Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu osób poszukuje źródła zarobku w sieci, dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W obecnych czasach zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą dla pracy na etacie. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, każdy kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń!

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czatf),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
 • 0 Głosów - 0 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
[Darmowy e-book w pełnej wersji] Tworzymy bota na Messengerze cz. II » Pokazujemy, jak stworzyć bota na Messengerze, dzięki któremu będziesz zarabiać każdego dnia

Autor Wiadomość
MyLead.pl Offline
Oficjalne Konto

Liczba postów: 1,090
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 634 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 4,760.00
Post: #1
Smile [Darmowy e-book w pełnej wersji] Tworzymy bota na Messengerze cz. II
Sprawdź:
II część e-booka: Tworzymy bota na Messengerze
Link do I części: https://zarabiam.com/Temat-Darmowy-e-boo...rze-170240

Widząc już kilka screenów na pewno warto wziąć pod uwagę coś jeszcze - reakcję na wybór rozmówcy. Przez dwa ostatnie bloki jego wybory nie miały żadnego znaczenia. Mimo to użytkownik zawsze otrzymywał odpowiedź odnośnie swojego zdania. Ta wiadomość powinna zachować się uniwersalnością. Dokładnie tak, jak ta przedstawiona wyżej. Zapytajmy więc, jaki jest wymarzony wiek dziewczyny rozmówcy. Pytanie to jest o tyle istotne, że oferta portali randkowych jest szeroka – są portale dedykowane dla młodszych odbiorców, jak i takie, które są kierowane bardzo jawnie do tych starszych, co nierzadko wiąże się z lepszym wynagrodzeniem.

[Obrazek: 35.png]

Nie zapominaj, że jest to moment, w którym każda odpowiedź to przekierowanie na inny blok. Budowa trzech następnych bloków jest bardzo podobna. Zawiera ona takie same treści. Różni się jedynie linkiem afiliacyjnym, a także zdjęciami kobiet.

[Obrazek: 36.png]

Klient otrzymuje informację, na ostateczną propozycję miały wpływ jego poprzednie wybory. Warto w tym miejscu dodać ikonkę pisania. Można również wydłużyć czas oczekiwania na pojawienie się wiadomości, by stworzyć wrażenie, że system nad czymś myśli – kalkuluje najlepsze rozwiązanie. W końcu pojawia się propozycja. Ta jednak musi zostać przestawiona atrakcyjnie – to ostatni krok. Bardzo ważny, ponieważ na tak zaawansowanym etapie nie możemy stracić klienta.

[Obrazek: 38.png]

Przejdźmy do tworzenia galerii. Każde zdjęcie posiada swój tytuł w postaci nazwy/loginu dziewczyny. Każda z dziewczyn posiada przycisk z identycznym linkiem afiliacyjnym. Istnieje również możliwość wstawienia opisu, my jednak z tej możliwości nie skorzystaliśmy.

Klient może więc wybrać dziewczynę, z którą chce spędzić wspaniałe chwile. Co jednak, jeśli klient wcale nie oczekuje seksu? Wtedy przechodzimy do bloku „Miłość - główny”. W zapomnienie odchodzą też wszystkie bloki związane z seksem, o których mowa była przed chwilą.

Jednocześnie przenosimy się do momentu, w którym pytaliśmy klienta o oczekiwania. Hipotetycznie przyjmijmy, że zdecydował on wtedy, że chce znaleźć prawdziwą miłość. Bot daje mu więc tego, czego oczekuje. Jest to główny cel bota - trafiać do klienta w bardzo stargetowany sposób bez zadawania ogromu pytań.

[Obrazek: 39.png]

Treści tworzymy podobnie jak przy blokach związanych z seksem, a więc dodajemy reakcje na poprzednią odpowiedź, animację pisania, tekst z przyciskami. O ile w przypadku poprzednich bloków wykorzystywaliśmy osobny przycisk pomijający pytania – „Chcę seksu bez pytań”, tak teraz zostanie to zastąpione przez „Miłość bez pytań”.

