miejscu drugiej czerwonej linii. Mogłem poczekać jeszcze aż RSI osiągnie trzeci szczyt. Zdecydowałem się jednak postawić jeszcze raz opcję na PUT, tym razem za 50€ (wiem, odradzam progresję ale tutaj akurat byłem niemalże 100% pewny odbicia ) na 15 minut wygaśnięcia. Dobrze zrobiłem, że nie na 30min bo przy 10:30 były dane i cena skoczyła na chwilę bardzo w górę.
Rezultat: Pierwsza opcja nie weszła bo nie poczekałem do pełnej godziny. Na pełnej godzinie elegancko weszła druga opcja PUT na 15 minut wygaśnięcia.
EUR/USD - Zagranie CALL
Tutaj już klasyczne wejście, rynek się troszeczkę opanował. RSI nisko, przebite wsparcie, BB się zgadzają, więc postawiłem za 25€ na 20 minut.
Rezultat: Rynek nie sprawiał w tym przypadku problemów. Sukces. Mimo wszystko jednak odpuściłem już na dzisiaj granie. Jest zysk, nie warto tego psuć.
Glosy:
01-07-2015 15:05
miki87
Świeżak
Liczba postów: 45
Dołączył: Jun 2015
Reputacja:
3 Forum Gold: 0.00
Uwielbiam ten dziennik
Analiza twoich ruchów i dopiero później doczytanie co o nich napisałeś na prawdę daje sporo wiedzy
I daje to duzo więcej niż czytanie ton artykułów z miliardem słów , tutaj można wiedzieć na co patrzeć i uczyć się powoli ale z sensem
Jak znajdę wkońcu brokera dla siebie również założe dziennik
Ps moja skuteczność to ponad 80 %
Zaglądam tu od dawna
Jak się nastawiłeś na opcje psychicznie że nadal na nich grasz ? potrafią napsuć nerwów
Glosy:
01-07-2015 21:32
cezary188
Świeżak
Liczba postów: 3
Dołączył: Jun 2012
Reputacja:
0 Forum Gold: 0.00
(01-07-2015 21:32)Make it napisał(a): Uwielbiam ten dziennik
Analiza twoich ruchów i dopiero później doczytanie co o nich napisałeś na prawdę daje sporo wiedzy
I daje to duzo więcej niż czytanie ton artykułów z miliardem słów , tutaj można wiedzieć na co patrzeć i uczyć się powoli ale z sensem
Jak znajdę wkońcu brokera dla siebie również założe dziennik
Ps moja skuteczność to ponad 80 %
Zaglądam tu od dawna
Jak się nastawiłeś na opcje psychicznie że nadal na nich grasz ? potrafią napsuć nerwów
Make it - Rzadko mnie ludzie zachwalają, a szczególnie mój dziennik, wiec dziękuje za te miłe słowa. Na pewno nie podchodzę do tego, że zawsze będę wygrywał, więc licze się ze stratami, które u mnie się zdarzają. Jeśli nie ponosisz się emocjom, to możesz naprawdę sporo zyskać, najważniejsze to się nie odgrywać, bo jeśli raz to zrobisz i nawet Ci się uda, później może być całkiem odwrotnie. Czasami mam dość opcji, bo jestem akurat typem człowieka, który lubi zmiany (nie lubię monotonni). Z stąd też rzadziej inwestuje. Nie jest to również praca marzeń, ale duży plus to że sam jestem sobie Panem i mogę siedzieć w domu i decydować o własnej przyszłości finansowej, to mi się podoba
(03-07-2015 17:49)cezary188 napisał(a): Maliniak wez nie badz zyla przejdz sie po kalkulator i zrob podsumowanie miesiaca
cezary188 - wyszło z Opteck 173.82 euro zarobione już po odliczeniu strat,
(03-07-2015 19:06)ZidaneNS napisał(a): Witaj @[Vip]MLN
Na jakim serwisie grasz?