[Obrazek: 40.png]

Odpowiedź na pytanie powoduje przejście do następnego pytania. Jednocześnie wybór którejkolwiek z opcji nie wpływa na dalszy przebieg rozmowy, a kliknięcie w dodatkowy przycisk od razu przekierowuje do bloku „Miłość - 18-35+”, a więc bezpośrednio do propozycji portalu randkowego. Tak samo dzieje się w przypadku następnego bloku – „Miłość - zarabianie”.

[Obrazek: 41.png]

I tutaj znów pytanie nie ma wpływu na przedstawioną wkrótce propozycje portalu randkowego. Wszystkie odpowiedzi przekierowują użytkownika do „Miłość - wiek”, oczywiście za wyjątkiem dodatkowego przycisku.
[Obrazek: 42.png]
Pytanie o wiek przy blokach związanych z seksem miało ogromny wpływ na przedstawione propozycje. Tutaj tak nie jest – niezależnie od udzielonej odpowiedzi, rozmówcy zostanie zaproponowany zawsze ten sam portal randkowy, a przekierowanie następuje zawsze na ten sam, a więc ostatni blok.
[Obrazek: 43.png]

Przechodzimy więc do głównej propozycji. Rozmówca dostanie propozycję założenia konta na platformie eDarling z wykorzystaniem linka afiliacyjnego. Nieznacznie zmieni się tylko treść ostatniej wiadomości i oczywiście rodzaj Pań w galerii.
[Obrazek: 44.png]

Jak sam widzisz, galeria jest bardziej stonowana i zawiera też informacje o każdej z kobiet.
[Obrazek: 45.png]

Nasz bot jest gotowy do działania. Najlepiej przetestować go klikając w opcję w prawym dolnym rogu ekranu.

[Obrazek: 46.png]

Podsumowanie i demo bota – sprawdź, jak to działa w praktyce

Bot działa dokładnie tak, jak zaplanowaliśmy to podczas tworzenia projektu. Ten chatbot został przez nas realnie zrealizowany - możesz go sprawdzić klikając w banner widoczny niżej.

[Obrazek: chatbot.png]

Pamiętaj, że system, który stworzyliśmy jest tylko przykładem i inspiracją. Boty są bardzo elastyczne - zachęcamy Cię do edytowania i ulepszania rozwiązań proponowanych w tym e-booku.


No dobrze, ale gdzie najlepiej promować bota?

[Obrazek: gdzie-promowac.png]

Własna strona WWW

Jeśli posiadasz swój portal internetowy, to musisz pamiętać o Customer Chat. Jest to plugin zaprojektowany przez Facebooka, który pozwala wygodnie skontaktować się z Tobą z poziomu strony WWW. Wystarczy tylko jedno kliknięcie, by móc szybko skontaktować się z wirtualnym doradcą.

[Obrazek: 16.png]

Customer Chat najlepiej stworzyć za pośrednictwem platformy, którą wykorzystasz do tworzenia bota. Otrzymasz krótki kod, który wystarczy wkleić w źródła strony.

Landing page

Niektóre z platform do generowania botów pozwalają na zbudowanie specjalistych landing page, dzięki którym można rozpocząć rozmowę. Przykładowy landing może wyglądać WŁAŚNIE TAK [link]. Nie musisz więc stosować dodatkowych rozwiązań i poświęcać ogromu czasu na realizację.

[Obrazek: 12.png]

Social media

Boty są idealne dla każdego, kto prowadzi fanpage. Są one także dobrym rozwiązaniem dla osób próbujących zarabiać na Facebooku, np. na grupach. Zamiast wysyłać linki afiliacyjne po grupach, męczyć się z blokadami lub zmuszać klienta na przejście na Twoje prelandery, możesz zbudować w nim poczucie bezpieczeństwa za pomocą prywatnej konwersacji, pod koniec której następuje przekierowanie, które nie jest obarczone jakimikolwiek blokadami.

Płatne reklamy

To bardzo logiczny ruch, nawet sam Facebook udostępnił specjalny przycisk CTA – „Wyślij wiadomość”, który pozwala w bardzo łatwy sposób nawiązać konwersację z botem. Płatne reklamy mają dużą zaletę jeśli chodzi o profilowanie. Doskonale dopasowują treść do odbiorcy. Zdecydowanie warto je przetestować. Zamiast przechodzić na zewnętrzną stronę, można zaproponować mu darmowe futurystyczne rozwiązanie.

Specjalne materiały

Refflinki

Możesz przekierować klienta do danego etapu dyskusji. To znaczy, że nie musi on rozpoczynać jej od podstaw. Jest to przydatne, jeśli promujesz swojego bota jednocześnie w wielu miejscach. Przyjrzyj się temu przykładowi - promujesz swojego chatbota na grupach na Facebooku. Te mogą mieć dwa typy - dla samotnych lub dla szukających flirtu. Ci pierwsi najprawdopodobniej są osobami samotnymi i potrzebującymi miłości. Możesz więc przekierować odbiorcę od razu do części rozmowy o miłości - dzięki temu klient nie musi przechodzić przez całą dyskusję i szybko otrzyma to, czego szuka.

Refflinki utworzysz poprzez kliknięcie w „Link” w wybranym bloku.

[Obrazek: 15.png]

„Send to Messenger” albo checkbox

Rozwiązanie to pozwala otworzyć okno konfiguracji, lecz nadal trzeba dokonać interakcji i należy zrobić to w momencie korzystania z narzędzia. „Send to Messenger” jest tylko jednym przyciskiem, który informuje naszego bota o chęci rozpoczęcia rozmowy przez klienta. Po kliknięciu chatbot samodzielnie i automatycznie wysyła wiadomość z powitaniem.

Klient można na nią odpisać w dowolnym momencie, a dodatkowo rozmowa będzie prowadzona przez Messengera. Rozwiązanie to można wykorzystywać też w formie checkboxa, gdzie należy zaznaczyć chęć kontaktu.

[Obrazek: 14.png]

Messenger Code

Messenger Code to kod, który wystarczy tylko zeskanować, by natychmiast móc rozpocząć rozmowę z daną stroną. Możesz śmiało wykorzystywać go również w materiałach promocyjnych lub w profilach na innych portalach społecznościowych. Messenger Code możesz utworzyć w narzędziu online, które dostępne jest TUTAJ [link].

Ważne pytania

[Obrazek: 13.png]

Czy to jest drogie?

Niektóre chatboty są naprawdę drogie, lecz cena zależy głównie od liczby subskrybentów. Jeśli nie zależy Ci na subskrypcjach, a masz zamiar wykorzystywać tą funkcjonalność tylko do nabijania nowych rozmówców, którzy nie muszą być Twoimi potencjalnymi klientami przez dłuższy okres czasu, to nie musisz wnosić opłaty za nic. Oczywiście brak opłat wiąże się z pewnymi ograniczeniami, w postaci pierwszej wiadomości do klienta, która jest informacją o braku opcji premium, a także niemożność skorzystania z mocno zaawansowanych opcji tworzenia bota, lecz do samej afiliacji te narzędzia nie są Ci potrzebne.

Jeśli jednak Twoim priorytetem jest budowanie bazy subskrybentów, to ceny wahają się pomiędzy 15$/miesięcznie za 500 subskrybentów, kończąc na 300$/miesięcznie za nielimitowaną ilość subskrybentów.

Jak zbieranie bazy marketingowej ma się do RODO?

Jeśli chcesz korzystać z możliwości subskrypcji w celu zbudowania bazy marketingowej, to Twój bot będzie musiał zostać zweryfikowany i zaakceptowany przez Facebooka. Wymagany jest znacznik „Subscription”. O znacznik możesz się ubiegać w prosty sposób - Facebook udostępnił w tym celu formularz zgłoszeniowy. Wszystkie zgody, które będzie musiał zaakceptować użytkownik nie muszą być pisane językiem prawniczym.

Czy chatboty mają jakieś wady i wiążą się z zagrożeniami?

Chatboty są wolne od wad. Jeśli jednak na siłę chcielibyśmy coś znaleźć, to rzecz jasna chatboty wymagają dostępu do Internetu, tak samo jak inne aplikacje mobilne i strony WWW. Konieczne jest również posiadanie aplikacji Messenger (lub konta Facebook), co także nie jest żadną przeszkodą, ponieważ posiada je prawie każdy z nas. Podsumowując: Boty są bardzo bezpiecznym rozwiązaniem skierowanym do większości osób działających w sieci.

Mam problem z linkami afiliacyjnymi w botach – co mogę zrobić?

Taki problem nie powinien mieć miejsca – obecnie linki wykorzystywane w botach nie są sprawdzane przez system Facebooka, lecz zdarza się, że mimo to mają one problemy z prawidłowym działaniem. W takim przypadku dobrze jest skorzystać ze skracaczy linków – najlepiej będzie zrobić to poprzez popularny system bloga – Wordpress. Należy połączyć go z wtyczką „URL Shortener by MyThemeShop”. To połączenie powinno Ci pomóc rozwiązać problem.
Gdzie znajdę „materiały specjalne” omawiane w tym artykule?

Wszystkie funkcjonalności, które możesz wykorzystać do promocji, są udostępnione na platformie służącej budowaniu bota, z której skorzystałeś. Na przykład w Chatfuel jest to zakładka „Grow”, do której należy przejść z menu po lewej stronie w panelu tworzenia danego bota.

Tworzymy quiz i sami zarabiamy

Jakie programy partnerskie użyliśmy?

W tym projekcie wykorzystamy 3 konkursy z oferty sieci afiliacyjnej MyLead.

Rossmann - Bon 200 zł

Stawka: 3,08PLN | Model: CPL, wypełnienie formularza | Podgląd: KLIK
Rossmann będzie programem z nagrodą kierowaną do kobiet.

[Obrazek: zobaczprogram.png]

Biedronka Karta Podarunkowa - PL
Stawka: 2,31 PLN | Model: CPL | Podgląd: KLIK
McDonald’s będzie programem z nagrodą kierowaną do obu

[Obrazek: zobaczprogram.png]

BP Darmowe paliwo

Stawka: 3,15PLN | Model: CPL, wypełnienie formularza | Podgląd: KLIK
BP będzie programem z nagrodą kierowaną do mężczyzn.

[Obrazek: zobaczprogram.png]

Gotowy? No to zaczynamy!

Opis projektu

Można powiedzieć, że ten bot będzie swego rodzaju wyzwaniem. Będzie polegał on na przeprowadzeniu prostego testu. Użytkownik w zamian za rozwiązanie testu otrzyma szansę na odebranie cennych nagród, np. bonów do popularnych sieci sklepów. Warto tu podkreślić prostotę testu, ponieważ to ważny element. Zależy nam, by rozmówca zdobył jak największą ilość punktów. Quiz będzie zestawem pytań, a na końcu klient otrzyma swój wynik poprawnych odpowiedzi. Każde pytanie będzie miało cztery warianty odpowiedzi.

Tworzymy plan działania

[Obrazek: 1.png]

Oto treść wiadomości powitalnej. Krótko mówiąc, jest to Wiadomość, którą widzi użytkownik przy chęci podjęcia interakcji, wymagająca działania z jego strony. Od razu na wstępie informuje o możliwości zdobycia cennych bonusów. Po kliknięciu w przycisk rozpoczyna się test.

[Obrazek: 2.png]
[Obrazek: 3.png]

System zbudowany jest tak, że bez trudu rozpoznaje poprawne i błędne odpowiedzi. Jest też możliwość tworzenia pytań multimedialnych bazujących na filmach lub wiadomościach dźwiękowych. Dzięki temu test nie jest bardzo nudny, a dodatkowo może wydawać się trudniejszy. Jego rozwiązanie może też zająć nieco więcej czasu, co może pozytywnie wpływać na wiarygodność nagrody. Pamiętaj, że test jest w pełni edytowalny - jeśli chcesz, by był jak najprostszy, to możesz wykorzystać we wszystkich pytaniach wyłącznie tekst.

[Obrazek: 5.png]

Pytania mamy więc za sobą. Łącznie było ich pięć, co znaczy, że maksymalnie można zdobyć pięć punktów. Po udzieleniu odpowiedzi, system sam obliczy punkty, a rozmówca otrzyma jedną z trzech odpowiedzi.

[Obrazek: 7.png]

Niezależnie od tego, jaką ilość punktów zdobędzie klient, może odebrać nagrodę. Zdobycie chociażby jednego punktu spowoduje wysłanie wiadomości z pochwałami, co buduje poczucie możliwości odebrania bonusu.

[Obrazek: 8.png]

Klient ma do wyboru trzy programy partnerskie, a w tym bon do sieci Rossmann (co z pewnością w większości zostanie wybrane przez kobiety), sieci restauracji McDonald’s (uniwersalny program, dla każdego, ale my skierowaliśmy ten program do młodszych odbiorców obu płci), a dla mężczyzn przeznaczona jest trzecia oferta - bony do sieci stacji benzynowych BP. Po kliknięciu na „ODBIERAM ?” następuje przekierowanie z wykorzystaniem linka afiliacyjnego.

Budujemy i tworzymy

Posiadasz już konto na Chatfuel, więc zajmijmy się tworzeniem bota. Poprzedniego bota tworzyliśmy od podstaw. Więc teraz śmiało możemy wykorzystać szablon. Chatfuel posiada wiele gotowych botów, które można zedytować według własnych preferencji. My wybiermy szablon, który nazywa się „Quiz Score”.

[Obrazek: 1.png]

Kliknij przycisk “Preview”, a następnie “Use template”. Brawo, bot został utworzony!

[Obrazek: 2.png]

Musisz go oczywiście połączyć z istniejącym fanpage Twojego autorstwa. Aby to zrobić, kliknij w przycisk “Connect” i wybierz z listy stronę, pod którą ma działać nasz powstający bot.
[Obrazek: 3.png]

Ostatnim razem budowaliśmy bota od podstaw. Tym razem sprawa wygląda inaczej, gdyż szablon mamy prawie gotowy - ma uzupełnione pytanie, wszelkie treści, ma również gotowy algorytm realnie podliczający zdobyte punkty. W tym projekcie będziemy edytować dwa elementy - treść pytań i treść przycisków - odpowiedzi. Zacznijmy od podstawowej wiadomości, czyli “Welcome Message”.
[Obrazek: 4.png]

Zmian w treści można dokonać na przykład w taki sposób. Oczywiście wiele zależy od Ciebie i Twojego pomysłu na bota. Pamiętaj też o edycji przycisku. I to w sumie koniec zmian - nasza wiadomość powitalna jest gotowa. Przejdźmy więc do pytań.

[Obrazek: 5.png]

Do edycji mamy pięć pytań.

[Obrazek: 6.png]

W naszym przypadku w większości wykorzystaliśmy to, co dają możliwości tego szablonu, pozostawiając przykładowo pytania z materiałami wideo (pytanie 2 i 5). Bardziej zmieniliśmy pytanie nr 3, które dotyczyło muzyki. Audio to atrakcyjny dodatek, ale nie chcieliśmy wydłużać testu. U nas pytanie 3 stało się pytaniem tekstowym.
[Obrazek: 7.png]

Ważnym elementem są przyciski z odpowiedziami. Najpewniej zdecydujesz się na zastosowanie własnych odpowiedzi i dostosowanie treści przycisków. Zwróć uwagę na oznaczenia Right_answer i Wrong_answer. Pamiętaj o tym i dokonaj podmiany.

[Obrazek: 8.png]

Właśnie skończyłeś podmieniać treść pięciu pytań. Nadszedł więc czas na zabranie się za wyniki, a właściwie sposób ich przekazania rozmówcy. Do tego służyć Ci będą 3 bloki.

[Obrazek: 9.png]

Domyślnie rozwiązanie testu to koniec zabawy - po tym nic nie następuje już nic. W naszym przypadku istotny jest ostatni element, czyli propozycja skorzystania z linku afiliacyjnego. Z powodu treść skierowana do odbiorcy zawsze będzie miała pozytywny wydźwięk, niezależnie od wyniku testu. Oprócz tego musimy stworzyć też przycisk, który pozwoli przejść dalej.

[Obrazek: 10.png]

Jak widzisz na grafice, przycisk odnosi się do bloku „Nagroda”. To jedyny blok w tym bocie, który musi zostać stworzony przez nas osobiście. Zróbmy to. Dodajemy dwie wiadomości przecięte animacją pisania, a na koniec dodajemy galerię z 3 zdjęciami i 3 przyciskami, przy czym każdy przycisk to inny link afiliacyjny.

[Obrazek: 11.png]

Pamiętaj, żeby każdy z trzech bloków wyświetlających informację o wyniku zawierał przekierowanie na blok nagrody.
Tak właściwie pozostało nam tylko testowanie. Dobrze jest zrobić to kilka razy, przechodząc przez różne scenariusze wyboru.

Podsumowanie i demo bota – sprawdź go w praktyce

Bot działa tak, jak to sobie wymyśliliśmy. Ten chatbot został przez nas realnie zrealizowany - możesz sprawdzić go klikając w banner znajdujący się niżej.

[Obrazek: chatbot.png]

Pamiętaj, że system, który stworzyliśmy, jest jedynie przykładem. Boty są bardzo elastyczne - zachęcamy Cię do edytowania i ulepszania rozwiązań proponowanych w tym e-booku.

O czym jeszcze należy pamiętać?

Wiesz już w jaki stworzyć stworzyć własnego chatbota. Na koniec mamy dla Ciebie kilka złotych rad. Pamiętaj o nich:

1. Po pierwsze: pomysł - przemyśl go dobrze i odpowiedz sobie na pytanie, co chcesz zrobić. Swoją ideę możesz rozpisać na kartce papieru; kierowanie się nią w trakcie budowania bota bardzo Ci się przyda i pozwoli pamiętać o każdym elemencie Twojego systemu; zawsze kieruj się najważniejszym pytaniem – „Jaki problem rozwiążę za pomocą bota?”.

2. Po drugie: interaktywność – bot powinien mieć możliwość komunikacji dwustronnej - klient zawsze musi mieć pewność, że propozycja przedstawiona przez chatbota jest dopasowana do jego potrzeb.

3. Po trzecie: nie śpiesz się – najprostszego bota możesz zrobić nawet w kilkanaście minut, ale postaraj się stworzyć naprawdę świetny projekt.

4. Po czwarte: bądź profesjonalny – łączy się to z poprzednim punktem – zadbaj o profesjonalne treści, a w tym: teksty i angażujące przyciski, w które rozmówca może kliknąć podczas konwersacji.

Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź na bloga MyLead

[Obrazek: blog.png]

[Obrazek: 2cuJUiX.png]
27-01-2021 11:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzić:
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation [E-BOOK] Zarabianie na konkursach - odbiór tylko przez 7 dni MyLead.pl 0 265 11-02-2021 15:24
Ostatni post: MyLead.pl
  [DARMOWY E-BOOK] Ostatnia szansa na zarobek w Walentynki MyLead.pl 0 284 08-02-2021 14:16
Ostatni post: MyLead.pl
Star [Darmowy e-book w pełnej wersji] Tworzymy bota na Messengerze cz. I MyLead.pl 0 336 27-01-2021 11:08
Ostatni post: MyLead.pl
Heart [NOWY E-BOOK] PIERWSZY e-book o Facebook Dating. Jak zarabiać? MyLead.pl 0 631 21-12-2020 21:38
Ostatni post: MyLead.pl
Exclamation [E-BOOK] 5 działających sposobów na omijanie limitów Facebooka i Instagrama MyLead.pl 1 595 10-11-2020 15:47
Ostatni post: MyLead.pl

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.